A Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület utánpótlás fiú gyermek csapata (’07-ben és később születettek) a 2019/2020-as szezonban a DVL Utánpótlás Gyermek III. Bajnokságban indul, melyben összesen 14 csapatot neveztek, melyeket három csoportra osztottak:

 

„A” csoport: Győri VSE, Soproni VSE, Új-Hullám SE, Váci VSE

„B” csoport: Balaton VK, BUSC, Fehérvár VSE, Kanizsa VSE, Mohács 3

„C” csoport: Blamax-Kaposvári VK, Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület-fiú, Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület-leány, PSN Zrt. Sportiskola I., PSN Zrt. Sportiskola II.

 

A Magyar Vízilabda Szövetség márciusi rendkívüli elnökségi ülésén határozott arról, hogy a versenyrendszerébe tartozó összes, 2020. március 13-án éjféltől határozatlan időre elhalasztott sportrendezvénye folytatásával kapcsolatban legközelebbi, 2020. május 11-ei ülésén hoz újabb döntést.

Ennek megfelelően hétfőn összeült az elnökség, és a Liga javaslatát tiszteletben tartva úgy döntött, törli a komplett bajnoki idényt, eredményt nem hirdet.

 

“C” csoport tabella:

H Csapat J Gy D V Lőtt Kapott Gólkül. Pont
1. PSN II. 8 7 1 0 80 36 44 22
2. Kaposvár 8 6 1 1 77 39 38 19
3. PSN I. 8 4 0 4 37 43 -6 12
4. DFVE-leány 8 1 1 6 30 59 -29 4
5. DFVE-fiú 8 0 1 7 25 72 -47 1

 

Felsőház: PSN Zrt. II., Győri VSE, Balaton VK, Fehérvár VSE, Soproni VSE

Középház: PSN Zrt. I., Kaposvári VK, Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület leány, Váci VSE,  Kanizsa VSE

Alsóház: Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület fiú, Mohácsi TE, Balatonfüredi USC, Új-Hullám SE

 

Lebonyolítás: A rájátszásban minden csapat háromszor játszik ellenfelével körmérkőzéses jelleggel.

 

Középház tabella

H Csapat J Gy D V Kapott Lőtt Gólkül. Pont
1. Kaposvár 2 2 0 0 40 5 35 6
2. Vác 2 2 0 0 25 6 19 6
3. Kanizsa 2 1 0 1 21 10 11 3
4. PSN 2 0 0 2 5 34 -29 0
5. DFVE leány 2 0 0 2 4 40 -36 0

 

 

1.forduló

  1. február 15.

10.00 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület leány 2–17 Váci VSE

Góllövő: Rend 2

13.00 Blamax-Kaposvári VK 23–2 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület leány

Góllövők: Rend 1, Reiter 1

 

2.forduló

  1. február 29.

PSN Zrt. I. – Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület leány

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület leány – Kanizsa VSE

 

3.forduló

  1. március 14. – a sportrendezvény visszavonásig halasztásra kerül

Váci VSE – Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület leány

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület leány – Blamax-Kaposvári VK

 

4.forduló

  1. április 4. – a sportrendezvény visszavonásig halasztásra kerül

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület leány – PSN Zrt. I.

Kanizsa VSE – Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület leány

 

5.forduló

  1. május 2. – a sportrendezvény visszavonásig halasztásra kerül

10.00 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület leány – Váci VSE

13.00 Blamax-Kaposvári VK – Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület leány

Helyszín: Vác

 

6.forduló

  1. május 23. – a sportrendezvény visszavonásig halasztásra kerül

PSN Zrt. I. – Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület leány

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület leány – Kanizsa VSE

 

 

Alsóház tabella

H Csapat J Gy D V Kapott Lőtt Gólkül. Pont
1. DFVE fiú 2 2 0 0 40 3 37 6
2. BUSC 2 2 0 0 40 2 38 6
3. Mohács 3 2 0 0 2 1 34 -33 0
4. Új-Hullám 2 0 0 2 4 46 -42 0

 

1.forduló

  1. február 15.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület fiú 22–3 Új-Hullám SE

Góllövők: Gyulai 5, Lukács 5, Varga 2, Durda 2, Pánczél 2, Borbély 1, Nagy 1, Ádám 1, Perl 1, Jankó 1, Pintér-Farkas 1

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület fiú 18–0 Mohács 3

Góllövők: Gyulai 5, Lukács 3, Kaszás 3, Ádám 2, Pánczél 2, Jankó 2, Durda 1

 

2.forduló

  1. február 29.

BUSC – Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület fiú

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület fiú – Új-Hullám SE

 

3.forduló

  1. március 14. – a sportrendezvény visszavonásig halasztásra kerül

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület fiú – Mohács 3

BUSC – Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület fiú

 

4.forduló

  1. április 4. – a sportrendezvény visszavonásig halasztásra kerül

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület fiú – Új-Hullám SE

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület fiú – Mohács 3

 

5.forduló

  1. május 2. – a sportrendezvény visszavonásig halasztásra kerül

BUSC – Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület fiú

 

 

“C” csoport – alapszakasz

1.forduló

  1. szeptember 28.

PSN Zrt. I. 5–4 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület-leány

Góllövő: Rend 4

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület-fiú  2-13 PSN Zrt. II.

Góllövők: Lukács 1, Durda 1

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület-leány 3–7 Blamax-Kaposvári VK

Góllövők: Uitz 2, Rend 1

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület-fiú 0–10 PSN Zrt. I.

 

2.forduló

  1. október 26.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület-leány 1–11 PSN Zrt. II.

Góllövő: Rend 1

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület-fiú 6–12 Blamax-Kaposvári VK

Góllövők: Gyulai 3, Pánczél 2, Durda 1

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület-leány 4–4 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület-fiú

Góllövők: Markó 2, Rend 1, Frohmann 1; illetve Gyulai 1, Martyin 1, Durda 1, Ádám 1

 

3.forduló

  1. november 9.

11.00 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület-leány 4–6 PSN Zrt. I.

Góllövők: Rend 2, Szopori 2

12.00 PSN Zrt. II. 13–3 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület-fiú

Góllövők: Gyulai 2, Durda 1

13.00 Blamax-Kaposvári VK 10–5 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület-leány

Góllövők: Rend 3, Markó 1, Darnai 1

14.00 PSN Zrt. I. 5–4 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület-fiú

Góllövők: Gyulai 3, Perl 1

 

 

4.forduló

  1. december 7.

PSN Zrt. Sportikolsa 12–4 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület-leány

Blamax-Kaposvári VK 10–2 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület-fiú

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület-fiú 4–5 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület-leány