A Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 99’-ben született utánpótlás gyermek fiú csapata a 2013/2014-es bajnoki szezonban a Szívós István Gyermek 99’ Bajnokságban méretteti meg magát. A nevezett csapatokat a következő: BVSC-Póló Zugló, Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület, ESMTK, Honvéd Pesterzsébet Vízilabda Klub Sport Egyesület, KSI SE.

 

Tabella:

H Csapat J Gy D V Lőtt Kapott Gk. Pont
1. BVSC-Zugló 10 9 0 1 277 78 199 52
2. Honvéd 10 8 0 2 252 116 136 46
3. UVSE 10 6 0 4 223 88 135 38
4. KSI SE 10 5 0 5 172 119 53 27
5. DFVE 10 2 0 8 101 304 -203 12
6. ESMTK 10 0 0 10 53 373 -320 0

 

 

1.forduló: Pesterzsébeti Uszoda

  1. október 5.

14.00 BVSC-Póló Zugló 17-5 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

16.00 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 4-19 KSI SE

 

  1. forduló: Szőnyi út
  2. november 16.

11.00 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 8–7 ESMTK

 

  1. forduló: Hajós Alfréd Uszoda
  2. december 7.

16.00 Honvéd Pesterzsébet Vízilabda Klub Sport Egyesület 19-7 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

17.00 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 2-17 KSI SE

 

  1. forduló: Hajós Alfréd Uszoda
  2. december 14.

10.00 BVSC-Póló Zugló 22-3 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

14.00 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 15–3 ESMTK

 

  1. forduló: Szőnyi út
  2. február 23.

15.30 Honvéd-Pesterzsébet Vízilabda Klub Sportegyesület 11-2 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

18.30 Újpest Vízilabda Utánpótlás Sportegyesület 9-7 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

 

  1. forduló: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
  2. március 8.

15.00 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 5-13 Honvéd-Pesterzsébet Vízilabda Klub Sportegyesület

17.00 Újpest Vízilabda Utánpótlás Sportegyesület 17-4 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

 

  1. forduló: Pesterzsébeti Uszoda
  2. április 5.

14.30 ESMTK 10-12 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

18.30 KSI SE 16-3 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

 

  1. forduló: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
  2. április 19.

10.00 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 0-25 BVSC-Póló Zugló

12.00 Honvéd-Pesterzsébet Vízilabda Klub Sportegyesület 16-4 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

 

  1. forduló: Kőér utca
  2. május 17.

12.30 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 4-16 Újpest Vízilabda Utánpótlás Sportegyesület

14.30 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 17-4 ESMTK

 

  1. forduló: Széchy T. Uszoda
  2. május 24.

11.00 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 1-21 KIS SE

15.00 BVSC-Póló Zugló 25-0 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület