A Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület Leány Ifjúsági csapata

 

Álló sor (balról jobbra): Polák Zsófia (edző), Szilágyi Dorottya, Horváth Brigitta, Sinka Gréta, Szellák Csenge, Gurisatti Gréta, Bósza Gréta, Fülöp Fanni, Poszkoli Rita (edző)

Guggoló (balról jobbra): Bárdos Gréta, Brezovszki Gerda, Ferrari Jennifer, Czindrich Vivien, Bagó Szimóna, Pintér Dorina

Poszkoli Rita

edző

Polák Zsófia

edző

Módosítás: (2014. szeptember 11. csütörtök, 20:06)

2013/2014. évi Leány Ifjúsági Országos Bajnokság

  1. szeptember 15. vasárnap, 04:43 | Írta: Huszka Zsuzsanna | | |

A 2013/2014. évi Leány Ifjúsági Országos Bajnokság 2014. június 15-én véget ért, a Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület leány ifjúsági csapata a 3. helyen végzett.

 

2013/2014. évi Leány Ifjúsági Országos Bajnokságban méretteti meg magát a Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület utánpótlás leány serdülő korosztálya. A nevezett csapatok a következők: Angyalföldi Sportiskola Diáksport Egyesület, BVSC-Póló-Zugló, Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület, Polo Sport Club, Szegedi Vízmű Taylor&Nash Szegedi Egyetem, Szentesi Vízilabda Klub, Újpest Vízilabda Utánpótlás Sportegyesület I., Újpest Vízilabda Utánpótlás Sportegyesület II., ZF-Eger.

 

Tabella:

 

H Csapat J Gy D V Lőtt Kapott Gk. Pont
1. UVSE I. 16 15 0 1 304 91 213 45
2. BVSC 16 15 0 1 303 78 225 45
3. DFVE 16 12 0 4 288 182 106 36
4. Szentes 16 8 0 8 162 152 10 24
5. Polo SC 16 6 1 9 180 181 -1 19
6. ZF-Eger 16 6 0 10 153 232 -79 18
7. UVSE II. 16 5 1 10 148 202 -54 16
8. SZNVE 16 4 0 12 146 262 -116 12
9. ASI 16 0 0 16 52 356 -340 0

 

 

  1. forduló
  2. október 6.

A Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület ebben a fordulóban nem játszik mérkőzést.

 

  1. forduló
  2. október 20.

A Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület ebben a fordulóban nem játszik mérkőzést.

 

  1. forduló: Dunaújváros
  2. október 31.

17.00 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 18 – 8 ZF-Eger

 

  1. forduló: Szentes
  2. november 24.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 12-9 Szentesi Vízilabda Klub

 

  1. forduló
  2. december 8.

A Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület ebben a fordulóban nem játszik mérkőzést.

 

  1. forduló: Dunaújváros
  2. február 9.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 37-2 Angyalföldi Sportiskola Diáksport Egyesület

 

  1. forduló: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
  2. február 16.

13.30 Újpest Vízilabda Utánpótlás Sportegyesület I. 25-11 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

 

  1. forduló: Dunaújváros
  2. március 2.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 10-18 BVSC-Póló-Zugló

 

  1. forduló: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
  2. március 9.

16.00 Polo Sport Club 9-12 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

 

  1. forduló: Dunaújváros
  2. március 23.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 20-6 Újpest Vízilabda Utánpótlás Sportegyesület II.

 

  1. forduló: Szeged SZUE
  2. március 30.

11.30 Szegedi Vízmű Taylor&Nash Szegedi Egyetem 9-25 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

 

  1. forduló
  2. április 13.

A Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület ebben a fordulóban nem játszik mérkőzést.

 

  1. forduló
  2. április 18.

A Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület ebben a fordulóban nem játszik mérkőzést.

 

  1. forduló: Eger-Bitskey
  2. május 11.

ZF-Eger 7-20 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

 

  1. forduló: Dunaújváros
  2. május 18.

Szentesi Vízilabda Klub 11-15 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

 

  1. forduló
  2. május 24.

A Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület ebben a fordulóban nem játszik mérkőzést.

 

  1. forduló: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
  2. május 25.

16.15 Angyalföldi Sportiskola Diáksport Egyesület 3-30 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

 

  1. forduló: Dunaújváros
  2. június 1.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 7-17 Újpest Vízilabda Utánpótlás Sportegyesület I.

 

  1. forduló: Szőnyi út (Budapest)
  2. június 7.

BVSC-Póló-Zugló 22-10 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

 

  1. forduló: Dunaújváros
  2. június 8.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 22-19 Polo Sport Club

 

  1. forduló: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
  2. június 14.

18.00 Újpest Vízilabda Utánpótlás Sportegyesület II. 9-13 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

 

  1. forduló: Dunaújváros
  2. június 15.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 25-8 Szegedi Vízmű Taylor&Nash Szegedi Egyetem

 

 

Forrás: www.mvlsz.hu