A Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület utánpótlás fiú gyermek csapata (’06-ban és később születettek) a 2018/2019-es szezonban a DVL Utánpótlás Gyermek III. Bajnokságban indul, melyben összesen 15 csapatot neveztek, melyek három csoportba kerültek beosztásra.

 

A-csoport: Balaton VK, Cápa VK, Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület, Tatabányai VSE, Velence Plus Kft.

B-csoport: HKLSE, Polo SC, Soproni VSE, Torna és Vívó Egylet, Váci VSE

C-Csoport: Budafóka SE, Kanizsa VSE, Kaposvár VK, Mohácsi Torna Egylet 1888, Szekszárd SN Kft.

 

Lebonyolítás: Az alapszakaszban minden csapat kétszer játszik minden csoportellenfelével (4 hétvége). Az így kialakult végeredmény alapján a csoportok 1. helyezettjei a rájátszás felsőházába, 3. helyezettjei a rájátszás középházába, az 5. helyezettjei a rájátszás alsóházába jutnak. A csoportok 2., illetve 4. helyezettjei play off alapján döntik el, melyik házba kerülnek. A 2. helyezettek körmérkőzése során az 1-2. helyezettjei a felsőházba, a 3. helyezett a középházba jut, míg a 4. helyezettek körmérkőzése során az 1. helyezett a középházba, a 2-3. helyezettjei az alsóházba kerülnek. A rájátszásban minden csapat háromszor játszik ellenfelével körmérkőzéses jelleggel (6 hétvége).

 

Felsőház: Balaton Vízilabda Klub, Kanizsa Vízilabda Sportegyesület, Kaposvár-Balaton Vízilabda Klub, Tatabányai Vízmű Sport Egyesület, Váci VSE

Középház: Budafóka XXII. SE, Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület, Mohács 3, Polo SC, Sopron VSE

Alsóház: Cápa VK, HKLSE, Szekszárdi Sportközpont nkft., Velence Plus II., III. Kerületi VSE

 

Középház tabella

H Csapat J Gy D V Lőtt Kapott Gólkül Pont
1. DFVE-TOPO 4 4 0 0 59 13 46 12
2. POLO SC 4 3 0 1 62 14 48 9
3. Sopron 4 2 0 2 42 37 5 6
4. Budafóka 4 1 0 3 18 60 -42 3
5. Mohács 3 4 0 0 4 20 77 -57 0

 

Középház – 1. forduló

  1. március 9.

Soproni VSE 3–14 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

Góllövők: Erdősi 7, Szabó 2, Kardos D. 1, Gyulai 1, Horváth 1, Borsos 1, Pasti 1

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 25–6 Mohács 3

Góllövők: Erdősi 8, Zeker 3, Uitz 3, Szilárdi 2, Gyulai 2, Széles 2, Borsos 2, Tóth 1, Pasti 1, Pintér 1

 

2.forduló

2019. március 30.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület-TOPO 13-1 BFSE

Góllövők: Borsos 3, Kardos D. 2, Széles 2, Kardos L. 1, Gyulai 1, Szabó 1, Szolek 1, Pasti 1, Pintér 1

Polo SC 3-7 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület-TOPO

Góllövők: Kardos L. 3, Jónás 2, Széles 1, Szolek 1

 

3.forduló

2019. április 13.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület-TOPO – Soproni VSE

Mohács 3 – Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület-TOPO

 

4.forduló

2019. április 27.

BFSE – Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület-TOPO

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület-TOPO – Polo SC

 

5.forduló

2019. május 18.

Soproni VSE – Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület-TOPO

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület-TOPO – Mohács 3

 

6.forduló

2019. június 1.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület-TOPO – BFSE

Polo SC – Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület-TOPO

 

 

Tabella

H Csapat J Gy D V Lőtt Kapott Gólkül. Pont
1. Tatabánya 7 7 0 0 105 15 90 21
2. Balaton VK 8 6 0 2 99 34 65 18
3. DFVE 8 4 0 4 60 83 -23 12
4. Velence 8 2 0 6 50 99 -49 6
5. Cápa 7 0 0 7 23 106 -83 0

 

1.forduló

2018. október 20.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 3-11 Balaton VK

Góllövők: Erdősi 2, Kardos D. 1

Tatabányai VSE 16-1 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

Góllövő: Erdősi 1

 

2.forduló

2018. november 3.

Velence Plus II. 4-12 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

Góllövők: Kardos L. 6, Erdősi 3, Jónási 1, Gyulai 1, Pasti 1

Cápa VK 7-18 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

Góllövők: Erdősi 4, Gyulai 2, Szabó 2, Borsos 2, Bálint 2, Pintér 2, Jónás 1, Horváth 1, Pasti 1.

 

3.forduló

2018. december 1.

Balaton VK 14-1 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

Góllövő: Gyulai

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 0-15 Tatabányai VSE

 

4.forduló

2018. december 15.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 12-9 Velence Plus II.

Góllövők: Jónás 5, Borsos 2, Kónya-Kiss 2, Gyulai 1, Szabó 1, Pasti 1

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 13-8 CVK

Góllövők: Zeker 4, Borsos 2, Bordács 2, Jónás 1, Szilárdi 1, Rend 1, Szabó 1, Pasti 1