1. június 21-én véget ért a Férfi Országos II. Osztályú Bajnokság, a helyezések a következőképpen alakultak:

 

  1. Újpest Vízilabda Utánpótlás Sportegyesület II.
  2. SZTE EHÖK Sport Egyesület
  3. Főnix Ifjúsági Közhasznú Sportegyesület
  4. Egri Vízmű Sport Club
  5. Újpest Vízilabda Utánpótlás Sportegyesület
  6. Vadász Vízilabda Csapat
  7. Miskolc Városi Sportiskola Nonprofit Közhasznú Kft.
  8. Szegedi Vízilabda és Tömegsport Klub
  9. KSI SE
  10. Kertészeti Egyetem Atlétika Club
  11. Szegedi Úszó és Vízilabda Tömegsport Egylet
  12. Fehérvár Póló Sport Egyesület
  13. Tatabányai Vízmű Sport Egyesület
  14. Czeglédi Lamantinok
  15. Szentesi Öregfiúk Vízilabda Sport Egyesület
  16. Csongrád Városi Vízilabda Sport Egyesület
  17. Hódmezővásárhelyi Vízilabda Sport Club
  18. Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.
  19. Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület
  20. Váci Vízilabda Sport Egyesület
  21. Hírös Sport Nonprofit Kft.
  22. Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület
  23. Csabai Csirkefogók Vízilabda Klub
  24. Gyöngyösi Alligátorok Vízilabda Club
  25. Pápai Sportegyesület

 

A Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület felnőtt férfi csapata a 2013/2014-es bajnoki szezonban a Férfi Országos II. Osztályú Bajnokság alapszakaszát követően a 21-25-ig helyért küzdhet meg 2014. május 17-től.

 

1-4-ig helyért: Főnix Ifjúsági Közhasznú Sportegyesület, SZTE EHÖK Sport Egyesület, UVSE Vízilabda Kft., Egri Vízmű Sport Club.

 

5-8-ig helyért: Miskolc Városi Sportiskola Nonprofit Közhasznú, Szegedi Vízilabda Tömegsport Klub, Újpest Vízilabda Utánpótlás Sportegyesület, Vadász Vízilabda Csapat.

 

9-12-ig helyért: Fehérvár Póló Sport Egyesület, Kertészeti Egyetem Atlétikai Club, KSI SE, Szegedi Úszó és Vízilabda Tömegsport Egylet.

 

13-16-ig helyért: Czeglédi Lamantinok, Csongrád Városi Vízilabda Sport Egyesület, Szentesi Öregfiúk Vízilabda Sport Egyesület, Tatabányai Vízmű Sport Egyesület.

 

17-20-ig helyért: Hódmezővásárhelyi Vízilabda Sport Club, Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület, Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft, Váci Vízilabda Sport Egyesület.

 

21-25-ig helyért: Csabai Csirkefogók Vízilabda Klub, Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület, Hírös Sport Nonprofit Kft., Gyöngyösi Alligátorok Vízilabda Club, Pápai Sportegyesület.

 

21-25-ig helyért tabella:

H Csapat M Gy D V Lőtt g. Kapott g. Gk. Pont
1. KESI 8 6 0 2 98 83 15 18
2. DFVE 8 6 0 2 108 92 16 18
3. Csabai Csirkefogók 8 4 1 3 101 85 16 13
4. GyAVC 8 2 0 6 78 106 -28 6
5. Pápai SE 8 1 1 6 77 96 -19 4

 

 

  1. forduló
  2. május 17.

11.30 Hírös Sport Nonprofit Kft 17 – 23 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

14.30 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 15 – 11 Gyöngyösi Alligátorok Vízilabda Club

 

  1. forduló
  2. május 31.

Csabai Csirkefogók Vízilabda Klub 18-14 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 13-11 Pápai Sportegyesület

 

  1. forduló
  2. június 14.

13.00 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület – Hírös Sport Nonprofit Kft.

16.00 Gyöngyösi Alligátorok Vízilabda Club – Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

 

  1. forduló
  2. június 21.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 16-9 Csabai Csirkefogók Vízilabda Klub

Pápai Sportegyesület 9-13 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

 

A Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület felnőtt férfi csapata a 2013/2014-es bajnoki szezonban a Férfi Országos II. Osztályú Bajnokságban méretteti meg magát.

Az „A” csoport nevezett csapatai a következők: Csabai Csirkefogók Vízilabda Klub, Csongrád Városi Vízilabda Sport Egyesület, Hódmezővásárhelyi Vízilabda Sport Club, SZTE EHÖK Sport Egyesület, Szegedi Úszó és Vízilabda Tömegsport Egylet.

A „B” csoport nevezett csapatai a következők: Főnix Ifjúsági Közhasznú Sportegyesület, Hírös Sport Nonprofit Kft., KSI SE, Újpest Vízilabda Utánpótlás Sportegyesület, Szentesi Öregfiúk Vízilabda Sport Egyesület, Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.

A „C” csoport nevezett csapatai a következők: Czeglédi Lamantinok, Egri Vízmű Sport Club, Gyöngyösi Alligátorok Vízilabda Club, Kertészeti Egyetem Atlétikai Club, Miskolc Városi Sportiskola Nonprofit Közhasznú, Váci Vízilabda Sport Egyesület.

A „D” csoport nevezett csapatai a következők: Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület, Fehérvár Póló Sport Egyesület, Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület, Pápai Sportegyesület, Tatabányai Vízmű Sport Egyesület, UVSE Vízilabda Kft., Vadász Vízilabda Csapat.

 

Tabella „D” csoport:

H Csapat J Gy D V Lőtt Kapott Gk. Pont
1. UVSE II. 12 10 2 0 187 80 107 32
2. Vadász 12 9 3 0 149 89 60 30
3. Fehérvár Póló 12 6 0 6 124 126 -2 18
4. Tatabánya 12 5 1 6 129 113 16 16
5. KVSE 11 4 0 7 98 125 -27 12
6. DFVE 12 3 0 9 100 152 -52 9
7. Pápa SE 12 1 0 11 78 184 -106 3

 

  1. forduló: Székesfehérvár
  2. szeptember 28.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 14-8 Pápai Sportegyesület

 

  1. forduló:
  2. október 12.

Tatabányai Vízmű Sport Egyesület 10-11 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 8-10 Fehérvár Póló Sport Egyesület

 

  1. forduló: Pápa
  2. október 26.

10.00 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 8–12 Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület

14.40. Vadász Vízilabda Csapat 17–4 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

  1. forduló: Tatabánya
  2. november 9.

14.30 Újpest Vízilabda Utánpótlás Sportegyesület II. 18–9 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

 

  1. forduló: Dunaújváros
  2. november 30.

Pápai Sportegyesület 6-9 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 7–14 Tatabányai Vízmű Sport Egyesület

 

  1. forduló: Nagykanizsa
  2. március 22.

13.00 Fehérvár Póló Sport Egyesület 16-7 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

16.00 Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület 13–11 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

 

  1. forduló:
  2. április 26.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 6–19 Vadász Vízilabda Csapat

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 6–9 Újpest Vízilabda Utánpótlás Sportegyesület II.