A 2013/2014. évi Leány Gyermek Országos Bajnokság 2014. május 17-én ért véget, a helyezések a következőképpen alakultak:

 

  1. Újpest Vízilabda Utánpótlás Sportegyesület
  2. POLO Sport Club
  3. Szentesi Vízilabda Klub
  4. ZF-Eger
  5. Tatabányai Vízmű Sport Egyesület
  6. Hírös Sport Nonprofit Kft.
  7. BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közhasznú Alapítvány
  8. Fehérvár Póló Sport Egyesület
  9. Hódmezővásárhelyi Vízilabda Sport Club
  10. Dunaújvárosi Városi Sportiskola
  11. Vecsés SE
  12. Győri Vízisport Egyesület
  13. Szegedi Vízmű Taylor&Nash Szegedi Egyetem

 

2013/2014. évi Leány Gyermek Országos Bajnokság alapszakasza 2014. április 26-án véget ért és megkezdődött a rájátszás szakasza. A Dunaújváros Városi Sportiskola utánpótlás leány gyermek csapata idén a 9-13. helyért játszik.

1-4-ik helyért: POLO Sport Club, Újpest Vízilabda Utánpótlás Sportegyesület, Szentesi Vízilabda Klub, ZF-Eger

5-8-ig helyért: BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közhasznú Alapítvány, Fehérvár Póló Sport Egyesület, Hírös Sport Nonprofit Kft., Tatabánya Cízmű Sport Egyesület.

9-13-ig helyért: Dunaújváros Városi Sportiskola, Hódmezővásárhelyi Vízilabda Sport Club, Győri Vízisport Egyesület, Szegedi Vízmű Taylor&Nash Szegedi Egyetem, Vecsés SE.

 

9-13-ig helyért tabella:

H. Csapat J Gy D V Lőtt g. Kapott g. Gk. Pont
1. HVSC 3 3 0 0 72 56 16 15
2. DVSI 2 1 0 1 99 66 33 12
3. Vecsés SE 2 1 0 1 68 62 6 12
4. GyVSE 2 1 0 1 60 93 -33 3
5. SZNVE 3 0 0 3 55 84 -29 0
  1. forduló
  2. május 4.

Dunaújváros Városi Sportiskola 25 – 12 Szegedi Vízmű Taylor&Nash Szegedi Egyetem

 

  1. forduló
  2. május 17.

Hódmezővásárhelyi Vízilabda Sport Club 20 – 15 Dunaújváros Városi Sportiskola

 

2013/2014. évi Leány Gyermek Országos Bajnokságban méretteti meg magát a Dunaújváros Városi Sportiskola utánpótlás leány gyermek korosztálya. A nevezett csapatok a következők:

„A”csoport: Fehérvár Póló Sport Egyesület, Hódmezővásárhelyi Vízilabda Sport Club, POLO Sport Club, Szegedi Vízmű Taylor&Nash Szegedi Egyetem, Tatabánya Vízmű Sport Egyesület, Újpest Vízilabda Utánpótlás Sportegyesület,

„B” csoport: BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közhasznú Alapítvány, Dunaújváros Városi Sportiskola, Győri Vízisport Egyesület, Hírös Sport Nonprofit Kft., Szentesi Vízilabda Klub, Vecsés SE, ZF-Eger.

 

„B” csoport tabella:

H Csapat J Gy D V Lőtt Kapott Gk. Pont
1. Szentes 12 12 0 0 276 109 167 36
2. ZF-Eger 12 9 0 3 221 101 120 27
3. KESI 12 8 0 4 206 125 81 24
4. BVSC 12 7 0 5 156 135 21 21
5. DVSI 12 3 0 9 132 225 -93 9
6. Vecsés SE 12 3 0 9 87 163 -76 9
7. GyVSE 12 0 0 12 72 292 -220 0

 

  1. forduló
  2. szeptember 29.

A Dunaújváros Városi Sportiskola ebben a fordulóban nem játszik mérkőzést.

  1. forduló
  2. október 13.

Győri Vízisport Egyesület 11–20 Dunaújváros Városi Sportiskola

 

  1. forduló
  2. november 3.

Dunaújváros Városi Sportiskola 7–31 ZF-Eger

 

  1. forduló: Kecskemét
  2. november 10.

Hírös Sport Nonprofit Kft. 21–6 Dunaújváros Városi Sportiskola

 

  1. forduló
  2. november 23.

Dunaújváros Városi Sportiskola 13–5 Vecsés SE

 

  1. forduló
  2. december 1.

BVSC-Póló-Zugló 20–14 Dunaújváros Városi Sportiskola

 

  1. forduló: Dunaújváros
  2. február 15.

11.00 Dunaújváros Városi Sportiskola 5–27 Szentesi Vízilabda Klub

 

  1. forduló
  2. március 1.

A Dunaújváros Városi Sportiskola ebben a fordulóban nem játszik mérkőzést.

 

  1. forduló: Dunaújváros
  2. március 16.

11.00 Dunaújváros Városi Sportiskola 18–8 Győri Vízisport Egyesület

 

  1. forduló: Eger-Bistkey
  2. március 29.

ZF-Eger 25–4 Dunaújváros Városi Sportiskola

 

  1. forduló: Dunaújváros
  2. április 6.

Dunaújváros Városi Sportiskola 12–25 Hírös Sport Nonprofit Kft.

 

  1. forduló
  2. április 17.

Vecsés SE 10–8 Dunaújváros Városi Sportiskola

 

  1. forduló: Dunajváros
  2. április 22.

11.00 Dunaújváros Városi Sportiskola 12–16 BVSC-Póló-Zugló

 

  1. forduló: Szentes
  2. április 29.

Szentesi Vízilabda Klub 26–13 Dunaújváros Városi Sportiskola

 

Forrás: www.mvlsz.hu