A Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület utánpótlás leány ifjúsági csapata (’01-ben és később születettek) a 2019/2020-as szezonban a Leány Ifjúsági Országos Bajnokságban indul, melyben összesen 12 csapatot neveztek: A-HÍD OSC, BVSC-Zugló, Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület, FTC-Telekom, Győri VE, Polo SC, Tatabánya, UVSE, Szegedi NVE, Yordo Szentes, ZF-Eger, III. Ker. TVE

 

 

Tabella

H Csapat J Gy D V Lőtt Kapott Gólkül. Pont
1. UVSE 6 6 0 0 139 21 118 18
2. Eger 5 5 0 0 73 40 33 15
3. Szentes 6 4 0 2 67 54 13 12
4. Tatabánya 6 4 0 2 87 58 29 12
5. FTC 5 3 0 2 53 45 8 9
6. BVSC 5 3 0 2 62 49 13 9
7. III.Ker. 6 3 0 3 65 82 -17 9
8. Győr 6 2 0 4 63 84 -21 6
9. OSC 6 2 0 4 41 89 -48 6
10. DFVE 6 2 0 4 61 58 3 6
11. Polo SC 5 0 0 5 52 80 -28 0
12. Szeged 6 0 0 6 40 143 -103 0

 

 

 

1.forduló

  1. szeptember 29.

BVSC-Zugló 11–10 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

Góllövők: Sümegi 6, Somogyvári 2, Erdélyi 1, Pál 1

 

2.forduló

  1. október 6.

Tatabánya VSE 9–10 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

Góllövők: Jonkl 3, Szabó 3, Erdélyi 2, Sümegi 1, Velics 1

 

3.forduló

  1. február 23.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület – UVSE

 

4.forduló

  1. október 20.

Szegedi NVE 4–21 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

Góllövők: Sümegi 7, Szabó 6, Erdélyi 4, Jonkl 2, Velics 1, Lovász 1

 

5.forduló

  1. március 8.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület – III.Ker. TVE

 

6.forduló

  1. március 15.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület – Győri VSE

 

7.forduló

  1. november 17.

13.00 A-HÍD OSC – Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

 

8.forduló

  1. november 24.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület – Yordo Szentes

 

9.forduló

  1. december 1.

Polo SC – Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

 

10.forduló

  1. december 8.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület – ZF-Eger

 

11.forduló

  1. december 14.

18.00 FTC-Telekom – Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

 

12.forduló

  1. február 9.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület – BVSC-Zugló

 

13.forduló

  1. február 16.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület – Tatabánya VSE

 

14.forduló

  1. február 23.

UVSE 15–5 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

Góllövők: Szabó 3, Sümegi 1, Pál 1

 

15.forduló

  1. március 1.

Győri VSE – Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

 

16.forduló

  1. november 3.

III.Ker. TVE 10–8 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

Góllövők: Erdély 4, Jonkl 2, Sümegi 1, Velics 1

 

17.forduló

  1. november 10.

Győri VSE 9–7 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

Góllövők: Erdélyi 3, Jonkl 1, Szabó N. 1, Lövei 1, Szabó A. 1

 

18.forduló

2020. március 22.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület – A-HÍD-OSC

 

19.forduló

  1. március 29.

Yordo-Szentes – Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

 

20.forduló

  1. április 5.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület – Polo SC