A Kőnigh György Gyermek 2002 Bajnokság 2014. június 8-án véget ért, a következőképpen alakultak a helyezések:

 

  1. BVSC-Póló Zugló
  2. KSI SE
  3. Újpest Vízilabda Utánpótlás Sportegyesület
  4. FTC Utánpótlás
  5. Honvéd Utánpótlás VKSE
  6. Aligátor Vízilabda Utánpótlás Sportegyesület
  7. Kópé Utánpótlás Vízilabda Sport Egyesület
  8. Hírös Sport Nonprofit Kft.
  9. Tatabányai Vízmű, Vasas Sport Club

10.MOM Sprt Ybl

  1. Százhalombatta
  2. Vasas Sport Club
  3. Angyalföldi Sportiskola Diáksportegyesület

14.Göd

  1. Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület

16.Oázis SE

  1. Kaposvár Vízilabda Klub
  2. Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület
  3. Újpest Vízilabda Utánpótlás Sportegyesület II.
  4. Diadal SE
  5. Ceglédi Vasutas Sport Egyesület

22.Vecsés SE

  1. Honvéd UVKS

 

A Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 2002-ben született utánpótlás fiú csapata a 2013/2014-es bajnoki szezonban a Kőnigh György Gyermek 2002 Bajnokságban méretteti meg magát. A nevezett csapatokat „A”, „B” és „C” csoportra osztották. Az „A” csoportnevezett csapatai a következőek: Ceglédi Vasutas Sport Egyesület, Diadal SE, Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület, Hírös Sport Nonprofit Kft., Honvéd Pesterzsébet Vízilabda Klub Sport Egyesület, Százhalombatta, Újpest Vízilabda Utánpótlás Sportegyesület, Ybl Sz. I. Egyetem Sport Egyesület.

„B” csoport nevezett csapatai a következők: Angyalföldi Sportiskola Diáksportegyesület, BVSC-Pópó Zugló, Honvéd Pesterzsébet Vízilabda Klub Sport Egyesület II., Kanizsa

Vízilabda Sport Egyesület, Vecsés, Vodafone Pólósuli.

„C” csoport nevezett csapatai a következők: Aligátor Vízilabda Utánpótlás Sportegyesület, Göd, Kaposvári Vízilabda Klub, KSI SE, Oázis SC, Tatabányai Vízmű Sport Egyesület.

 

A Kőnigh György Gyermek 2002 Bajnokság alapszakasza 2013. november 30-án lezárult. A bajnokság a továbbiakban 3 csoportban kerül megrendezésre:

1-6-ig helyért: Aligátor Vízilabda Utánpótlás Sportegyesület, BVSC-Póló-Zugló, Honvéd UVKSE, FTC Utánpótlás, KSI SE, Újpest Vízilabda Utánpótlás Sportegyesület.

 

7-15-ig helyért: Angyalföldi Sportiskola Diáksportegyesület, Hírös Sport Nonprofit Kft., Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület, Kópé Utánpótlás Vízilabda Sport Egyesület, MOM Sport Ybl, Százhalombatta, Tatabányai Vízmű, Vasas Sport Club.

 

16-22-ig heylért: Ceglédi Vasutas Sport Egyesület, Diadal SE, Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület, Honvéd UVKSE, Kaposvár Vízilabda Klub, Oázis SC, Újpest Vízilabda Utánpótlás Sportegyesület II, Vecsés SE.

 

Tabella:

H Csapat J Gy D V Lőtt Kapott g. Gk. Pont
1. Oázis SC 14 13 1 0 171 48 12 40
2. Kaposvár 14 12 0 2 128 81 47 36
3. DFVE 14 7 0 7 109 95 14 21
4. UVSE II. 14 6 0 8 70 90 -20 18
5. Diadal SE 14 6 0 8 90 93 -3 18
6. Cegléd SE 14 5 0 9 80 88 -8 15
7. Vecsés SE 14 4 1 9 121 168 -47 13
8. Honvéd 14 2 0 12 56 162 -106 6

 

  1. forduló: Széchy T. utca Margitsziget
  2. március 1.

104.00 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 2–16 Honvéd UVKSE

13.00 Kaposvár Vízilabda Klub 9–4 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

 

  1. forduló:
  2. március 22.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 7–3 Ceglédi Vasutas Sport Egyesület

Diadal SE 5-4 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

 

  1. forduló: Dunaújváros
  2. április 12.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 6–3 Vecsés SE

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 15-10 Újpest Vízilabda Utánpótlás Sportegyesület II

 

  1. forduló: Dunaújváros
  2. április 26.

Honvéd UVKSE 7-17 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 4–5 Oázis SC

 

  1. forduló: Dunaújváros, Kaposvár
  2. május 10.

Kaposvár: Kaposvár Vízilabda Klub 9-4 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

Dunaújváros: Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 7–6 Ceglédi Vasutas

  1. forduló:
  2. május 31.

Diadal SE – Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 2014. június 4-ére elhalasztva

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 4-5 Újpest Vízilabda Utánpótlás Sportegyesület II

 

 

  1. forduló
  2. június 8.

10.00 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 13-8 Vecsés

12.00 Honvéd UVKSE 2-16 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

 

 

Tabella „A” csoport – alapszakasz:

 

H Csapat J Gy D V Lőtt Kapott Gk. Pont
1. UVSE 7 7 0 0 124 25 99 21
2. Honvéd VKSE 7 6 0 1 93 27 66 18
3. Hírős Sport 7 5 0 2 93 28 65 15
4. MOM Sport 7 4 0 3 62 49 13 12
5. Százhalombatta 7 3 0 4 91 77 14 9
6. Ceglédi Vasutas 7 2 0 5 36 96 -60 6
7. Diadal SE 7 1 0 6 31 83 -52 3
8. DFVE 7 0 0 7 13 158 -145 0

 

 

  1. forduló: Százhalombatta
  2. szeptember 21.

15.00 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 0-38 Újpest Vízilabda Utánpótlás Sportegyesület

17.00 Ceglédi Vasutas Sport Egyesület 11-3 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

 

  1. forduló: Császár-Komjádi Béla Sportuszoda
  2. október 6.

13.00 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 5-25 Ybl Sz. I. Egyetem Sport Egyesület

17.00 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 0-23 Hírös Sport Nonprofit Kft.

 

  1. forduló:
  2. október 26.

Honvéd Pesterzsébet Vízilabda Klub Sport Egyesület 24-0 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 3-13 Diadal SE

 

  1. forduló:
  2. november 30.

Százhalombatta 24-2 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

 

Forrás: www.mvlsz.hu