2018. január 13-án 16.00 órai kezdettel került megrendezésre a 2017/2018. évi Női Országos I. Osztályú Bajnokság 11. fordulójában a Tatabánya – Dunaújvárosi Egyetem – MAARSK Graphics mérkőzés.

Tatabánya 5-20 Dunaújvárosi Egyetem – MAARSK Graphics

Negyedek: 2-4; 0-5; 1-6; 2-5

Góllövők: Gurisatti 5, Szilágyi 4, Garda 3, Horváth 3, Luka 2, Vályi F. 1, Vályi V. 1, Hlengiwe 1.

A 2018. év Vályi Vanda labda elhozatalával kezdődött, majd nem sokkal Horváth harcolt ki egy emberelőnyös helyzetet, melyet értékesített is (0-1). Körülbelül fél negyedet váratott magára a következő újvárosi gól, melyet Hlengiwe gólpasszából Szilágyi értékesített (0-2), ezt követően újabb Dorka gólt jegyezhettünk, melyet emberelőnyös helyzetből lőtt (0-3). A hazaiak a középkezdést követően fort harcoltak ki és Szellák szépített, betalálta Aarts kapujába (1-3). 1 perc elteltével újabb vendég gólt jegyezhettünk, melyet Gurisatti szerzett akcióból (1-4),a z első nyolc perc vége előtt azonban Petik is betalált a kék sapkások kapujába, így a negyed vége 2-4 lett. A második negyedet öt lőtt és nulla kapott góllal zárták lányaink (Horváth, Garda 2, Vályi V., Vályi F.). A harmadik negyedben szintén megmaradt az 5 gólos különbség, azonban Szellák ismét eredményesnek bizonyult a negyed közepén (3-12), azt követően pedig Szilágyi 1 és Luka 2 góllal zárta a negyedet. A negyedik játékrész elején Hlengiwe szintén elhozta a labdát, azonban az első támadást nem tudták értékesíteni, míg az ellenfél 7-es számú játékosának (Bicskei) sikerült gólt szereznie (4-15). Az elkövetkező 3 percben Garda 1, Gurisatti 2 gólt szerzett, a negyed közepén pedig a fehér sapkás Ádám is betalált (5-18). Végül 2 újvárosi góllal lett vége az összecsapásnak (Horváth, Szilágyi), az eredmény pedig 5-20 arányú győzelem a DUE-MAARSK javára.