A Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület utánpótlás leány serdülő (’02) csapata a 2018/2019. évi bajnoki szezonban Leány Serdülő Országos Bajnokságban indul, melybe összesen 12 csapatot a neveztek: A-HÍD OSC Újbuda, BVSC-Zugló, Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület, FTC-Telekom Waterpolo, Győri Vízisport Egyesület, Legrand-Csongrád, POLO Sport Club, RB-Tatabánya, Szegedi Női Vízilabda Egyesület, UVSE Vízilabda Sportegyesület, YORDO Szentes, ZF-Eger.

 

Tabella:

H Csapat J Gy D V Lőtt Kapott Gólkül. Pont
1. Szentes 5 5 0 0 61 32 29 15
2. UVSE 5 5 0 0 107 39 68 15
3. Tatabánya 5 4 0 1 64 41 23 12
4. BVSC 5 4 0 1 62 30 32 12
5. OSC 5 3 0 2 64 73 -9 9
6. Eger 5 2 0 3 53 42 11 6
7. Polo SC 5 2 0 3 67 74 -7 6
8. FTC 5 2 0 3 41 41 0 6
9. DFVE 5 2 0 3 76 62 14 6
10. Győr 5 1 0 4 35 68 -33 3
11. Csongrád 5 0 0 5 28 90 -62 0
12. Szeged 5 0 0 5 35 101 -66 0

 

 

 

1.forduló

  1. október 12.

18.45 BVSC-Zugló 13–8 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

Góllövők: Sümegi 4, Velics 3, Jonkl 1

 

2. forduló

2018. október 7.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 13–21 UVSE Vízilabda Sportegyesület

Góllövők: Kardos L. 1, Jonkl 6, Szabó 3, Szolek 1, Erdélyi 1, Somogyvári 1.

 

3. forduló

2018. október 14.

A-HÍD OSC Újbuda 11–21 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

Góllövők: Sümegi 7, Szabó 5, Jonkl 3, Somogyvári 3, Erdélyi 1, Velics 1, Szabó 1

 

4. forduló

2018. október 21.

FTC-Telekom Waterpolo 12–10 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

Góllövők: Szabó 3, Erdély 2, Somogyvári 2, Zalay 1, Sümegi 1, Velics 1

 

5. forduló

2018. november 4.

Szegedi Női Vízilabda Egyesület 5-24 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

Góllövők: Sümegi 6, Somogyvári 5, Jonkl 3, Zalay 3, Erdélyi 2, Szabó 2, Kardos L. 2, Kardos D. 1

 

6. forduló

2018. november 11.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület – RB-Tatabánya

 

7. forduló

2018. november 18.

YORDO-Szentes – Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

 

8. forduló

2018. november 25.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület – ZF-Eger

 

9. forduló

2018. december 2.

Polo Sport Club – Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

 

10. forduló

2018. december 9.

Győri VSE – Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

 

11. forduló

2018. december 16.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület – Legrand-Csongrád

 

12. forduló

2019. január 27.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület – BVSC-Zugló

 

13. forduló

2019. február 10.

UVSE Vízilabda Sportegyesület – Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

 

14. forduló

2019. február 24.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület – A-HÍD-Újbuda

 

15. forduló

2018. március 10.

FTC-Telekom Waterpolo – Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

 

16. forduló

2019. március 24.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület – Szegedi Női Vízilabda Egyesület

 

17. forduló

2019. április 7.

RB-Tatabánya – Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

 

18. forduló

2019. április 14.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület – YORDO-Szentes

 

19. forduló

2019. április 28.

ZF-Eger – Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

 

20. forduló

2019. május 12.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület – Polo Sport Club

 

 

Forrás: www.mvlsz.hu