A Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület utánpótlás fiú ifjúsági csapata (’01-ben és később születettek) a 2019/2020-as szezonban a DVL Utánpótlás Ifjúsági Bajnokságban indul, melyben összesen 7 csapatot neveztek: ASV Wein, Balaton VK, Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület, Honvéd-Dorog, Pápai SE, PSN Zrt. Sportiskola, Szekszárdi Sportközpont Nkft.

 

A Magyar Vízilabda Szövetség márciusi rendkívüli elnökségi ülésén határozott arról, hogy a versenyrendszerébe tartozó összes, 2020. március 13-án éjféltől határozatlan időre elhalasztott sportrendezvénye folytatásával kapcsolatban legközelebbi, 2020. május 11-ei ülésén hoz újabb döntést.

Ennek megfelelően hétfőn összeült az elnökség, és a Liga javaslatát tiszteletben tartva úgy döntött, törli a komplett bajnoki idényt, eredményt nem hirdet.

 

 

Alapszakasz tabella

H Csapat J Gy D V Lőtt Kapott Gólkül. Pont
1. Wien 4 4 0 0 54 17 37 12
2. DFVE 4 3 0 1 68 33 35 9
3. PSN 4 3 0 1 60 29 31 9
4. BVK 4 2 0 2 37 43 -6 6
5. BHSE 4 1 0 3 37 38 -1 3
6. SZVK 4 1 0 3 32 61 -29 3
7. Pápa 4 0 0 4 14 81 -67 0

 

Alapszakasz 2

„A” csoport: ASV Wien – Bécs, Balaton VK, BHSE – Dorog, Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület, Pápai VSE, PSN Zrt., Szekszárdi SNKft.

 

Lebonyolítás: Minden csapat háromszor játszik minden ellenfelével körmérkőzéses jelleggel.

 

Alapszakasz 2 tabella

H Csapat J Gy D V Kapott Lőtt Gólkül. Pont
1. PSN 4 4 0 0 65 17 48 12
2. Balaton 4 3 0 1 53 29 24 9
3. ASV Wien 4 2 0 2 36 28 8 6
4. BHSE 4 2 0 2 42 38 4 6
5. DFVE 4 2 0 2 44 38 6 6
6. SZVK 4 1 0 3 29 70 -41 3
7. Pápa 4 0 0 4 16 65 -49 0

 

 

1.forduló

  1. február 1.

10.00 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület – Pápai SE

14.00 PSN Zrt. – Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

Helyszín: Balatonfüred

 

2.forduló

  1. február 15.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 15–4 Szekszárdi SNKft.

Góllövők: Aczél 5, Farkas 3, Turner 3, Sztanó 1, Pánczél 1, Mudi 1, Csepeli 1

ASV Wien–Bécs 9–6 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

Góllövők: Széles 2, Sztanó 1, Farkas 1, Pánczél 1, Turner 1

 

3.forduló

  1. március 21. – a sportrendezvény visszavonásig halasztásra kerül

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület – Balaton VK

Honvéd-Dorog – Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

Helyszín: Pápa

 

4.forduló

  1. április 4. – a sportrendezvény visszavonásig halasztásra kerül

Pápai SE – Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület – PSN Zrt.

 

5.forduló

  1. április 25. – a sportrendezvény visszavonásig halasztásra kerül

Szekszárdi SNKft. – Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület – ASV Wien–Bécs

 

6.forduló

  1. május 30. – a sportrendezvény visszavonásig halasztásra kerül

Balaton VK – Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület – Honvéd-Dorog

1.forduló

  1. szeptember 28.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 21–7 Pápai SE

Góllövők: Csőregi 5, Lábadi 4, Farkas 4, Turner 4, Széles 2, Pánczél 2

PSN Zrt. Sportiskola 8–16 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

Góllövők: Farkas 5, Turner 4, Széles 2, Pánczél 2, Csőregi 2, Lábadi 1

 

2.forduló

  1. október 19.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 24–5 Szekszárdi Sportközpont Nkft.

Góllövők: Turner 7, Pánczél 6, Lábadi 5, Farkas 4, Lódri 1, Sztanó 1

ASV Wein 13–7 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

Góllövők: Farkas 4, Lábadi 1, Lódri 1, Pánczél 1

 

3.forduló

  1. november 16.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület – Balaton VK

Honvéd-Dorog – Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület