A Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület utánpótlás fiú gyermek csapata (’09-ben és később születettek) a 2019/2020-as szezonban a DVL Baby I. Bajnokságban indul, melyben összesen 10 csapatot neveztek, melyeket kettő csoportra osztottak:

 

„A” csoport: Blamax-Kaposvári VK, Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület-TOPO, Fehérvár VSE, Kanizsa VSE, PSN Zrt. Sportiskola

„B” csoport: AVUS, Balaton VK, Győri VSE, Soproni VSE, Tatabánya VSE

 

A Magyar Vízilabda Szövetség márciusi rendkívüli elnökségi ülésén határozott arról, hogy a versenyrendszerébe tartozó összes, 2020. március 13-án éjféltől határozatlan időre elhalasztott sportrendezvénye folytatásával kapcsolatban legközelebbi, 2020. május 11-ei ülésén hoz újabb döntést.

Ennek megfelelően hétfőn összeült az elnökség, és a Liga javaslatát tiszteletben tartva úgy döntött, törli a komplett bajnoki idényt, eredményt nem hirdet.

 

Felsőház: AVUS, Balaton VK, Kanizsa VSE, Kaposvári VK, PSN Zrt., Győri VSE

Alsóház: Soproni VSE, Tatabányai VSE, Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület-TOPO, Fehérvári VSE, Cápa VK

 

Lebonyolítás: A rájátszásban a felső házban minden csapat kétszer játszik ellenfelével körmérkőzéses jelleggel, illetve az alsó házban minden csapat háromszor játszik ellenfelével körmérkőzéses jelleggel.

 

Alsóház rájátszás

1.forduló

  1. február 16.

10.50 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület-TOPO – Fehérvár VSE

12.30 Tatabánya – Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület-TOPO

Helyszín: Tatabánya

 

2.forduló

  1. március 8.

10.00 Sopron – Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület-TOPO

12.00 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület-TOPO – BUSC

Helyszín: Székesfehérvár

 

3.forduló

  1. április 5. – a sportrendezvény visszavonásig halasztásra kerül

Fehérvár VSE – Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület-TOPO

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület-TOPO – Tatabánya

 

4.forduló

  1. május 3. – a sportrendezvény visszavonásig halasztásra kerül

14.00 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület-TOPO – Soproni VSE

15.40 BUSC – Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület-TOPO

Helyszín: Tatabánya

 

5.forduló

  1. május 24. – a sportrendezvény visszavonásig halasztásra kerül

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület-TOPO – Fehérvár VSE

Tatabánya – Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület-TOPO

 

6.forduló

  1. június 7. – a sportrendezvény visszavonásig halasztásra kerül

Soproni VSE – Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület-TOPO

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület-TOPO – BUSC

 

 

“A” csoport – alapszakasz

1.forduló

  1. október 6.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület-TOPO – PSN Zrt. Sportiskola

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület-TOPO – Blamax-Kaposvári VK

 

2.forduló

  1. október 27.

16.00 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület-TOPO – Kanizsa VK

18.00 Fehérvár VSE – Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület-TOPO

 

3.forduló

  1. december 1.

PSN Zrt. Sportiskola – Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület-TOPO

Blamax-Kaposvári VK – Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület-TOPO

 

4.forduló

  1. december 15.

Kanizsa VK – Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület-TOPO

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület-TOPO – Fehérvár VSE