A Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület utánpótlás leány gyermek (’04) csapata a 2018/2019. évi bajnoki szezonban Leány Gyermek Országos Bajnokságban indul, melybe összesen 12 csapatot a neveztek: A-HÍD OSC Újbuda, BVSC-Zugló, Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület, FTC-Telekom Waterpolo, Győri Vízisport Egyesület, Legrand-Csongrád, POLO Sport Club, RB-Tatabánya, Szegedi Női Vízilabda Egyesület, UVSE Vízilabda Sportegyesület, YORDO Szentes, ZF-Eger.

 

Tabella:

H Csapat J Gy D V Lőtt Kapott Gólkül. Pont
1. UVSE 14 14 0 0 254 82 172 42
2. BVSC 15 13 0 2 149 73 76 39
3. Szentes 15 13 0 2 225 97 128 39
4. OSC 15 10 0 5 121 116 5 30
5. Tatabánya 14 9 0 5 155 134 21 27
6. Csongrád 15 7 0 8 151 163 -12 21
7. Szeged 15 7 0 8 188 164 24 21
8. DFVE 15 6 0 9 133 162 -29 18
9. FTC 15 6 0 9 152 170 -18 18
10. Polo SC 15 3 0 12 118 210 -92 9
11. Eger 15 1 0 14 117 206 -89 3
12. Győr 15 0 0 15 38 224 -186 0

 

 

 

1.forduló

  1. október 12.

17.30 BVSC-Zugló 11–3 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

Góllövők: Jonkl 2, Zalay 1

 

2. forduló

2018. október 7.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 5–17 UVSE Vízilabda Sportegyesület

Góllövők: Jonkl 3, Horváth 1, Zalay 1.

 

3. forduló

2018. október 14.

A-HÍD OSC Újbuda 3–7 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

Góllövők: Jonkl 4, Erdősi 2, Zalay 1

 

4. forduló

2018. október 21.

FTC-Telekom Waterpolo 15–16 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

Góllövők: Jonkl 6, Kardos D. 4, Zalay 3, Erdősi 1, Széles 1, Szolek 1

 

5. forduló

2018. november 4.

Szegedi Női Vízilabda Egyesület 14-12 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

Góllövők: Jonkl 5, Zalay 4, Kardos D. 2, Kardos L. 1

 

6. forduló

2018. november 11.

RB-Tatabánya 10-5 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

Góllövők: Kardos D. 3, Jonkl 1, Zalay 1

 

7. forduló

2018. december 5.

YORDO-Szentes 16–8 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

Góllövők: Zalay 3, Kardos L. 2, Szolek 2, Bilinszki 1

 

8. forduló

2018. november 25.

ZF-Eger 8-13 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

Góllövők: Szabó 5, Sümegi 3, Zalay 2, Velics 2, Kardos D. 1

 

9. forduló

2018. december 2.

Polo Sport Club 6-5 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

Góllövők: Kardos D. 2, Szolek 2, Erdősi 1

 

10. forduló

2018. december 9.

Győri VSE 2–19 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

 Góllövők: Jonkl 8, Zalay 5, Kardos D. 4, Erdősi 1, Szolek 1

 

11. forduló

2018. december 16.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 10–16 Legrand-Csongrád

Góllövők: Jonkl 3, Zalay 3, Kardos D. 1, Kardos L. 1, Bálint 1, Oláh 1

 

12. forduló

2019. február 13.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 4–7 BVSC-Zugló

Góllövők: Jonkl 3, Kardos 1

 

13. forduló

2019. február 10.

UVSE Vízilabda Sportegyesület 22–11 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

Góllövők: Jonkl 5, Kardos D. 3, Zalay 1, Szolek 1, Koltay 1

 

14. forduló

2019. február 24.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 6–5 A-HÍD-Újbuda

Góllövők: Jonkl 4, Zalay 1, Kardos D. 1

 

15. forduló

2018. március 10.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 16–15 FTC-Telekom Waterpolo

Góllövők: Jonkl 6, Zalay 4, Kardos D. 2, Erdősi 2, Kardos L. 1, Széles 1

 

16. forduló

2019. március 24.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület – Szegedi Női Vízilabda Egyesület

 

17. forduló

2019. április 7.

RB-Tatabánya – Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

 

18. forduló

2019. április 14.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület – YORDO-Szentes

 

19. forduló

2019. április 28.

ZF-Eger – Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

 

20. forduló

2019. május 12.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület – Polo Sport Club

 

 

Forrás: www.mvlsz.hu