A 2014/2015. évi Leány Ifjúsági Országos Bajnokságba összesen 10 egyesület nevezte csapatát, mégpedig a következők: Angyalföldi Sportiskola Diáksportegyesület, BVSC-Zugló-Póló Közhasznú Alapítvány, Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület, Hírös Sport Nonprofit Kft., Polo Sport Club, Szegedi Vízmű Taylor&Nash Szeged Egyetem, Szentesi Vízilabda Klub, UVSE Vízilabda Sportegyesület I., UVSE Vízilabda Sportegyesület II., ZF-Eger.

 

Tabella:

H Csapat J Gy D V Lőtt g. Kapott g. Gólkül. Pont
1. DFVE 18 17 0 1 397 134 263 51
2. UVSE 17 15 1 1 318 104 214 46
3. BVSC 18 14 1 3 313 117 196 43
4. Szentes 17 11 1 5 235 141 94 34
5. Polo SC 18 10 1 7 222 190 32 31
6. ZF-Eger 18 7 1 10 149 216 -67 22
7. KESI 18 4 2 12 122 231 -109 14
8. UVSE II. 18 4 1 13 131 217 -86 13
9. ASI 18 2 0 16 116 308 -192 6
10. SZNVE 18 1 0 17 91 436 -345 3

 

 

  1. forduló: Dunaújváros
  2. október 5.

10.00 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 16–15 UVSE Vízilabda Sportegyesület

Góllövők: Szilágyi 2, Sinka 2, Gurisatti 4, Vályi 3, Huszti 2, Czindrich 1, Mchunu 2.

 

  1. forduló: Szeged
  2. október 19.

11.30 Szegedi Vízmű Taylor&Nash Szeged Egyetem 3–32 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

Góllövők: Szilágyi 7, Sinka 1, Gurisatti 8, Horváth 4, Vályi 3, Kalmár 1, Huszti 3, Sajben 1, Brezovszki 2, Mchunu 2.

 

  1. forduló: Dunaújváros
  2. október 26.

14.30 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 13–8 BVSC- Zugló-Póló Közhasznú Alapítvány

Góllövők: Sinka 1, Gurisatti 5, Horváth 1, Vályi 1, Huszti 1, Brezovszki 2, Mchunu 2.

 

  1. forduló: Budapest
  2. november 2.

15.00 Polo Sport Club 8–17 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

Góllövők: Sinka 2, Gurisatti 5, Horváth 2, Vályi 3, Huszti 5.

 

  1. forduló
  2. november 9.

A Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület ebben a fordulóban nem játszik mérkőzést.

 

  1. forduló: Dunaújváros
  2. november 16.

10.00 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 15–3 Hírös Sport Nonprofit Kft.

Góllövők: Szilágyi 3, Horváth 2, Vályi 1, Czindrich 1, Fazekas 1, Huszti 2, Sajben 2, Mchunu 3.

 

  1. forduló: Dunaújváros
  2. november 23.

11.00 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 25–4 ZF-Eger

Góllövők: Szilágyi 6, Sinka 1, Horváth 6, Vályi 1, Fazekas 1, Huszti 6, Mchunu 4.

 

  1. forduló: Budapest
  2. november 30.

16.00 Angyalföldi Sportiskola Diáksportegyesület 6–26 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

Góllövők: Szilágyi 5, Sinka 2, Gurisatti 8, Horváth 3, Velics 1, Huszti 7.

 

  1. forduló: Dunaújváros
  2. május 3.

10.00 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 26–11 Szentesi Vízilabda Klub

Góllövők: Szilágyi 6, Sinka 1, Gurisatti 8, Horváth 4, Vályi 2, Huszti 5.

 

  1. forduló: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
  2. január 11.

10.00 UVSE Vízilabda Sportegyesület II. 4–19 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

Góllövők: Sinka 5, Gurisatti 4, Horváth 4, Vályi 1, Huszti 2, Mchunu 3.

 

  1. forduló
  2. december 20.

A Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület leány ifjúsági csapata ebben a fordulóban nem játszik mérkőzést.

 

  1. forduló: Budapest
  2. május 7.

UVSE Vízilabda Sportegyesület I. 15-10 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

Góllövők: Szilágyi 3, Gurisatti 3, Horváth 1, Vályi 2, Sajben 1.

 

  1. forduló: Dunaújváros
  2. február 1.

10.00 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 50-1 Szegedi Vízmű Taylor&Nash Szeged Egyetem

Góllövők: Szilágyi 5, Gurisatti 16, Horváth 16, Vályi 1, Huszti 10, Brezovszki 1, Mchunu 1.

 

  1. forduló: Szőnyi út
  2. február 8.

15.30 BVSC-Zguló 12-14 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

Góllövők: Gurisatti 7, Horváth 4, Vályi 1, Huszti 1, Mchunu 2.

 

  1. forduló: Dunaújváros
  2. február 15.

10.00 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 16-8 Polo Sport Club

Góllövők: Sinka 4, Horváth 7, Huszti 2, Mchunu 3.

 

  1. forduló
  2. március 1.

A Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület leány ifjúsági csapata ebben a fordulóban nem játszik mérkőzést.

 

  1. forduló: Kecskemét
  2. március 8.

13.15 Hírős Sport Nonprofit Kft. 6-25 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

Góllövők: Szilágyi 4, Sinka 3, Gurisatti 6, Horváth 5, Huszti 7.

 

  1. forduló: Eger
  2. március 12.

12.15 ZF-Eger 8-21 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

Góllövők: Gurisatti 0, Horváth 6, Vályi 3, Huszti , Brezovszki .

 

  1. forduló: Dunaújváros
  2. március 29.

10.00 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 32-4 Angyalföldi Sportiskola Diáksportegyesület

Góllövők: Szilágyi 8, Gurisatti 9, Horváth 7, Czindrich1, Huszti 6, Fülöp 1.

 

  1. forduló: Szentes
  2. április 14.

12.30 Szentesi Vízilabda Klub 12-19 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

Góllövők: Szilágyi 3, Gurisatti 7, Horváth 4, Vályi 3, Huszti 2.

 

  1. forduló: Dunaújváros
  2. május 7.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 6-21 UVSE Vízilabda Sportegyesület II.

Góllövők: Szilágyi 6, Sinka 1, Gurisatti 4, Horváth 4, Vályi 2, Huszti 4.

 

  1. forduló
  2. május 3.

A Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület leány ifjúsági csapata ebben a fordulóban nem játszik mérkőzést.

 

Csapat tagjai: Bárdos Gréta, Borka Adél, Brezovszki Gerda, Czindrich Vivien, Dorak Kriszta Kata, Fülöp Fanni, Gál Fanni, Huszti Dóra, Kalmár Eszter, Mchunu Hlengiwe, Pál Réka, Sinka Gréta, Shcmidt Anna, Vaszari Virág, Velics Flóra.

 

Forrás: www.mvlsz.hu