A Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület utánpótlás fiú gyermek csapata a 2017/2018-as szezonban a Rusorán Péter Gyermek 2004 Bajnokságban indul, melyben összesen 20 csapatot neveztek, 2 csoportban kerültek beosztásra a következők szerint:

A-csoport: Dunakanyar Waterpolo, FTC Utánpótlás II., Hírös Sport Nonprofit Kft., HUVK SE, KSI SE, OSC VSE, Tatabányai Vízmű Sport Egyesület, UVSE II., YBL WPC, Vasas Sport Club.

B-csoport: BVSC, Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület, FTC Utánpótlás, Győri Vízisport Egyesület, Honvéd-Érd, KSI SE II., OSC VSE II., Progress Oradea, Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft., UVSE I.

 

Az alapszakasz körmérkőzéseit követően az alábbi helyosztó csoportok alakultak ki:

 

1-9. helyért: BVSC, FTC Utánpótlás, Hírös Sport Nonprofit Kft., HUVK SE, KSI SE, OSC VSE, Progress Oradea, Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft., Tatabányai Vízmű Sport Egyesület, UVSE I.

11-20. helyért: FTC Utánpótlás II., Dunakanyar Waterpolo, Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület – TOPO, Győri Vízisport Egyesület, Honvéd-Érd, KSI SE II., OSC VSE II., UVSE II., Vasas SC, YBL WPC.

 

11-20. helyért tabella:

H Csapat J Gy D V Lőtt Kapott Gólkül. Pont
1. KSI SE II. 4 4 0 0 54 21 33 12
2. Dunakanyar 4 3 1 0 49 29 20 10
3. FTC II. 5 3 0 2 41 35 6 9
4. OSC II. 5 2 2 1 41 39 2 8
5. Vasas 4 2 1 1 21 22 -1 7
6. YBL 5 1 3 1 39 32 7 6
7. UVSE II. 4 1 0 3 43 31 12 3
8. Győr 4 0 1 3 25 34 -9 1
9. DFVE-TOPO 5 0 0 5 18 88 -70 0

 

1.forduló

  1. február 17.

UVSE II. 20-3 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület – TOPO

Góllövők: Lódri 2, Jonkl 1.

 

2.forduló

2018. március 3.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület–TOPO 4-17 Dunakanyar Waterpolo

Góllövők: Széles 2, Kopasz 1, Nagy 1.

 

 

3. forduló

2018. március 24.

FTC Utánpótlás II. 10-6 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület–TOPO

Góllövők: Jonkl 3, Lódri 1, Aczél 1

 

4.  forduló

2018. április 7.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület–TOPO 5-14 YBL WPC

Góllövők: Lódri 3, Jonkl 1, Nagy 1.

 

5.  forduló

2018. április 14.

KSI SE II. 27-0 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület–TOPO

 

 

B-csoport tabella:

H Csapat J Gy D V Lőtt g. Kapott g. Gólkül. Pont
1. UVSE I.  9  9 0  0 186  45 141  27
2. BVSC  9  8  0  1  143  54  86  24
3. FTC  9  7  0  2  135 43  92 21
4. Oradea  9  6  0  3  117  67  50  18
5. Szolnok  9  5  0  4  97 90  7  15
6. KSI II.  9  4  0  5  90 109 -19  12
7. Győr  9  3  0  6  73  99  -26  9
8. OSC II.  9  2  0  7  63  100  -37  6
9. DFVE-TOPO  9  1  0  8  62  153  -91  3
10. Érd  9 0  0 9 17 223  -206 0

 

 

1.forduló

2017. szeptember 16.

BVSC 21-2 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

Góllövők: Jonkl 1, Lódri 1.

 

2. forduló

2017. szeptember 30.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 8–13 Győri VSE

Góllövők: Jonkl 1, Aczél 1, Lódri 2, Széles 1, Nagy 3

 

3. forduló

2017. október 14.

Honvéd-Érd 3–15 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

Góllövők: Jonkl 5, Aczél 5, Széles 1, Nagy 3, Kopasz 1.

 

4. forduló

2017. október 28.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 9–13 KSI SE II.

Góllövők: Széles 1, Jonkl 2, Aczél 1, Lódri 2, Nagy B. 3.

 

5. forduló

2017. november 11.

OSC VSE II. 16–9 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

Góllövők: Jonkl 2, Aczél 3, Nagy 4.

 

6. forduló

2017. november 25.

Progress Oradea 14–5 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

Góllövők: Jonkl 1, Lódri 1, Nagy 3.

 

7. forduló

2017. december 9.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 9–13 Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.

Góllövők: Jonkl 5, Lódri 4.

 

8. forduló

2018. január 13.

FTC Utánpótlás 24–2 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

Góllövők: Aczél 1, Nagy B. 1.

 

9. forduló

2018.január 27.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 3–36 UVSE I.

Góllövők: Nagy B. 2, Aczél 1.

 

Forrás: www.mvlsz.hu