A Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület utánpótlás fiú serdülő csapata a 2017/2018-as szezonban a BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokságban indul, melyben összesen 21 csapatot neveztek, 3 csoportban kerültek beosztásra a következők szerint:

A-csoport: Alfa SC Kispest, BVSC, FTC Utánpótlás, Honvéd-Érd, KSI SE, OSC VSE II., Újszilvás KSE.

B-csoport: Aquaworm Waterpolo Göd, Cápa VK, Crisul Oradea I., Honvéd Kölyök Polo Suli, Oázis SC, Vidám Vízilovak VSC.

C-csoport: Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület, Komplex Póló Suli SE, HUVK SE, OSC VSE, Vasas Sport Club, Városhazda Utánpótlás Akadémia, YBL WPC.

 

Az alapszakasz körmérkőzéseit követően az alábbi helyosztó csoportok alakultak ki:

1-9. helyért: BVSC, Crisul Oradea I., FTC Utánpótlás, HUVK SE, KSI SE, Oázis SC, OSC VSE, YBL WPC, Vidám Vízilovak VSC.

10-15. helyért: Cápa VK, Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület – TOPO, Honvéd-Érd, Honvéd Kölyök Polo Suli, OSC VSE II., Vasas SC.

16-20. helyért: Alfa SC Kispest, Aquaworm Waterpolo Göd, Komplex Póló Suli SE, Polo SC, Városgazda Utánpótlás Akadémia.

 

10-15. helyért tabella:

H Csapa J Gy D V Lőtt Kapott Gólkül. Pont
1. Vasas  7  7 0  0 110  26 84  21
2. Honvéd Kölyök  7  6  0  1  78  54  24  18
3. Cápa  7  3  0  4  49  61  -12  9
4. DFVE-TOPO  7  2  1  4  54  67  -13  7
5. OSC II.  7  2  0  5  35  70  -35  6
6. Honvéd-Érd  7 0  1 6  36 84  -48 1

 

1.forduló

2018.február 3.

12.00 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület-TOPO 9–5 OSC VSE II.

Góllövők: Pánczél 4, Lábadi 1, Szabó 1, Farkas 1, Turner 1, Szabados 1.

 

2.forduló

  1. február 17.

Honvéd Kölyök Polo Suli 15–7 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület-TOPO

Góllövők: Lábadi 3, Jonkl 1, Sztanó 1, Pánczél 1, Csőregi 1.

 

3. forduló

2018. március 3.

Vasas SC 14–6 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület-TOPO

Góllövők: Lábadi 1, Nagy 1, Pál 1, Farkas 1, Pánczél 1, Turner 1.

 

4. forduló

2018. március 24.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület-TOPO 9–9 Honvéd-Érd

Góllövők: Pánczél 3, Lábdai 2, Nagy 2, Turner 2

 

5. forduló

2018. április 14.

Cápa VK 10–6 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület-TOPO

Góllövők: Pál 3, Nagy 2, Turner 1

 

6. forduló

2018. április 28.

OSC VSE II. 4–9 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület-TOPO

Góllövők: Lábadi 2, Sümegi 2, Pánczél 2, Turner 2, Nagy 1.

 

7. forduló

2018. május 19.

15.00 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület-TOPO 8–10 Honvéd Kölyök Polo Suli

Góllövők: Szabó 2, Jonkl 1, Lábadi 1, Lódri 1, Nagy 1, Farkas 1, Pánczél 1.

 

8. forduló

2018. május 26.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület-TOPO – Vasas SC

 

9. forduló

2018. június 9.

Honvéd-Érd – Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület-TOPO

 

10. forduló

2018. június 16.

12.00 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület-TOPO – Cápa VK

 

C-csoport tabella:

H Csapat J Gy D V Lőtt g. Kapott g. Gólkül. Pont
1. HUVK  5  5 0  0 95  22 73  15
2. OSC  4  4  0  0  73  12 61  12
3. Vasas  4  2  0  2  31  27  4  6
4. YBL 4  2  0  2  39  20  19  6
5. DFVE 6  2  1  4  38  78  -40  6
6. Komplex  4  0  1  3  25  71  -46  1
7. Városgazda  5 0  0 4  24 95  -71 1

 

 

1.forduló

  1. szeptember 16.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 1–16 Vasas SC

Góllövő: Lábadi

 

  1. forduló
  2. szeptember 30.

YBL WPC 9–3 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

Góllövők: Lábadi 2, Sümegi 1

3. forduló

2017. október 14.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 5–20 HUVK SE

Góllövők: Farkas 2, Szabó 1, Sümegi 2.

 

4. forduló

2017. október 28.

OSC VSE 17–6 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

Góllövők: Pánczél 1, Nagy T. 2, Nagy B. 1, Lábadi 2.

 

5. forduló

2017. november 11.

Városgazda Utánpótlás Akadémia 7–13 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

Góllövők: Farkas 1, Pánczél 1, Szabó 1, Lábadi 3, Turner 4, Sümegi 1, Jonkl 2.

 

6. forduló

2017. november 25.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület – Komplex Póló Suli SE

 

7. forduló

2017. december 9.

Ebben a fordulóban a Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület csapata nem játszik mérkőzést.

 

 

Forrás: www.mvlsz.hu