A Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület utánpótlás leány gyermek csapata a 2017/2018. évi bajnoki szezonban Leány Gyermek Országos Bajnokságban indul, melybe összesen 10 csapatot a neveztek: BVSC-Zugló Diapolo, Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület – YORDO, Győri Vízisport Egyesület, OSC Vízilabda Sportegyesület, POLO Sport Club, Tatabányai Vízmű Sport Egyesület, Szegedi Női Vízilabda Egyesület, Szentesi VK, UVSE Vízilabda Sportegyesület I., ZF-Eger.

 

Tabella:

H Csapat J 2Gy D V Lőtt Kapott Gólkül. Pont
1. Yordo Szentes  9  9  0 0  157 55 102 27
2. UVSE  7  6  0  1  110  61  49  18
3. BVSC  7  5  0  2  96  35  61  15
4. Tatabánya  8  5  0  2  80  85  -5  15
5. DFVE-YORDO  6  4  0  2  88  53  35  12
6. OSC  8  4  0  3  72  76  -4  12
7. Eger  8  3  0  4  60  85  -25  9
8. Győr  8  2  0  4  46  91  -45  6
9. Polo SC  8  1  0  6  40  114  -74  2
10. Szeged 9  0  0  5 45  139  -94 1

 

 

1.forduló

2017. október 1.

Ebben a fordulóban a Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület gyermek leány csapata nem játszik mérkőzést.

 

2. forduló

2017. október 8.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 23–7 Tatabányai Vízmű Sport Egyesület

Góllövők: Kardos D. 1, Kardos L. 1, Jonkl 8, Széles 2, Horváth 1, Gyulai 2, Kovács P. 1, Kovács N. 1, Sümegi 2, Zalay 4.

 

3. forduló

2017. október 15.

Szegedi Női Vízilabda Egyesület 7–17 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

Góllövők: Kardos D. 1, Kardos L. 2, Jonkl 4, Sümegi 7, Zalay 3.

 

4. forduló

2017. október 22.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 17–4 Polo SC

Góllövők: Kardos D. 2, Jonkl 5, Széles 1, Gyulai 1, Erdősi 1, Sümegi 5, Zalay 1.

 

5. forduló

2017. október 31.

ZF-Eger 10–8 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

Góllövők: Jonkl 3, Gyulai 1, Sümegi 3, Zalay 1.

 

6. forduló

2017. november 5.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 9–18 Szentesi VK

Góllövők: Jonkl 3, Sümegi 5, Zalay 1.

 

7. forduló

2017. november 26.

Győr 7–14 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

Góllövők: Kardos L. 1, Jonkl 6, Sümegi 2, Kovács P. 1, Kovács N. 1, Zalay 3.

 

8. forduló

2018. január 27.

11.00 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület – UVSE Vízilabda Sportegyesület

 

9. forduló

Ebben a fordulóban a Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület gyermek leány csapata nem játszik mérkőzést.

 

10. forduló

2017. december 16. – ELHALASZTVA

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület – BVSC-Zugló

 

11. forduló

OSC Vízilabda Sportegyesület – Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

 

12. forduló

Ebben a fordulóban a Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület gyermek leány csapata nem játszik mérkőzést.

 

13. forduló

Tatabányai Vízmű Sport Egyesület – Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

 

14. forduló

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület – Szegedi Női Vízilabda Egyesület

 

15. forduló

Polo SC – Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

 

16. forduló

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület – ZF-Eger

 

17. forduló

Szentesi VK – Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

 

18. forduló

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület – Győr

 

19. forduló

UVSE Vízilabda Sportegyesület – Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

 

20. forduló

Ebben a fordulóban a Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület gyermek leány csapata nem játszik mérkőzést.

 

Forrás: www.mvlsz.hu