Pontveszteség nélkül győztes a DFVE 2003-as utánpótlás csapata a BABY Bajnokságban!!!!!

 

 

A Dunántúli Vízilabda Bajnokságban idén is megrendezésre kerül a BABY Bajnokság. A BABY Bajnokságban a sportegyesületek a 2003-ban született és annál fiatalabb csapataikat nevezhette a bajnokság (2002-ben született lányok is szerepelhetnek a csapatokban). Nevezett csapatok: Balatonfűzfő, Budafóka, Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület, Kaposvár, Kruna Osijek, Nagykanizsa, Pécs, Sopron, Székesfehérvár, Szombathely I., Szombathely II., Tatabánya.

Bajnokság mente: A nevezett csapatokat két csoportra osztották (A és B), 3 tornanap alkalmával minden csapat játszik mindenkivel, és az így megkapott sorrend alapján alsó és felsőházas (1-3. hely és 4-6. hely) mérkőzések következnek.

 

„A” csoport: Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület, Kaposvár, Kruna Osijek, Nagykanizsa, Pécs, Székesfehérvár.

„B” csoport: Balatonfűzfő, Budafóka, Sopron, Szombathely I., Szombathely II., Tatabánya.

 

 

Alapszakasz – „A” csoport

 

H. Csapat J Gy D V Lőtt g. Kapott g. Gk. Pont
1. Kruna Osijek 3 3 0 0 43 11 32 9
2. DFVE 3 3 0 0 43 16 27 9
3. Nagykanizsa 3 2 0 1 31 24 7 6
4. Kaposvár 3 1 0 2 26 41 -15 3
5. Székesfehérvár 3 0 0 3 16 40 -24 0
6. Pécs 3 0 0 3 10 47 -37 0

 

Mérkőzésnapok:

  1. forduló
  2. február 2. (Nagykanizsa) ELMARADT

10.00 Kanizsa – Székesfehérvár

11.00 Pécs – Kaposvár

12.00 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület – Kruna Osijek

13.00 Pécs – Székesfehérvár

14.00 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület – Kaposvár

15.00 Nagykanizsa – Kruna Osijek

 

 

  1. forduló
  2. február 23. (Dunaújváros)

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 12–8 Nagykanizsa

Kaposvár 13–8 Székesfehérvár

Kruna Osijek 15–5 Pécs

Kaposvár 10–11 Nagykanizsa

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 20–3 Pécs

Kruna Osijek 16–3 Székesfehérvár

 

  1. forduló
  2. március 9. Kaposvár

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 11–5 Székesfehérvár

Kaposvár 12–2 Kruna Osijek

Nagykanizsa 3–12 Pécs

 

  1. forduló
  2. április 13. (rájátszás)

 

  1. forduló
  2. május 4. (rájátszás)

 

  1. forduló
  2. június 1. (rájátszás) Székesfehérvár