A Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület utánpótlás fiú gyermek csapata a 2017/2018-as szezonban a Kőnigh György Gyermek 2006 Bajnokságban indul, melyben összesen 22 csapatot neveztek, 3 csoportban kerültek beosztásra a következők szerint:

A-csoport: AVUS, Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület, Fehérvári Vízilabda Sportegyesület, Kistarcsa, KSI SE II., OSC VSE II., Tatabányai Vízmű Sport Egyesület, UVSE.

B-csoport: Alfa SC, Angyalföldi Sportiskola Diáksportegyesület, FTC Utánpótlás, Hírös Sport Nonprofit Kft., Honvéd-Érd, OSC VSE, Százhalombatta.

C-csoport: BVSC, Ceglédi Vasutas Sport Egyesület, Győri Vízisport Egyesület, Kópé UVSE, Oázis SC, Polo SC, YBL WPC.

 

A-csoport tabella:

H Csapat J Gy D V Lőtt g. Kapott g. Gólkül. Pont
1. Tatabánya  7  7 0  0 76  16 60  21
2. UVSE  7  6  0  1 68  31  37  18
3. AVUS  7  5  0  2  53  32  21  15
4. Fehérvár  7  4  0  3  37  32  5  12
5. KSI II.  7  3  0  4  32  38  -6  9
6. OSC II.  7  2  0  5  29  65  -36  6
7. DFVE  7  1  0  6  25  62  -37  3
8. Kistarcsa  7 0  0 7  32 76  -44 0

 

 

1 .forduló

2017. szeptember 16.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 8–6 Kistarcsa

Góllövők: Kardos 1, Széles 2, Jónás 3, Gyulai 1.

 

2. forduló

2017. szeptember 30.

Fehérvári Vízilabda Sportegyesület 6–2 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

Góllövők: Kardos D. 1, Gyulai 1.

 

3. forduló

2017. október 14.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 3–7 KSI SE II.

Góllövők: Kardos D. 1, Szolek 2.

 

4. forduló

2017. október 28.

Tatabányai Vízmű Sport Egyesület 13–3 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

Góllövők: Széles 1, Jónás 1, 1

 

5. forduló

2017. november 11.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 3–10 UVSE

Góllövők: Horváth 1, Szolek 1.

 

6. forduló

2017. november 25.

AVUS 11–1 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

Góllövő: Széls 1.

 

7. forduló

2017. december 9.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 5–9 OSC VE II.

Góllövők: Kardos L. 3, Kardos D. 1, Szolek 1.

 

 

Forrás: www.mvlsz.hu