A Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület utánpótlás leány gyermek (’04) csapata a 2018/2019. évi bajnoki szezonban Leány Gyermek Országos Bajnokságban indul, melybe összesen 12 csapatot a neveztek: A-HÍD OSC Újbuda, BVSC-Zugló, Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület, FTC-Telekom Waterpolo, Győri Vízisport Egyesület, Legrand-Csongrád, POLO Sport Club, RB-Tatabánya, Szegedi Női Vízilabda Egyesület, UVSE Vízilabda Sportegyesület, YORDO Szentes, ZF-Eger.

 

Tabella:

H Csapat J Gy D V Lőtt Kapott Gólkül. Pont
1. Szentes 5 5 0 0 78 25 53 15
2. UVSE 5 5 0 0 90 23 67 15
3. Szeged 5 4 0 1 64 45 19 12
4. BVSC 5 4 0 1 47 22 25 12
5. OSC 5 3 0 2 38 31 7 9
6. Tatabánya 5 3 0 2 61 50 11 9
7. Csongrád 5 2 0 3 45 49 -4 6
8. DFVE 5 2 0 3 43 60 -17 6
9. FTC 5 2 0 3 53 59 -6 6
10. Eger 5 0 0 5 39 74 -35 0
11. Polo SC 5 0 0 5 36 80 -44 0
12. Győr 5 0 0 5 10 86 -76 0

 

 

 

1.forduló

  1. október 12.

17.30 BVSC-Zugló 11–3 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

Góllövők: Jonkl 2, Zalay 1

 

2. forduló

2018. október 7.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 5–17 UVSE Vízilabda Sportegyesület

Góllövők: Jonkl 3, Horváth 1, Zalay 1.

 

3. forduló

2018. október 14.

A-HÍD OSC Újbuda 3–7 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

Góllövők: Jonkl 4, Erdősi 2, Zalay 1

 

4. forduló

2018. október 21.

FTC-Telekom Waterpolo 15–16 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

Góllövők: Jonkl 6, Kardos D. 4, Zalay 3, Erdősi 1, Széles 1, Szolek 1

 

5. forduló

2018. november 4.

Szegedi Női Vízilabda Egyesület 14-12 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

Góllövők: Jonkl 5, Zalay 4, Kardos D. 2, Kardos L. 1

 

6. forduló

2018. november 11.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület – RB-Tatabánya

 

7. forduló

2018. november 18.

YORDO-Szentes – Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

 

8. forduló

2018. november 25.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület – ZF-Eger

 

9. forduló

2018. december 2.

Polo Sport Club – Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

 

10. forduló

2018. december 9.

Győri VSE – Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

 

11. forduló

2018. december 16.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület – Legrand-Csongrád

 

12. forduló

2019. január 27.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület – BVSC-Zugló

 

13. forduló

2019. február 10.

UVSE Vízilabda Sportegyesület – Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

 

14. forduló

2019. február 24.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület – A-HÍD-Újbuda

 

15. forduló

2018. március 10.

FTC-Telekom Waterpolo – Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

 

16. forduló

2019. március 24.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület – Szegedi Női Vízilabda Egyesület

 

17. forduló

2019. április 7.

RB-Tatabánya – Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

 

18. forduló

2019. április 14.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület – YORDO-Szentes

 

19. forduló

2019. április 28.

ZF-Eger – Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

 

20. forduló

2019. május 12.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület – Polo Sport Club

 

 

Forrás: www.mvlsz.hu