A kisorsolt csoportok első három helyezettei jutnak a következő körbe, ahol már a négy kiemelt (CN Sabadell (ESP), Olympiakosz Pireusz (GRE), Vouliagmeni NC (GRE), Ekipe Orizzonte (ITA)) csapat is beszáll a versenybe.

Az Euroliga sorsolása Voloszban zajlott le, ahol a következő négy csoport került meghatározásra:

 

 

Az Európai Úszó Szövetség (LEN) bejelentése szerint a vízilabdázók koronavírus-járvány miatt félbeszakított nemzetközi kupaidényét – azaz a férfi Bajnokok Ligáját, az Euro-kupát és a női Euroligát – törölték. 

 

 

1.selejtezőkör

2019.október 31.-november 3.

A” csoport: SIS Roma (ITA), Kinef Kirishi (RUS), Dunaújvárosi Egyetem-Maarsk Graphics (HUN), ZV De Zaan (NED), Exiles (MT)
Helyszín: Róma (ITA)

„B” csoport: CN St Andreu (ESP), UVSE (HUN), Lille (FRA), ZVL Tetteroo (NED)
Helyszín: Budapest (HUN)

„C” csoport: Plebiscito Padova (ITA), BVSC-Zugló (HUN), SG Olympia (SVK), Spandau04 Berlin (GER), CE Mediterrani (ESP),

Helyszín: Berlin (GER)

„D” csoport: CN Mataro (ESP), Dynamo Uralochka (RUS), UZSC (NED), FTC-Telekom Waterpolo (HUN),

Helyszín: Utrecht (NED)

 

“A” csoport program

  1. október 31.

18.00 ZV De Zaan (NED) 11–19 Kinef Kirishi (RUS)

19.45 SIS Roma (ITA) 26–2 Exiles (MLT)

 

  1. november 1.

10.00 Dunaújvárosi Egyetem-Maarsk Graphics (HUN) 12–10 ZV De Zaan (NED)

Góllövők: Gurisatti 4, Mahieu 5, Garda 1, Vályi 2

11.45 Kinef Kirishi (RUS) 31–3 Exiles (MLT)

18.00 Kinef Kirishi (RUS) 8–14 Dunaújvárosi Egyetem-Maarsk Graphics (HUN)

Góllövők: Brezovszki 1, Gurisatti 6, Horváth 4, Mahieu 1, Garda 2

19.45 SIS Roma (ITA) 13–12 ZV De Zaan (NED)

 

  1. november 2.

18.00 Exiles (MLT) – Dunaújvárosi Egyetem-Maarsk Graphics (HUN)

Góllövők: Brezovszki 2, Sajben 1, Gurisatti 4, Horváth 3, Mahieu 1, Szabó 3, Garda 4, Vályi 2, Szellák 1

19.45 SIS Roma (ITA) 9–10 Kinef Kirishi (RUS)

 

2019. november 3.

10.00 ZV De Zaan (NED) 28–1 Exiles (MLT)

11.45 Dunaújvárosi Egyetem-Maarsk Graphics (HUN) 7–7 SIS Roma (ITA)

Góllövők: Gurisatti 3, Mahieu 1, Garda 1, Vályi 1