A Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület utánpótlás leány ifjúsági csapata a 2015/2016. évi bajnoki szezonban Leány Ifjúsági Országos Bajnokságban indul, melybe összesen 10 csapatot a neveztek: BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közhasznú Alapítvány, Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület, EBP Tatabánya, Hírös Sport Nonprofit Kft., POLO Sport Club, Szegedi Vízmű Taylor&Nash Szegedi Egyetem, Szentesi VK, UVSE Vízilabda Sportegyesület I., UVSE Vízilabda Sportegyesület II. , ZF-Eger.

 

Rájátszás 1-4. helyért: BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közhasznú Alapítvány, Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület, Szentesi VK, UVSE Vízilabda Sportegyesület I..

 

Tabella 1-4-ig:

H Csapat J Gy D V Lőtt g. Kapott g. Gólkül. Pont
1. UVSE 2 2 0 0 22 11 11 6
2. BVSC 2 1 0 1 17 19 -2 3
3. DFVE 2 1 0 1 16 15 1 3
4. Szentes 2 0 0 2 12 22 -10 0

 

  1. forduló:
  2. június 18.

UVSE Vízilabda Sportegyesület I. 10-3 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

Góllövők: Sajben 1, Vályi 1, Brezovszki 1.

Szentesi VK 7-9 BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közhasznú Alapítvány

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 13-5 Szentesi VK

Góllövők: Fülöp 1, Huszti D. 1, Huszti V. 1, Sajben 2, Vályi 3, Brezivszki 1, Mchunu 4.

UVSE Vízilabda Sportegyesület I. 12-8 BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közhasznú Alapítvány

 

Rájátszás (1-5. helyért): BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közhasznú Alapítvány, Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület, POLO Sport Club, Szentesi VK, UVSE Vízilabda Sportegyesület I..

 

Rájátszás (1-5.) tabella:

H Csapat J Gy D V Lőtt g. Kapott g. Gólkül. Pont
1. UVSE 4 4 0 0 180 77 103 36
2. Szentes 4 2 0 2 119 121 -2 17
3. BVSC 4 2 0 2 103 121 -18 16
4. DFVE 4 2 0 2 100 130 -30 15
5. Polo SC 4 0 0 4 92 145 -53 6

 

  1. forduló
  2. május 29.

Helyszín: Szentes

Polo SC 4-8 BVSC-Zugló

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 6-7 Szentesi VK

Góllövők: Rompos 1, Vályi 2, Mchunu 3.

UVSE I. 16-3 Polo SC

Szentesi VK 7-8 BVSC-Zguló

UVSE I. 17-6 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

Góllövők: Huszti D. 1, Vályi 2, Brezovszki 3.

 

  1. forduló
  2. június 4.

Helyszín: Dunaújváros

BVSC-Zugló 7-13 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

Góllövők: Fülöp 1, Telek 1, Huszti D. 1, Sajben 3, Vályi 1, Brezovszki 1, Mchunu 5.

Szentesi VK 11-17 Polo SC

UVSE I. 13-2 BVSC-Zugló

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 10-9 Polo SC

Góllövők: Huszti V. 2, Sajben 3, Vályi 1, Brezovszki 2, Mchunu 2.

Szentesi VK 11-6 Polo SC

 

 

Tabella:

H Csapat J Gy D V Lőtt g. Kapott g. Gólkül. Pont
1. UVSE I. 17 17 0 0 357 92 265 51
2. Szentes 18 14 0 4 265 136 129 41
3. BVSC 17 13 0 4 282 111 171 40
4. DFVE 18 13 0 5 275 133 142 39
5. Polo SC 18 12 0 6 288 151 137 36
6. Tatabánya 18 7 0 11 143 227 -84 21
7. Kecskemét 18 5 0 13 109 232 -123 15
8. Eger 18 5 0 13 132 283 -151 15
9. UVSE II. 18 3 0 15 111 256 -145 9
10. Szeged 18 0 0 18 86 427 -341 0

 

Alapszakasz

  1. forduló
  2. október 4.

Szegedi Vízmű Taylor&Nash Szegedi Egyetem 7–23 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

Góllövők: Lekrinszki 1, Huszti D. 7, Huszti V. 3, Fazekas 1, Sajben 4, Brezovszki 7.

 

  1. forduló
  2. október 30.

13.30 ZF-Eger 5–18 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

Góllövők: Huszti D. 5, Huszti V. 1, Vályi 6, Brezovszki 6.

 

  1. forduló
  2. október 18.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 5–17 BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ

Góllövők: Huszti D. 1, Brezovszki 3, Sajben 1.

 

  1. forduló
  2. október 25.

11.15 UVSE II. 3–17 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

Góllövők: Fülöp 1, Huszti D. 4, Fazekas 2, Sajben 4, Vályi 4, Brezovszki 2.

 

  1. forduló
  2. november 8.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 7–9 POLO Sport Club

Góllövők: Huszti D. 3, Fazekas 1, Vályi 2, Brezovszki 1.

 

  1. forduló
  2. november 22.

UVSE II. 13–3 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

Góllövők: Fülöp 1, Mchunu 1, Brezovszki 1.

 

  1. forduló
  2. december 5.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 25–2 EBP Tatabánya

Góllövők: Huszti D. 7, Huszti V. 3, Fazekas 1, Sajben 4, Vályi 1, Brezovszki 6, Mchunu 3.

 

  1. forduló
  2. december 12.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 19-7 Hírős Sport Nonprofit Kft.

Góllövők: Lekrinszki 2, Rompos 1, Huszti D. 3, Fazekas 1, Sajben 4, Vályi 4, Brezovszki 2, Mchunu 2.

 

  1. forduló
  2. március 16.

Szentesi VK 8–11 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

Góllövők: Vályi 4, Brezovszki 1, Mchunu 6.

 

  1. forduló
  2. február 21.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 34–4 Szegedi Vízmű Taylor&Nash Szegedi Egyetem

Góllövők: Huszti D. 7, Huszti V. 4, Fazekas 6, Sajben 2, Vályi 5, Brezovszki 5, Mchnu 5.

 

  1. forduló
  2. február 28.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 19–3 ZF-Eger

Góllövők: Rompos 1, Huszti D. 5, Huszti V. 2, Fazekas 1, Sajben N. 6, Mchunu 4.

 

  1. forduló
  2. március 6.

BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ 10–9 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

Góllövők: Huszti D. 1, Sajben 3, Vékyi 1, Brezovszki 1, Mchunu 3.

 

  1. forduló
  2. március 12.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 19–4 UVSE II.

Góllövők: Fülöp 2, Velics 2, Huszti D. 3, Huszti V. 1, Sajben 1, Vályi 5, Brezovszki 4, Mchunu 1.

 

  1. forduló
  2. március 13.

POLO Sport Club 13–14 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

Góllövők: Huszti D. 3, Huszti V. 1, Sajben 4, Vályi 2, Mchunu 4.

 

  1. forduló
  2. március 20.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület  7–15 UVSE I.

Góllövők: Huszti D. 1, Sajben 1, Vályi 2, Brezovszki 2. Mchunu 1.

 

  1. forduló
  2. április 8.

EBP Tatabánya 4–17 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

Góllövők: Huszti D. 1, Huszti V. 2, Fazekas 1, Sajben 1, Vályi 3, Brezovszki 5, Mchunu 4.

 

  1. forduló
  2. április 13.

Hírös Sport Nonprofit Kft. 4–19 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

Góllövők: Lekrinszki 1, Rompos 3, Huszti D. 2, Fazekas 2, Sajben 3, Brezovszki 6, Mchunu 2.

 

  1. forduló
  2. április 18.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 9–5 Szentesi VK

Góllövők: Huszti V. 1, Fazekas 1, Sajben 2, Vályi 1, Brezovszki 2, Mchunu 2.

 

Forrás: www.mvlsz.hu