A Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület Leány Serdülő csapata

 

Álló sor (balról jobbra): Brezovszki Gerda, Sinka Gréta, Rácz Vivien, Szellák Csenge, Bósza Gréta, Fülöp Fanni, Poszkoli Rita (edző)

Guggoló (balról jobbra): Veres Lili, Ferrari Jennifer, Czindrich Vivien, Bagó Szimóna, Pintér Dorina

  

Poszkoli Rita

edző

Polák Zsófia

edző

Módosítás: (2014. szeptember 11. csütörtök, 20:07)

2013/2014. évi Leány Serdülő Országos Bajnokság

  1. szeptember 15. vasárnap, 04:27 | Írta: Huszka Zsuzsanna | | |

A 2013/2014. évi Leány Serdülő Országos Bajnokságot a Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület utánpótlás leány serdülő csapata a 6. helyen zárta.

 

2013/2014. évi Leány Serdülő Országos Bajnokságban méretteti meg magát a Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület utánpótlás leány serdülő korosztálya. A nevezett csapatok a következők: Angyalföldi Sportiskola Diáksport Egyesület, BVSC-Póló-Zugló, Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület, Hírös Sport Nonprofit Kft., Polo Sport Club, Százhalombattai Vízilabda Sportegyesület, Szegedi Vízmű Taylor&Nash Szegedi Egyetem, Szentesi Vízilabda Klub, Tatabányai Vízmű Sport Egyesület, Újpest Vízilabda Utánpótlás Sportegyesület, Vecsés SE, ZF-Eger.

 

Tabella:

 

H Csapat J Gy D V Lőtt Kapott Gk. Pont
1. UVSE 20 19 1 0 420 109 311 58
2. BVSC 20 17 1 2 368 130 238 52
3. Szentes 20 16 1 3 370 127 243 49
4. ZF-Eger 20 13 1 6 260 174 86 40
5. Polo SC 20 13 0 7 306 164 142 39
6. DFVE 20 8 1 11 183 254 -71 25
7. SZVSE 20 8 0 12 200 279 -79 24
8. KESI 20 7 0 13 181 227 -46 21
9. Tatabánya 20 4 1 15 163 247 -84 13
10. SZNVE 20 2 0 18 117 422 -305 6
11. ASI 20 0 0 20 42 477 -435 0
  1. forduló
  2. október 6.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 0-0 Vecsés SE

 

  1. forduló
  2. október 20.

Százhalombattai Vízilabda Sportegyesület 12-9 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

 

  1. forduló: Dunaújváros
  2. október 31.

18.30 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 9-19 ZF-Eger

 

  1. forduló: Szentes
  2. november 24.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 6-22 Szentesi Vízilabda Klub

 

  1. forduló: Dunaújváros
  2. december 8.

11.00 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 8-7 Tatabányai Vízmű Sport Egyesület

 

  1. forduló
  2. február 9.

12.00 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 20-5 Angyalföldi Sportiskola Diáksport Egyesület

 

  1. forduló: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
  2. február 16.

14.45 Újpest Vízilabda Utánpótlás Sportegyesület 19-2 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

 

  1. forduló: Dunaújváros
  2. március 2.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 4-12 BVSC-Póló-Zugló

 

  1. forduló
  2. március 9.

17.15 Polo Sport Club 15-5 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

 

  1. forduló: Dunaújváros
  2. március 23.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 9-8 Hírös Sport Nonprofit Kft.

 

  1. forduló: Szeged SZUE
  2. március 30.

10.00 Szegedi Vízmű Taylor&Nash Szegedi Egyetem 9-23 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

 

  1. forduló
  2. április 13.

A Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület ebben a fordulóban nem játszik mérkőzést.

 

 

  1. forduló: Dunaújváros
  2. április 23.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 15-13 Százhalombattai Vízilabda Egyesület

 

  1. forduló: Eger-Bitskey
  2. május 11.

ZF-Eger 15-7 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

 

  1. forduló: Dunaújváros
  2. május 18.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 16-4 Szentesi Vízilabda Klub

 

  1. forduló: Tatabánya
  2. május 24.

Tatabányai Vízmű Sport Egyesület 9-9 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

 

  1. forduló: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
  2. május 25.

15.00 Angyalföldi Sportiskola Diáksport Egyesület 4-13 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

 

  1. forduló: Dunaújváros
  2. június 1.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 1-6 Újpest Vízilabda Utánpótlás Sportegyesület

 

  1. forduló: Szőnyi út
  2. június 7.

BVSC-Póló-Zugló 16-6 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

 

  1. forduló: Dunaújváros
  2. június 8.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 4-19 Polo Sport Club

 

  1. forduló: Kecskemét
  2. június 10.

14.00 Hírös Sport Nonprofit Kft. 6-8 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

 

  1. forduló: Dunaújváros
  2. június 15.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 15-8 Szegedi Vízmű Taylor&Nash Szegedi Egyetem

 

 

Forrás: www.mvlsz.hu