A Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület utánpótlás leány ifjúsági (’00) csapata a 2018/2019. évi bajnoki szezonban Leány Ifjúsági Országos Bajnokságban indul, melybe összesen 12 csapatot a neveztek: A-HÍD OSC Újbuda, BVSC-Zugló, Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület, FTC-Telekom Waterpolo, Győri Vízisport Egyesület, Legrand-Csongrád, POLO Sport Club, RB-Tatabánya, Szegedi Női Vízilabda Egyesület, UVSE Vízilabda Sportegyesület, YORDO Szentes, ZF-Eger.

 

Tabella:

H Csapat J Gy D V Lőtt Kapott Gólkül. Pont
1. Szentes 5 5 0 0 46 25 21 15
2. UVSE 5 5 0 0 121 26 95 15
3. Eger 5 4 0 1 72 42 30 12
4. DFVE 5 4 0 1 97 54 43 12
5. Polo SC 5 4 0 1 75 66 9 12
6. BVSC 5 3 0 2 72 51 21 9
7. Tatabánya 5 2 0 3 41 45 -4 6
8. OSC 5 1 0 4 79 90 -11 3
9. Győr 5 1 0 4 41 59 -18 3
10. FTC 5 1 0 4 65 70 -5 3
11. Szeged 5 0 0 5 49 86 -37 0
12. Csongrád 5 0 0 5 18 162 -144 0

 

 

1.forduló

  1. október 12.

20.00 BVSC-Zugló 9–16 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

Góllövők: Pál 5, Huszti 4, Szellák 3, Luka 3, Szabó 1

 

2. forduló

2018. október 7.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 11–18 UVSE Vízilabda Sportegyesület

Góllövők: Fülöp 3, Szellák 2, Luka 1, Huszti 1, Somogyvári 2, Velics 2.

 

3. forduló

2018. október 14.

A-HÍD OSC Újbuda 8–25 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

Góllövők: Luka 10, Huszti 9, Sümegi 2, Erdélyi 2, Szellák 1, Szabó 1

 

4. forduló

2018. október 21.

FTC-Telekom Waterpolo 9–18 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

Góllövők: Huszti 7, Szellák 5, Luka 5, Erdélyi 1

 

5. forduló

2018. november 4.

Szegedi Női Vízilabda Egyesület 10-27 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

Góllövők: Huszti 6, Szellák 4, Szabó 3, Luka 3, Sümegi 2, Erdélyi 2, Pál 2.

 

6. forduló

2018. november 11.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület – RB-Tatabánya

 

7. forduló

2018. november 18.

YORDO-Szentes – Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

 

8. forduló

2018. november 25.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület – ZF-Eger

 

9. forduló

2018. december 2.

Polo Sport Club – Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

 

10. forduló

2018. december 9.

Győri VSE – Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

 

11. forduló

2018. december 16.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület – Legrand-Csongrád

 

12. forduló

2019. január 27.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület – BVSC-Zugló

 

13. forduló

2019. február 10.

UVSE Vízilabda Sportegyesület – Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

 

14. forduló

2019. február 24.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület – A-HÍD-Újbuda

 

15. forduló

2018. március 10.

FTC-Telekom Waterpolo – Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

 

16. forduló

2019. március 24.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület – Szegedi Női Vízilabda Egyesület

 

17. forduló

2019. április 7.

RB-Tatabánya – Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

 

18. forduló

2019. április 14.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület – YORDO-Szentes

 

19. forduló

2019. április 28.

ZF-Eger – Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

 

20. forduló

2019. május 12.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület – Polo Sport Club

 

 

Forrás: www.mvlsz.hu