A Dunaújvárosi Egyetem–MAARSK Graphics csapata a 2017/2018. évi Női Országos I. Osztályú Bajnokság 3. fordulójában Egerbe utazott következő mérkőzésére.

ZF-Eger 9-17 DUE-MAARSK

Góllövők: Games 3, Somhegyi 5, Katona 1; illetve Gurisatti 5, Horváth 1, Mahieu 2, Garda 2, Vályi V. 4, Luka 1, Mchunu 1, Vályi F. 1.

(I: 4-4; II: 2-6; III: 1-4; IV: 2-3)

A mérkőzés első negyede nem úgy sikerült, mint ahogy a DUE-MAARSK szerette volna. Joggal emelte ki Gurisatti az ellenfél csapatából Somhegyit és Games-t, az első negyedben 2-2 találattal vették be Aarts kapuját. Természetesen a vendégek sem hagyták magukat és Garda 2, Gurisatti-Horvárt 1-1 találata volt a válasz (4:4).  A szoros kezdés ellenére a 2. negyedben sikerült 4 gólos előnyre szert tenni, Gurisatti és Vályi V. mellett Mahieu és Mchunu is megcsillogtatta tudását. A harmadik játékrészben tovább növelték előnyüket 3 góllal, az utolsó negyedben 1 góllal sikerült az ellenfél fölé kerekedni.