A 2013/2014-es BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság 2014. május 24-én véget ért, a helyezések a következőképpen alakultak:

 

  1. Újpest Vízilabda Utánpótlás Sportegyesület
  2. BVSC-Póló-Zugló
  3. FTC Utánpótlás
  4. KSI SE
  5. OSC Serdülő
  6. Honvéd Utánpótlás VKSE
  7. MOM Sport Ybl
  8. Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület
  9. Komplex Póló Suli SE
  10. Bókay-KSI
  11. Új-Hullám SE

 

A Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület utánpótlás serdülő fiú csapata a 2013/2014-es bajnoki szezonban a BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokságban méretteti meg magát. A nevezett csapatokat a következő: Bókay-KSI, BVSC-Póló Zugló, Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület, FTC Vízilabda Utánpótlás Nonprofit Kft., Honvéd Pesterzsébet Vízilabda Klub Sport Egyesület, Komplex Póló Suli SE, KSI SE, OSC Serdülő, Új-Hullám SE Dorog, Újpest Vízilabda Utánpótlás Sportegyesület, Ybl Sz. I. Egyetem SE.

A BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság alapszakasza 2013. december 14-én véget ért, a bajnokság rájátszásában alsó- és felsőházban kerülnek megrendezésre a fordulók.

 

Felsőház: BVSC-Póló-Zugló, FTC utánpóltlás, Honvéd UVKSE, KSI SE.

 

Alsóház: Bókay.KSI, Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület, Kecskemét Komplex Póló Suli, MOM Sport Ybl, Új-Hullám SE.

Tabella:

H Csapat J Gy D V Lőtt Kapott g. Gk. Pont
1. MOM Sport 8 7 0 1 74 67 7 21
2. DFVE 8 6 1 1 64 42 22 19
3. Komplex Póló 8 4 1 3 64 62 2 13
4. Bókay-KSI 8 1 1 6 51 58 -7 4
5. Új-Hullám 8 0 1 7 48 72 -24 1

 

  1. forduló: Pesterzsébeti Urszoda
  2. március 8.

13.00 Komplex Póló Suli 6–6 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

 

  1. forduló: Tüzér utca
  2. március 29.

13.30 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 11–7 Új-Hullám SE

15.30 Bókay-KSI 6-7 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

 

  1. forduló: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
  2. április 5.

11.00 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 17–2 MOM Sport Ybl

12.00 Komplx Póló Suli 6-7 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

 

  1. forduló: Dunaújváros
  2. május 17.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 5–3 Új-Hullám SE

 

  1. forduló: Dunaújváros
  2. május 24.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 5–7 MOM Sport Ybl

 

 

Tabella – alapszakaz:

H Csapat J Gy D V Lőtt Kapott Gk. Pont
1. BVSC 10 9 0 1 129 45 84 27
2. KSI SE 10 8 0 2 127 63 64 24
3. UVSE 10 7 1 2 120 74 46 22
4. OSC 10 7 1 2 105 69 36 22
5. FTC 10 7 0 3 99 73 26 21
6. Honvéd 10 5 0 5 98 94 4 15
7. Bókay KSI 10 2 3 5 52 86 -34 9
8. MOM Sport 10 2 1 7 61 118 -57 7
9. Komplex Póló 10 2 1 7 83 99 -16 7
10. DFVE 10 2 0 8 54 119 -65 6
11. Új-Hullám SE 10 0 1 9 42 130 -88 1

 

  1. forduló:
  2. szeptember 28.

Honvéd Pesterzsébet Vízilabda Klub Sport Egyesület 13-6 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

 

  1. forduló: Dunaújváros
  2. október 5.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 7-5 Új-Hullám SE Dorog

 

  1. forduló: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
  2. október 12.

13.00 Újpest Vízilabda Utánpótlás Sportegyesület 10-6 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

 

  1. forduló:
  2. október 19.

A Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület serdülő fiú csapata az 4. fordulóban nem játszik mérkőzést.

 

  1. forduló: Kőér Utcai Uszoda
  2. október 26.

12.30 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 4-26 BVSC-Póló Zugló

 

  1. forduló: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
  2. november 9.

14.00 Komplex Póló Suli SE 10-3 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

 

  1. forduló: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
  2. november 16.

13.00 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 5-14 OSC Serdülő

 

  1. forduló: Szőnyi út – ELHALASZTVA
  2. november 2.

12.00 Ybl Sz. I. Egyetem SE 4-8 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

 

  1. forduló: Szőnyi út
  2. november 30.

12.00 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 4-5 Bókay-KSI

 

  1. forduló: Tüzér utca
  2. december 7.

15.30 KSI SE 17-6 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

 

  1. forduló:
  2. december 14.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 5-15 FTC Vízilabda Utánpótlás Nonprofit Kft.

 

 

Forrás: www.mvlsz.hu