A Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület utánpótlás fiú ifjúsági csapata (’00 és később születettek) a 2018/2019-es szezonban a DVL Utánpótlás Ifjúsági Bajnokságban indul, melyben összesen 7 csapatot neveztek, melyek az alábbiak: Balaton VK, Cápa VK, Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület, Kanizsa VSE, Pápai SE, Szekszárdi SN Kft., Velencei-tavi Úszó és Vízilabda Egyesület

Lebonyolítás: Minden csapat háromszor játszik minden ellenfelével körmérkőzéses jelleggel (9 hétvége).

Tabella

H Csapat J Gy D V Lőtt Kapott Gólkül. Pont
1. Kanizsa 14 13 0 1 268 71 197 39
2. Balaton 14 10 2 2 165 91 74 32
3. Cápa 14 10 1 3 164 87 77 31
4. DFVE 14 8 1 5 178 122 56 25
5. Pápa 14 3 0 11 88 176 -88 9
6. Szekszárd 14 2 0 12 64 264 -200 6
7. Velence 14 1 0 13 87 203 -116 3

1. forduló

2018. október 20.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 28-7 Szekszárd

Góllövők: Farkas 5, Turner 5, Rozs 5, Lábadi 4, Pánczél 4, Csőregi 2, Sztanó 1, Kopasz 1, Mudi 1

Velence 7-15 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

Góllövők: Farkas 6, Rozs 4, Sztanó 2, Lábadi 1, Aczél 1, Turner 1.

Helyszín: Pápa

2 .forduló

2018. november 10.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 8-8 Balaton VK

Góllövők: Pánczél 2. Turner 2, Rozs 2, Lábadi 1, Farkas 1

Cápa VK 15-6 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

Góllövők: Pánczél 2, Rozs 2, Farkas 1, Turner 1

Helyszín: Szekszárd

3.forduló

2018. december 1.

Pápai SE 5-12 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

Góllövők: Pánczél 3, Lábadi 2, Turner 2, Rozs 2, Sztanó 1, Széles 1, Farkas 1

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 8-17 Kanizsa VSE

Góllövők: Farkas 3, Lábadi 2, Turner 1, Rozs 1, Csőregi 1

Helyszín: Ajka

4.forduló

2019. január 26.

SZVK 6-21 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület-TOPO

Góllövők: Rozs 8, Farkas 4, Lábadi 2, Pánczél 2, Turner 2, Markovics 1, Kopasz 1, Széles 1

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület-TOPO 19-14 Velence

Góllövők: Farkas 4, Pánczél 4, Rozs 4, Lábadi 3, Turner 2, Lódri 1, Markovics 1

5.forduló

2019. február 16.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület-TOPO 7-14 Cápa

Góllövők: Sztanó 2, Farkas 2, Turner 2, Rozs 1

Balaton 12-8 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület-TOPO

Góllövők: Turner 3, Lábadi 2, Rozs 2, Csőregi 1

6.forduló

2019. március 17.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület-TOPO 16-3 Pápa

Góllövők: Pánczél 4, Farkas 3, Turner 3, Rozs 3, Sztanó 2, Aczél 1

Kanizsa 8-6 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület-TOPO

Góllövők: Farkas 2, Lábadi 1, Lódri 1, Sztanó 1, Rozs 1

7.forduló

2019. április 6.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület-TOPO 14-1 SZVK

Góllövők: Lábadi 3, Farkas 3, Turner 3, Pánczél 2, Lódri 1, Sztanó 1, Csőregi 1

Velence 5-10 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület-TOPO

Góllövők: Lábadi 3, Turner 3, Farkas 2, Pánczél 2

8.forduló

2019. május 11.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület-TOPO – Balaton

Cápa – Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület-TOPO

9.forduló

2019. június 9.

Pápa – Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület-TOPO

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület-TOPO – Kanizsa