A Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület gyermek (2003-ban, vagy később született) utánpótlás fiú csapatát a 2014/2015-ös szezonban a Kőnigh György Gyermek 2003 Bajnokságban méretteti meg csapatát. A bajnokságba 27 csapat került nevezésre, így „A-B-C” csoportok kerültek kialakításra, melyek a következők:

 

A-csoport: Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület, Diadal SE, Fehérvár Póló Sport Egyesület, Hírös Sport Nonprofit Kft. I., Kaposvári Vízilabda Klub I., KSI SE, OSC VSE, Százhalombatta VSE, Vodafone Pólósuli.

 

B-csoport: Bókay-KSI, Domino Avus, Hegyvidék SE, Honvéd Utánpótlás VK SE I., Kaposvári Vízilabda Klub II., Oázis SC, Tatabányai Vízmű Sport Egyesület, Újpest Vízilabda Utánpótlás Sportegyesület, Vidám Vízilovak Vízilabda Club SE.

 

C-csoport: Angyalföldi Sportiskola Diáksportegyesület, BVSC-Póló Zugló Alapítvány, Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület, FTC Vízilabda Utánpótlás Nonprofit Kft., Hírös Sport Nonprofit Kft. II., Honvéd Utánpótlás VK SE II., Kópé Utánpótlás Vízilabda Sport Egyesület, MVLC, Újszilvás KSE.

 

A Kőnigh György Gyermek 2003 Bajnokság tavaszi fordulójában a csoportokban elért eredmények alapján 1-9. helyig, 10-17. helyig, 18-26. helyig folytatják a csapatok a küzdelmet.

1-9: BVSC-Póló, FTC Utánpótlás, Hírös Sport Nonprofit Kft. I., Honvéd Utánpótlás VK SE I., KSI SE, Tatabányai Vízmű Sport Egyesület, UVSE, Újszilvás KSE, Vodafone Pólósuli.

10-17: Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület, Domino Avus, Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület, Kaposvár VK I., Kópé Úszó Vízilabda Sport Egyesület, Oázis SC, OSC, Vidám Vízilovak Vízilabda Club SE.

18-26: Angyalföldi Sportiskola Diáksportegyesület, Bókay-KSI, Fehérvár Póló Sport Egyesület, FTC Utánpótlás II., Hegyvidék SE, Hírös Sport Nonprofit Kft. II., Honvéd Utánpótlás VK SE II., Kaposvár VK II., Százhalombatta VSE.

 

10-17. helyig tabella:

H Csapat J Gy D V Lőtt g. Kapott g. Gólkül. Pont
1. Domino Avus 12 10 2 0 132 75 57 32
2. Oázis 12 9 2 1 106 77 29 29
3. Vidám Vízilovak 12 8 0 4 128 78 50 24
4. OSC 12 7 0 5 96 99 -3 21
5. Kaposvár I. 12 3 3 6 80 108 -28 12
6. Kópé 12 3 2 7 84 107 -23 7
7. DFVE 12 2 1 9 91 112 -21 7
8. Budafóka 12 0 2 10 56 117 -61 2

 

  1. forduló: Széchy
  2. február 21.

12.45 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 11-6 Kaposvár VK I.

Góllövők: Aczél 1, Farkas 2, Jonkl 2, Lódri 1, Nagy 1, Sümegi 4.

14.45. OSC 9-7 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

Góllövők: Farkas 1, Jonkl 3, Nagy 1, Sümegi 2.

 

  1. forduló: Kondorosi út
  2. március 8.

14.00 Vidám Vízilovak 12-4 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

Góllövők: Bárczi 1, Jonkl 1, Garbacz 1, Sümegi 1.

17.00 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 7-11 Oázis SC

Góllövők: Csontos 1, Bárczi 3, Sümegi 3.

 

  1. forduló:Széchy
  2. március 28.

10.00 Kópé ÚVSE 8-7 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

Góllövők: Bárczi 4, Sümegi 3.

12.00 Domino Avus 11-5 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

Góllövők: Bárczi 4, Jonkl 1.

 

  1. forduló:
  2. április 11.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 10-4 Budafóka

Góllövők: Farkas 3, Bárczi 5, Jonkl 1, Nagy 1.

OSC 13-11 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

Góllövők: Farkas 7, Bárczi 4.

 

  1. forduló:
  2. április 25.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 8-8 Kaposvár VK I.

Góllövők: Aczél 1, Farkas 1, Bárczi 5, Sümegi 1.

Vidám Vízilovak 13-10 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

Góllövők: Farkas 2, Bárczi 5, Garbacz 1, Lódri 1, Sümegi 1.

 

  1. forduló:
  2. május 16.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 5-7 Oázis SC

Góllövők: Bárczi 4, Garbacz 1.

Domino Avus 10-6 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

Góllövők: Bárczi 4, Jonkl 1, Sümegi 1.

 

  1. forduló:
  2. május 30.

Kópé ÚVSE 10-11 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

Góllövők: Farkas 2, Bárczi 5, Jonkl 2, Lódri 1, Sümegi 1.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 18-4 Budafóka

Góllövők: Aczél 1, Farkas 6, Bárczi 7, Jonkl 2, Nagy B. 1, Sümegi 1.

 

C-csoport tabella:

H Csapat J Gy D V Lőtt g. Kapott g. Gólkül. Pont
1. FTC 10 9 0 1 183 31 152 27
2. BVSC 9 8 0 1 177 27 150 24
3. DFVE 9 6 0 3 114 58 56 18
4. Újszilvás 9 5 0 4 89 76 13 15
5. Kópé 8 2 0 6 58 78 -20 6
6. ASI 6 1 1 4 19 105 -86 4
7. KESI II. 8 1 0 7 13 147 -134 3
8. Honvéd II. 7 0 1 6 18 149 -131 1

 

  1. forduló: Népliget
  2. szeptember 13.

15.00 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 3–16 Angyalföldi Sportiskola Diáksportegyesület

Góllövők: Bárczi Dávid 2., Lódri Alex 1.

17.00 Újszilvás KSE 16–6 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

Góllövők: Farkas Bence 3., Bárczi Dávid 1., Jonkl Csenge 2.

 

  1. forduló: Leányfalu
  2. szeptember 20.

10.00 Hírös Sport Nonprofit Kft. II. 1–26 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

Góllövők: Aczél Máté 1., Farkas Bence 5., Bárczi Dávid 1., Jonkl Csenge 7., Garbacz Bendegúz 2., Lódri Alex 4., Nagy Benedek 1., Sümegi Nóra Virág 3., Szilágyi Ágnes 2.

12.00 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 9–7 Kópé Utánpótlás Vízilabda Sport Egyesület

Góllövők: Aczél Máté 1., Farkas Bence 3., Bárczi Dávid 2., Jonkl Csenge 2., Sümegi Nóra Virág 1.

 

  1. forduló: Szőnyi út
  2. február 7.

9.00 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület – BVSC-Póló Zugló

11.00 Honvéd Utánpótlás VK SE II. – Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

 

 

  1. forduló: Tüzér utca
  2. október 25.

13.00 FTC Vízilabda Utánpótlás Nonprofit Kft. 15–6 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

Góllövők: Aczél 1, Bárczi 3, Jonkl 1, Szilágyi 1.

 

  1. forduló:
  2. november 8.

Újszilvás KSE 7–3 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

Góllövők: Farkas 1, Bárczi 1, Sümegi 1.

 

  1. forduló: Kőér utca
  2. november 15.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 23–2 Angyalföldi Sportiskola Diáksportegyesület

Góllövők: Aczél 1, Farkas 3, Bárczi 4, Jonkl 6, Garbacz 1, Lódri 1, Nagy 2, Sümegi 5.

Hírös Sport Nonprofit Kft. II. 0–16 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

Góllövők: Farkas 3, Bárczi 4, Jonkl 5, Garbacz 1, Nagy 2, Sümegi 1.

 

  1. forduló
  2. december 7.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 6–5 Kópé Utánpótlás Vízilabda Sport Egyesület

Góllövők: Farkas 1, Bárczi 3, Nagy B. 2.

Honvéd Utánpótlás VK SE II. 5–19 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

Góllövők: Farkas 4, Bárczi 3, Jonkl 6, Garbacz 1, Széles 1, Lódri 1, Nagy B. 1, Szilágyi 2.

 

  1. forduló
  2. december 13.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 4–24 BVSC-Póló Zugló

Góllövők: Farkas 3. Nagy B. 1.

FTC Vízilabda Utánpótlás Nonprofit Kft. 22–0 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

 

  1. forduló
  2. december 20.

A unaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület fiú gyermek csapata ebben a fordulóban nem játszik mérkőzést.

 

 

Csapat tagjai: Aczél Máté, Bárczi Dávid, Farkas Bence, Garbacz Bendegúz, Hajas Boldizsár, Jegyugya Bálint, Jonkl Csenge, Kopasz László Bendegúz, Lódri Alex, Nagy Benedek, Sümegi Nóra Virág, Széles Csoma, Szilágyi Ágnes.

 

Forrás: www.mvlsz.hu