A Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület utánpótlás leány serdülő csapata (’03-ban és később születettek) a 2019/2020-as szezonban a Leány Serdülő Országos Bajnokságban indul, melyben összesen 12 csapatot neveztek: A-HÍD OSC, BVSC-Zugló, Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület, FTC-Telekom, Győri VE, Polo SC, Tatabánya, UVSE, Szegedi NVE, Yordo Szentes, ZF-Eger, III. Ker. TVE

 

 

Tabella

H Csapat J Gy D V Lőtt Kapott Gólkül. Pont
1. Szentes 6 6 0 0 91 47 44 18
2. UVSE 6 5 0 1 129 37 92 15
3. BVSC 5 4 0 1 62 50 12 12
4. DFVE 6 4 0 2 96 62 34 12
5. FTC 5 4 0 1 70 25 45 12
6. Tatabánya 6 4 0 2 75 47 28 12
7. Eger 5 3 0 2 67 54 13 9
8. Szeged 6 3 0 3 55 72 -17 9
9. Polo SC 5 1 0 4 33 60 -27 3
10. OSC 6 0 0 6 34 72 -38 0
11. Győr 6 0 0 6 33 88 -55 0
12. III. Ker. 6 0 0 6 17 148 -131 0

 

 

 

1.forduló

  1. szeptember 29.

BVSC-Zugló 17–16 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

Góllövők: Sümegi 6, Kardos D. 4, Jonkl 2, Erdélyi 1, Kardos L. 1, Koltay 1, Lovász 1

 

2.forduló

  1. október 6.

Tatabánya VSE 7–8 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

Góllövők: Kardos D. 3, Sümegi 2, Erdélyi 2, Jonkl 1

 

3.forduló

  1. február 23.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület – UVSE

 

4.forduló

  1. október 20.

Szegedi NVE 4–14 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

Góllövők: Sümegi 5, Erdélyi 2, Kardos D. 2, Kardos L. 2, Jonkl 1, Lengyel 1, Lovász 1

 

5.forduló

  1. március 8.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület – III.Ker. TVE

 

6.forduló

  1. március 15.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület – Győri VSE

 

7.forduló

  1. november 17.

11.30 A-HÍD OSC – Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

 

8.forduló

  1. november 24.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület – Yordo Szentes

 

9.forduló

  1. december 1.

Polo SC – Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

 

10.forduló

  1. december 8.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület – ZF-Eger

 

11.forduló

  1. december 14.

15.30 FTC-Telekom – Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

 

12.forduló

  1. február 9.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület – BVSC-Zugló

 

13.forduló

  1. február 16.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület – Tatabánya VSE

 

14.forduló

  1. február 23.

UVSE 21–14 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

Góllövők: Jonkl 5, Erdélyi 3, Kardos D. 2, Sümegi 1, Kardos L. 1, Koltay 1, Szabó 1

 

15.forduló

  1. március 1.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület – Szeged NVE

 

16.forduló

  1. november 3.

III.Ker. TVE 3–30 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

Góllövők: Koltay 5, Bálint 5, Erdélyi 4, Széles 3, Szabó 3, Jonkl 2, Sümegi 2, Lövei 2, Borsos 2, Lovász 2

 

17.forduló

  1. november 10.

Győri VSE 10–14 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

Góllövők: Sümegi 5, Jonkl 4, Erdélyi 3, Kardos D. 2

 

18.forduló

2020. március 22.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület – A-HÍD-OSC

 

19.forduló

  1. március 29.

Yordo-Szentes – Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

 

20.forduló

  1. április 5.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület – Polo SC