A Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület utánpótlás fiú gyermek csapata (’10-ben és később születettek) a 2019/2020-as szezonban a DVL Baby II. Bajnokságban indul, melyben összesen 6 csapatot neveztek, melyeket az alábbiak: AVUS, Blamax-Kaposvári VK, Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület-TOPO, Kanizsa VSE, PSN Zrt. Sportiskola, Tatabánya VSE, Váci VSE

 

Alapszakasz 2: „A” csoport: AVUS, Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület-TOPO, Kanizsa VSE, Kaposvári VK, PSN Zrt., Tatabányai VSE, Váci VSE

Lebonyolítás: Minden csapat háromszor játszik minden ellenfelével körmérkőzéses jelleggel.

 

A Magyar Vízilabda Szövetség márciusi rendkívüli elnökségi ülésén határozott arról, hogy a versenyrendszerébe tartozó összes, 2020. március 13-án éjféltől határozatlan időre elhalasztott sportrendezvénye folytatásával kapcsolatban legközelebbi, 2020. május 11-ei ülésén hoz újabb döntést.

Ennek megfelelően hétfőn összeült az elnökség, és a Liga javaslatát tiszteletben tartva úgy döntött, törli a komplett bajnoki idényt, eredményt nem hirdet.

 

1.forduló

  1. február 2.

10.50 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület-TOPO – Váci VSE

12.30 AVUS – Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület-TOPO

Helyszín: Pécs

 

2.forduló

  1. február 23.

Tatabánya – Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület-TOPO

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület-TOPO – Kanizsa

 

3.forduló

  1. március 29. – a sportrendezvény visszavonásig halasztásra kerül

12.00 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület-TOPO – PSN Zrt.

16.00 Blamax-Kaposvár VK – Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület-TOPO

Helyszín: Szombathely

 

4.forduló

  1. április 19. – a sportrendezvény visszavonásig halasztásra kerül

Váci VSE – Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület-TOPO

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület-TOPO – AVUS

 

5.forduló

  1. május 10. – a sportrendezvény visszavonásig halasztásra kerül

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület-TOPO – Tatabánya

Kanizsa – Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület-TOPO

 

6.forduló

  1. május 31. – a sportrendezvény visszavonásig halasztásra kerül

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület-TOPO – Blamax-Kaposvár VK

PSN Zrt. – Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület-TOPO

 

Alapszakasz

1.forduló

  1. október 13.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület-TOPO – Váci VSE

AVUs – Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület-TOPO

 

2.forduló

  1. november 10.

Tatabánya VSE – Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület-TOPO

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület-TOPO – Kanizsa VSE

 

3.forduló

  1. november 24.

10.45 Blamax-Kaposvári VK – Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület-TOPO

13.45 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület-TOPO – PSN Zrt. Sportiskola