A Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület gyermek (2002-ben, vagy később született) utánpótlás fiú csapatát a 2014/2015-ös szezonban a Markovits Kálmán Gyermek 2002 Bajnokságban méretteti meg csapatát. A bajnokságba 27 csapat került nevezésre, így „A-B-C-D” csoportok kerültek kialakításra, melyek a következők:

 

A-csoport: Bókay-KSI, Budapesti Honvéd Sport Egyesület, Bujka UVSE, Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület, Kópé Utánpótlás Vízilabda Sport Egyesület, Oázis SC.

 

B-csoport: BVSC-Póló Zugló Alapítvány, Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület, Kaposvár Vízilabda Klub, MOM Sport YBL, UVSE I., Váci Vízilabda Sport Egyesület, Vidám Vízilovak Vízilabda Club SE.

 

C-csoport: Angyalföldi Sportiskola Diáksportegyesület, Hírös Spotr Nonprofit Kft., Honvéd Pesterzsébet Vízilabda Klub Sport Egyesület, Polo SC, OSC gy, Százhalombatta VSE, Vasas Sport Club.

 

D-csoport: Balaton VK, Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület, Diadal SE, Domino Avus, FTC Vízilabda Utánpótlás Nonprofit Kft., Tatabányai Vízmű Sport Egyesület.

 

A Markovits Kálmán Gyermek 2002 Bajnokság tavaszi fordulójában a csoportokban elért eredmények alapján 1-8. helyig, 9-16. helyig, 17-22 helyig és 23-28 helyig folytatják a csapatok a küzdelmet.

1-8 helyig: BVSC-Zugló, FTC Utánpótlás, Hírös Sport Nonprofit Kft., Honvéd Utánpótlás VK SE, Kópé Utánpótlás Vízilabda Sport Egyesület, KSI SE, Tatbányai Vízmű Sport Egyesület, UVSE.

 

9-16. helyig: Domino Avus, Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület, MVLC, Oázis SC, Százhalombattai VSE, Vasas Sport Club, Váci Vízilabda Sport Egyesület, YBL WPC.

 

17-22 helyig: Angyalföldi Sportiskola Diáksportegyesület, B. Sport, Balaton VK, Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület, Kaposvár Vízilabda Klub, Vidám Vízilovak Vízilabda Club SE.

 

23-28. helyig: Bókay KSI, Budapesti Honvéd Sport Egyesület, Diadal SE, Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület, OSC, Polo SC.

 

23-18. helyig tabella:

H Csapat J Gy D V Lőtt g. Kapott g. Gólkül. Pont
1. OSC 10 10 0 0 141 33 109 30
2. DFVE 10 7 0 3 101 63 38 21
3. Bókay-KSI 10 4 2 4 63 85 -22 14
4. Polo SC 10 3 0 7 71 92 -21 9
5. Honvéd 10 2 1 7 55 106 -51 7
6. Diadal SE 10 2 1 7 44 97 -53 7

 

  1. forduló: Kőér utca
  2. február 28.

13.00 OSC 12–6 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

Góllövők: Bárczi 1, Nagy 1, Hegedűs 1, Deményi 1, Vaszari 1, Lódri 1.

16.00 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 14–6 Budapest Honvéd

Góllövők: Farkas 3, Bárczi 3, Jonkl 1, Nagy 3, Deményi 4.

 

 

  1. forduló: Kőér utca
  2. március 21.

12.00 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 8–9 Bókay

Góllövők: Bárczi 2, Nagy 1, Deményi 3, Vaszari 2.

15.00 Polo SC 8-10 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

Góllövők: Bárczi 2, Jonkl 1, Nagy 3, Deményi 3, Vaszari 1.

 

 

  1. forduló: Margitsziget
  2. április 19.

15.00 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 3–4 OSC

Góllövők: Farkas 1, Deményi 1, Sümegi 1.

18.00 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 7–6 Diadal SE

Góllövők: Farkas 3, Bárczi 3, Vaszari 1.

 

 

  1. forduló
  2. május 9.

Budapesti Honvéd 6-10 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

Góllövők: Farkas 3, Bárczi 4, Jonkl 1, Pánczél 2.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 11–8 Polo SC

Góllövők: Farkas 1, Bárczi 6, Jonkl 1, Pánczél 2, Nagy 1.

 

 

  1. forduló
  2. május 23.

Bókay-KSI 3-13 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

Góllövők: Farkas 2, Bárczi 4, Deményi 3, Aczél 1, Turner 1, Sümegi 2.

Diadal SE 1-19 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

Góllövők: Farkas 1, Bárczi 4, Jonkl 3, Deményi 2, Vaszari 5, Pánczél 1, Turner 2, Sümegi 1.

 

B-csoport tabella:

H Csapat J Gy D V Lőtt g. Kapott g. Gólkül. Pont
1. BVSC 12 11 0 1 216 60 156 33
2. UVSC 11 10 0 1 178 41 137 30
3. Vác 11 6 1 4 103 120 -17 19
4. YBL 12 4 1 7 57 126 -69 13
5. Vidám Vízilovak 12 4 0 8 77 139 -62 12
6. Kaposvár 12 3 2 7 94 144 -50 11
7. DFVE 12 0 2 10 61 156 -95 2

 

  1. forduló: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
  2. szeptember 27.

10.00 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 6–8 MOM Sport YBL

Góllövők: Farkas Bence 2., Bárczi Dávid 1., Deményi Kamilla 1., Vaszari Virág 1., Garai Anita 1.

13.00 Vidám Vízilovak Vízilabda Club SE 6–4 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

Góllövők: Farkas Bence 1., Dorak Kriszta Kata 1., Velics Flóra 2.

 

  1. forduló: Szőnyi út
  2. október 11.

12.00 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 3–17 UVSE I.

Góllövők: Fülöp 1, Bárczi 1, Velics 1.

15.00 BVSC-Póló Zugló Alapítvány 20–6 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

Góllövők: Fülöp 3, Farkas 1, Deményi 1, Velics 1.

 

  1. forduló: Budafok
  2. október 29.

14.00 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 13–13 Kaposvár Vízilabda Klub

Góllövők: Fülöp 3, Bárczi 5, Deményi 1, Vaszari 1, Farkas 1, Velics 2.

 

  1. forduló: Érd
  2. október 31.

12.00 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 6–6 MOM Sport YBL

Góllövők: Farkas 1, Deményi 2, Velics 3.

14.00 Váci Vízilabda Sport Egyesület 13–6 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

Góllövők: Farkas 2, Bárczi 1, Vaszari 1, Garai 1.

 

 

  1. forduló: Vác
  2. november 22.

14.30 Vidám Vízilovak Vízilabda Club SE 12–4 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

Góllövők: Farkas 1, Bárczi 1, Velics 1, Sümegi 1.

17.30 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 0–16 UVSE I.

 

  1. forduló: MOM Sportuszoda
  2. február 14.

12.00 BVSC-Póló Zugló Alapítvány 23–3 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

Góllövők: Bárczi 2, Vazsari 1.

 

  1. forduló: Hajós
  2. december 22.

10.00 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 2–7 Kaposvár Vízilabda Klub

Góllövők: Deményi 1, Velics 1.

14.00 Váci Vízilabda Sport Egyesület 15–8 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

Góllövők: Farkas 1, Dorak 1, Lódri 1, Deményi 1, Vaszari 2, Nagy B. 1, Nagy T. 1.

 

Csapat tagjai: Aczél Máté, Bárczi Dávid, Deményi Kamilla, Farkas Bence, Garai Anita, Garbacz Bendegúz, Hajas Boldizsár, Jegyugya Bálint, Klauz Koppány, Kopasz László Bendegúz, Lódri Alex, Nagy Benedek, Nagy Tamás, Pánczél Benedek, Turner Dániel, Széles Csoma, Velics Flóra, Zsilovics Odett.