A Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület utánpótlás fiú gyermek csapata (’05-ben és később születettek) a 2019/2020-as szezonban a DVL Utánpótlás Gyermek I. Bajnokságban indul, melyben összesen 11 csapatot neveztek, melyeket két csoportra osztottak:

 

„A” csoport: AVUS, Cápa VK, Komárom VSE, Oázis Nonprofit Kft., Sopron VSE, Velence Plus I.

„B” csoport: Balaton VK, Blamax-Kaposvári VK, Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület, Mohács 2, PSN Zrt. Sportiskola,

 

A Magyar Vízilabda Szövetség márciusi rendkívüli elnökségi ülésén határozott arról, hogy a versenyrendszerébe tartozó összes, 2020. március 13-án éjféltől határozatlan időre elhalasztott sportrendezvénye folytatásával kapcsolatban legközelebbi, 2020. május 11-ei ülésén hoz újabb döntést.

Ennek megfelelően hétfőn összeült az elnökség, és a Liga javaslatát tiszteletben tartva úgy döntött, törli a komplett bajnoki idényt, eredményt nem hirdet.

 

“B” csoport tabella

H Csapat J Gy D V Lőtt Kapott Gólkül. Pont
1. BVK 8 7 0 1 167 37 130 21
2. Kaposvár 8 6 0 2 106 62 44 18
3. PSN 8 5 0 3 126 77 49 15
4. DFVE 8 1 0 7 49 154 -105 3
5. Mohács 8 1 0 7 49 167 -118 3

 

Felsőház: AVUS, Cápa VK, Balaton VK, Kaposvári VK, Soproni VSE, PSN Zrt.

Alsóház: Komáromi VSE, Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület, Oázis SNKft., Mohácsi TE, Velence Plus Kft.

 

Lebonyolítás: A rájátszásban minden csapat kétszer játszik ellenfelével körmérkőzéses jelleggel.

 

Alsóház tabella

H Csapat J Gy D V Kapott Lőtt Gólkül. Pont
1. Velence
2. Mohács
3. Oázis
4. DFVE
5. Komárom

 

 

1.forduló

  1. február 1.

10.00 Komáromi VSE – Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

12.00 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület – Oázis Nonprofit Kft.

Helyszín: Mohács

 

2.forduló

  1. február 29.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület – Velence Plus I.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület – Mohács 2

 

3.forduló

  1. március 21. – a sportrendezvény visszavonásig halasztásra kerül

11.00 Oázis Nonprofit Kft. – Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

13.00 Mohács 2 – Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

 

4.forduló

  1. április 25. – a sportrendezvény visszavonásig halasztásra kerül

Velence Plus I. – Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület – Komáromi VSE

 

“B” csoport – alapszakasz

1.forduló

  1. szeptember 28.

11.00 Mohács 2 16–14 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

Góllövők: Aczél 10, Kopasz 3, Jónás 1

13.00 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület  7-17 Blamax-Kaposvári VK

Góllövők: Aczél 4, Kopasz 2, Reiter 1

 

2.forduló

  1. október 19.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 5–31 PSN Zrt. Sportiskola

Góllövők: Jónás 2, Darabos 2, Reiter 1

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 2–26 Balaton VK

Góllövő: Jónás 2

 

3.forduló

  1. november 2.

11.00 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 10–8 Mohács 2

Góllövők: Aczél 7, Gyulai 2, Jónás 1

13.00 Blamax-Kaposvári VK 18–3 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

Góllövők: Gyulai 2, Aczél 1

 

4.forduló

  1. november 16.

11.00 PSN Zrt. Sportikolsa 18–7 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

13.00 Balaton VK 20–1 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület