A Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület utánpótlás leány gyermek csapatát (’06-ben és később születettek) a 2019/2020-as szezonban nemcsak a Leány Gyermek Országos Bajnokságban indította, hanem a Budapesti Sipos Edit Gyermek II. Leány Bajnokságba is, melyben összesen 7 csapatot neveztek: BVSC-Zugló, Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület, FTC-Telekom, KSI SE, Oázis Vízilabda Sportegyesület, OSC Vízilabda Sportegyesület, Tatabánya Vízmű Sport Egyesület ,

 

A Magyar Vízilabda Szövetség márciusi rendkívüli elnökségi ülésén határozott arról, hogy a versenyrendszerébe tartozó összes, 2020. március 13-án éjféltől határozatlan időre elhalasztott sportrendezvénye folytatásával kapcsolatban legközelebbi, 2020. május 11-ei ülésén hoz újabb döntést.

Ennek megfelelően hétfőn összeült az elnökség, és a Liga javaslatát tiszteletben tartva úgy döntött, törli a komplett bajnoki idényt, eredményt nem hirdet.

 

Tabella

H Csapat J Gy D V Lőtt Kapott Gólkül. Pont
1. FTC 7 9 0 1 87 32 55 18
2. BVSC 6 5 0 1 72 49 23 15
3. KSI 7 5 0 2 107 62 45 15
4. DFVE 7 4 1 2 90 59 31 13
5. OSC 7 2 0 5 58 84 -26 6
6. Oázis 7 1 0 6 49 106 -57 3
7. Tatabánya 7 0 1 6 53 124 -71 0

 

 

 

1.forduló

  1. szeptember 14.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 24–6 Tatabánya

Góllövők: Borsos 5, Kardos D. 3, Szolek 3, Kardos L. 2, Erdősi 2, Széles 2, Zeker 2, Bordács 2, Horváth 1, Koltay 1, Pasti 1

 

2.forduló

  1. szeptember 28.

12.30 BVSC-Zugló 12–11 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

Góllövők: Kardos D. 4, Kardos L. 3, Horváth 1, Széles 1, Zeker 1, Borsos 1

 

3.forduló

  1. október 12.

Ebben a fordulóban a Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület gyermek leány csapata nem játszik mérkőzést.

 

4.forduló

  1. október 26.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 6–10 FTC-Telekom

Góllövők: Széles 4, Kardos L. 2

 

5.forduló

  1. november 9.

KSI-Százhalombatta 7–9 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

Góllövők: Kardos L. 4, Kardos D. 2, Koltay 2, Zeker

 

6.forduló

  1. november 23.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 19–6 Oázis SC

Góllövők: Kardos L. 7, Kardos D. 4, Erdősi 3, Széles 2, Zeker 2, Tóth 1

 

7.forduló

  1. december 7.

A-HÍD OSC 9–12 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

Góllövők: Kardos D. 8, Kardos L. 1, Széles 1, Zeker 1, Koltay 1

 

8.forduló

2020. február 15.

13.30 Tatabánya 9-9 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

Góllövők: Kardos D. 4, Széles 2, Szolek 2, Kardos L. 1

 

9.forduló

2020. március 7.

14.30 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület – BVSC-Zugló

 

10. forduló

2020. március 28. – a sportrendezvény visszavonásig halasztásra kerül

Ebben a fordulóban a Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület gyermek leány csapata nem játszik mérkőzést.

 

11. forduló

2020. április 18. – a sportrendezvény visszavonásig halasztásra kerül

12.00 FTC-Telekom – Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

 

12. forduló

2020. május 9. – a sportrendezvény visszavonásig halasztásra kerül

11.00 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület – KSI-Százhalombatta

 

13. forduló

2020. május 30. – a sportrendezvény visszavonásig halasztásra kerül

16.00 Oázis SC – Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

 

14. forduló

2020. június 13. – a sportrendezvény visszavonásig halasztásra kerül

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület – OSC