A Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület utánpótlás leány ifjúsági csapata a 2016/2017. évi bajnoki szezonban Leány Ifjúsági Országos Bajnokságban indul, melybe összesen 9 csapatot a neveztek: BVSC-Zugló Diapolo, Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület, Győri Vízisport Egyesület, Tatabánya Vízmű Sport Egyesület, POLO Sport Club, Szentesi VK, UVSE Vízilabda Sportegyesület I., UVSE Vízilabda Sportegyesület II. , ZF-Eger.

 

Tabella:

H Csapat J Gy D V Lőtt g. Kapott Gólkül. Pont
1. UVSE I. 16 16 0 0 320 90 230 48
2. Szentes 16 14 0 2 138 109 129 42
3. DFVE 16 12 0 4 250 161 89 36
4. BVSC 16 9 0 7 167 135 32 27
5. Polo SC 16 7 0 9 166 200 -34 21
6. Tatabánya 16 6 0 10 174 168 -6 18
7. Eger 16 6 0 10 167 193 -26 18
8. Győr 16 1 0 15 80 305 -225 4
9. UVSE II. 16 1 0 15 89 290 -201 2

 

 

1. forduló

2016. október 9. Dunaújváros

17.30 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 17–12 POLO Sport Club

Góllövők: Rompos 1, Huszti 1, Sajben N. 1, Vályi 10, Mchunu 4.

 

2. forduló

2016. október 16. Budapest-Hajós

17.30 UVSE Vízilabda Sportegyesület I. 15–8 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

Góllövők: Fülöp 1, Rompos 1, Sajben N. 2, Vályi 3, Mchunu 1.

 

3. forduló

2016. október 30.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 26–6 UVSE Vízilabda Sportegyesület II.

Góllövők: Fülöp 2, Rompos 1, Pál 1, Dorák 2, Huszti 7, Sajben N. 3, Vályi 4, Brezovszki 2, Mchunu 4.

 

4. forduló

2017. január 29.

BVSC-Zugló 5–12 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

Góllövők: Rompos 1, Luka 1, Sajben N. 5, Vályi 3, Mchunu 2.

 

5. forduló

2017. február 5.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 18–9 ZF-Eger

Góllövők: Fülöp 1, Rompos 1, Luka 3, Huszti 2, Sajben 3, Pál 1, Brezovszki 5, Mchunu 2.

 

6. forduló

2017. február 12.

Tatabánya 15–21 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

Góllövők: Luka 3, Sajben 3, Vályi 7, Mchunu 5.

 

7. forduló

2017. február 25.

Ebben a fordulóban a Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület csapata nem játszik mérkőzést.

 

8. forduló

2017. február 26.

13.00 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 6–11 Szentes

Góllövők: Luka 1, Sajben 1, Vályi 2, Mchunu 2.

 

9. forduló

2016. november 6.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 27–3 Győri VSE

Góllövők: Fülöp 1, Rompos 1, Pál 1, Dorák 2, Tamás 1, Luka 2, Huszti 5, Sajben 2, Vályi 5, Brezovszki 5, Mchunu 2.

 

10. forduló

2017. április 8.

POLO Sport Club 11–19 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

Góllövők: Fülöp 1, Rompos 2, Sajben 3, Vályi 4, Brezovszki 4, Mchunu 5

 

11. forduló

2017. március 19.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 11–18 UVSE Vízilabda Sportegyesület I.

Góllövők: Sajben N. 2, Vályi 5, Brezovszki 2, Mchunu 2.

 

12. forduló

2017. április 2.

UVSE Vízilabda Sportegyesület II. 7–13 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

Góllövők: Rompos 2, Huszti 6, Sajben 1, Mchunu 4

 

13. forduló

2017. április 9.

13.00 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 16–6 BVSC-Zugló

Góllövők: Dorak 1, Sajben 2, Vályi 3, Brezovszki 6, Mchunu 4.

 

14. forduló

2017. április 23.

ZF-Eger 7–15 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

Góllövők: Fülöp 1, Huszti 1, Sajben 2, Vályi 1, Brezovszki 4, Mchunu 6.

 

15. forduló

2017. április 30.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 14–10 Tatabánya

Góllövők: Rompos 2, Sajben 1, Vályi 4, Brezovszki 4, Mchunu 3.

 

  1. forduló

Ebben a fordulóban a Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület csapata nem játszik mérkőzést.

 

17. forduló

2017. május 20.

Szentes 19–12 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

Góllövők: Rompos 1, Huszti 1, Vályi 1, Brezovszki 5, Mchunu 4.

 

18. forduló

2017. május 21.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 7–15 Győri VSE

Góllövők: Sajben V. 1, Rompos 1, Huszti 2, Sajben N. 5, Brezovszki 6.