A Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület utánpótlás fiú gyermek csapata (’08-ban és később születettek) a 2019/2020-as szezonban a DVL Utánpótlás Gyermek IV. Bajnokságban indul, melyben összesen 16 csapatot neveztek, melyeket három csoportra osztottak:

 

„A” csoport: AVUS, Győri VSE, Pápai SE, Soproni VSE, Új-Hullám VSE, Váci VSE

„B” csoport: Balaton VK, Cápa VK, Fehérvár VSE, Kanizsa VSE, Tatabánya VSE

„C” csoport: Blamax-Kaposvári VK, Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület-fiú, Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület-leány, Velencei-tavi UVE, PSN Zrt. Sportiskola

 

A Magyar Vízilabda Szövetség márciusi rendkívüli elnökségi ülésén határozott arról, hogy a versenyrendszerébe tartozó összes, 2020. március 13-án éjféltől határozatlan időre elhalasztott sportrendezvénye folytatásával kapcsolatban legközelebbi, 2020. május 11-ei ülésén hoz újabb döntést.

Ennek megfelelően hétfőn összeült az elnökség, és a Liga javaslatát tiszteletben tartva úgy döntött, törli a komplett bajnoki idényt, eredményt nem hirdet.

 

„C” csoport tabella

H Csapat J Gy D V Lőtt Kapott Gólkül. Pont
1. Blamax-K 6 5 0 1 55 30 25 15
2. DFVE-leány 6 4 1 1 53 27 26 13
3. PSN 6 3 0 3 55 29 26 9
4. DFVE-fiú 6 2 1 3 46 32 14 7
5. Velence 6 0 0 6 6 97 -91 0

 

Felsőház: AVUS, Váci VSE, Balaton VK, Kanizsa VSE, Kaposvári VK, Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület leány

Középház: PSN Zrt., Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület fiú, Tatabánya VSE, Győri VSE, Soproni VSE

Alsóház: Fehérvári VSE, Cápa VK, Velence-tavi ÚVE, Pápai VSE, Új-Hullám SE

 

Lebonyolítás: A rájátszásban minden csapat kétszer játszik minden ellenfelével körmérkőzéses jelleggel.

 

Felsőház tabella

H Csapat J Gy D V Kapott Lőtt Gólkül. Pont
1. AVUS
2. Vác
3. Balaton
4. Kanizsa
5. Kaposvár
6. DFVE leány

 

 

1.forduló

  1. február 9.

11.00 Blamax-Kaposvári VK – Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület leány

15.00 Kanizsa VSE – Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület leány

Helyszín: Szombathely

 

2.forduló

  1. március 1.

Váci VSE – Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület leány

Balaton VK – Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület leány

 

3.forduló

  1. március 22. – a sportrendezvény visszavonásig halasztásra kerül

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület leány – Balaton VK

AVUS – Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület leány

 

4.forduló

  1. április 26. – a sportrendezvény visszavonásig halasztásra kerül

10.00 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület leány – Blamax-Kaposvári VK

15.00 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület leány – Kanizsa VK

Helyszín: Balatonfűzfő

 

5.forduló

  1. május 17. – a sportrendezvény visszavonásig halasztásra kerül

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület leány – AVUS

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület leány – Váci VSE

 

Középház tabella

H Csapat J Gy D V Kapott Lőtt Gólkül. Pont
1. Sopron
2. Győr
3. Tatabánya
4. DFVE fiú
5. PSN

 

 

1.forduló

  1. február 9.

PSN Zrt. – Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület fiú

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület fiú – Tatabánya

 

2.forduló

  1. március 1.

11.00 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület fiú – Soproni VSE

14.00 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület fiú – Győri VSE

Helyszín: Tatabánya

 

3.forduló

  1. március 22. – a sportrendezvény visszavonásig halasztásra kerül

Tatabánya – Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület fiú

Győri VSE – Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület fiú

 

4.forduló

  1. április 26. – a sportrendezvény visszavonásig halasztásra kerül

Soproni VSE – Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület fiú

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület fiú – PSN Zrt.

 

“C” csoport – alapszakasz

1.forduló

  1. szeptember 22.

11.00 PSN Zrt. Sportiskola – Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület-leány

12.00 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület-fiú – Velencei-tavi UVE

13.00 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület-leány – Blamax-Kaposvári VK

14.00 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület-fiú – PSN Zrt. Sporetiskola

 

2.forduló

  1. október 20.

11.00 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület-fiú 4–6 Blamax-Kaposvári VK

Góllövők: Barics 1, Lukács 1, Durda 1, Pánczél 1

12.00 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület-leány 14–1 Velencei-tavi UVE

Góllövők: Markó 3, Szopori 3, Schrick 2, Darnai 2, Uitz 1, Czere 1, Frohmann 1

14.00 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület-leány 4–4 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület-fiú

Góllövők: Schrick 2, Markó 1; illetve Likács 1, Martyin 1, Sztojka 1

 

3.forduló

  1. november 17.

10.00 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület-leány 6–3 PSN Zrt. Sportiskola

12.00 Blamax-Kaposvári VK 11–5 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület-leány

13.00 Velencei-tvani UVE 1–19 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület-fiú

14.00 PSN Zrt. Sportiskola 9–1 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület-fiú

 

4.forduló

  1. december 8.

Velencei-tavi UVE 1–16 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület-leány

Blamax-Kaposvári VK 4–11 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület-fiú

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület-leány 8–7 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület-fiú