A Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület utánpótlás, 2002-ben született gyermek csapata a 2016/2017-es szezonban a Fiú Gyermek Országos Bajnokságban indul, melybe összesen 39 egyesület nevezte csapatát, 4 csoportba kerültek beosztásra.

 

A-csoport: KSI SE, UVSE I., FTC, BVSC, Szentes, Vasas, Honvéd, Szolnok, Tiszavirág SZVPS, Eger, Kaposvár, Tatabánya, DVSE, Aligátor.

 

B-csoport: Budafóka XXII SE, Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület, Hírös Sport Nonprofit Kft. II., Komárom VSE, Sopron VSE, Vidám Vízilovak.

 

Keleti csoport: Csongrád, Újbuda, Cegléd, Miskolc, Vasas II., Vác, Oázis, Békéscsaba, Nyíeregyháza, HVSC.

 

Nyugati csoport: Százhalombatta, UVSE II., Hírös, YBL, Kanizsa, PSN, Dunakanyar, Fehérvár, Honvéd Kölyök Póló.

 

Az alapszakaszbeli csoportmérkőzéseket követően alsó- és felsőházba kerültek beosztásra a csapatok, melyben az alsóháznak Alsóházi Kupát hirdettek 6 csoportban. A DFVE fiú gyermek csapata az “E” jelű csoportba került, melyben az alábbi csapatokkal méri össze erejét: Békéscsaba, Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület, Vidám Vízilovak Vízilabda Club Sportegyesület.

 

Alsóházi Kupa “E” tabella:

H Csapat J Gy D V Lőtt g. Kapott. Gólkül. Pont
1. Vízilovak  2  2 0  0 31  18 13  6
2. Békéscsaba  2  1  0  1  17  25  -8  3
3. DFVE  2 0  0 2  15 20  -5 0

 

1.forduló

2017. május 7.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 9 – 12 Vidám Vízilovak

Góllövők: Jonkl 1, Nagy T. 3, Deményi 2, Nagy B. 1, Somogyvári 1, Turner 1.

Békéscsaba 8 – 6 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

Góllövők: Jonkl 1, Lódri 1, Deményi 3, Sümegi 1.

 

 

B-csoport tabella:

H Csapat J Gy D V Lőtt Kapott Gólkül. Pont
1. Vidám V. 20 20 0 0 487 82 405 60
2. DFVE 20 15 0 5 339 169 170 46
3. Sopron 20 12 0 8 256 236 20 36
4. Budafóka 20 9 0 11 205 271 -66 26
5. Hírös 20 2 0 18 108 340 -232 6
6. Komárom 20 2 0 18 114 411 -297 6

 

 

1. forduló

2016 október 9.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 5–22 Vidám Vízilovak

Góllövők: Farkas 2, Pánczél 2, Nagy T. 1.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 17–18 Budafóka

Góllövők: Farkas 6, Pánczél 2, Nagy T. 4, Csőregi 1, Szabados 2, Nagy B. 2.

 

2.forduló

2016. november 2.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 11–9 Sopron VSE

Góllövők: Farkas 2, Nagy T. 2, Deményi 2, Nagy B. 1, Turner 4.

Hírös Sport 4–20 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

Góllövők: Farkas 4, Nagy T. 4, Lódri 1, Deményi 1, Nagy B. 5, Turner 2, Sümegi 3.

 

3. forduló

2016. november 13.

Vidám Vízilovak 16–8 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

Góllövők: Nagy T. 3, Lódri 2, Deményi 1, Nagy B. 1, Turner 1.

Komárom VSE 5–21 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

Góllövők: Csőregi 3, Pánczél 3, Jonkl 3, Lódri 3, Deményi 2, Nagy B. 1, Aczél 2, Turner 3, Garbacz 1.

 

4. forduló

2016. december 4.

Budafóka 8–18 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

Góllövők: Farkas 2, Pánczél 1, Jonkl 1, Nagy T. 4, Deményi 2, Nagy B. 2, Aczél 1, Turner 3, Csőregi 2.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 28–4 Hírös Sport

Góllövők: Farkas 3, Pánczél 2, Jonkl 4, Nagy T. 1, Deményi 6, Nagy B. 1, Aczél 1, Turner 4, Garbacz 1, Csőregi 5.

 

5. forduló

2016. december 18.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 25–3 Komárom VSE

Góllövők: Farkas 5, Pánczél 2, Jonkl 2, Nagy T. 2, Lódri 1, Deményi 4, Szabados 1, Nagy B. 7, Széles 1.

Sopron VSE – Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

 

6. forduló

2017. február 5.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 5–20 Vidám Vízilovak

Góllövők: Nagy T. 2, Szabados 1, Nagy B. 2.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 21–4 Budafóka

Góllövők: Farkas 3, Pánczél 5, Nagy T. 3, Lódri 2, Csőregi 4, Nagy B. 2, Aczél 1, Turner 1.

 

7. forduló: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda, Budapest

2017. február 19.

10.00 Hírös Sport 5–17 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

Góllövők: Farkas 2, Pánczél 2, Jonkl 5, Nagy T. 1, Deményi 5, Nagy B. 1, Garbacz 1.

13.00 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 14–6 Sopron VSE

Góllövők: Farkas 1, Jonkl 1, Nagy T. 2, Lódri 1, Deményi 3, Garbacz 1, Turner 4, Csőregi 1.

 

8. forduló: Fabó Éva Sportuszoda, Dunaújváros

2017. március 5.

11.00 Vidám Vízilovak 16–5 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

Góllövők: Farkas 1, Nagy T. 1, Jonkl 1, Turner 2.

16.00 Komárom VSE 3–25 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

Góllövők: Farkas 2, Nagy T. 2, Aczél 3, Deményi 3, Nagy B. 1, Turner 9, Csőregi 4, Garbacz 1.

 

9. forduló: Sopron

2017. március 19.

13.30 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 21–5 Hírös Sport

Góllövők: Pánczél 5, Csőregi 2, Aczél 3, Nagy B. 2, Somogyvári 3, Turner 3, Sümegi 3.

16.30 Budafóka 8–25 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

Góllövők: Farkas 2, Pánczél 12, Csőregi 2, Somogyvári 1, Turner 6, Sümegi 2.

 

10. forduló: Budafok

2017. április 8.

13.00 Sopron VSE 5–13 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

Góllövők: Farkas 3, Nagy T. 4, Lódri 2, Szabados 1, Nagy B. 1. Turner 2.

15.00 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 28–0 Komárom VSE

Góllövők: Aczél 1, Farkas 4, Pánczél 3, Nagy T. 8, Lódri 1, Szabados 1, Nagy B. 5, Turner 5.