A Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület a 2004-ben, vagy annál később született leány sportolóit a 2020/2021. évi szezonban a Leány Országos Serdülő Bajnokságban versenyezteti, melybe 15 csapat nevezett és az alábbi csoportokba kerültek beosztásra sorsolás útján:

Alapszakasz – Nyugati 1 csoport: KSI SE, Polo Sport Club, UVSE Hunguest Hotels, Kecskemét

Alapszakasz – Nyugati 2 csoport: Fehérvár Vízilabda SE, Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület, Győri Vízisport Egyesület, Tatabánya

Alapszakasz – Keleti 1 csoport: BVSC-Zugló, YORDO Szentes, Szeged

Alapszakasz – Keleti 2 csoport: Csongrád, FTC Telekom, OSC Újbuda, ZF-Eger

Az alapszakasz mérkőzéseinek eredményei alapján a Középszakasz I-ben kerültek besorolásra a csapatok:

Középszakasz – Felsőház – Keleti csoport: BVSC-Zugló, FTC-Telekom, OSC Újbuda, Yordo Szentes

Középszakasz – Felsőház – Nyugati csoport: Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület, Tatabánya, UVSE, KSI SE

Középszakasz – Alsóház „A”: Győri Vízisport Egyesület, Polo Sport Club, ZF-Eger

Középszakasz – Alsóház „B”: Csongrád, Fehérvár, Kecskemét, Szeged

A Középszakasz I. mérkőzéseinek eredményei alapján a csapatok beosztásra kerültek a középszakasz II-ben 2 csoportra:

Középszakasz II. – Felsőház: BVSC-Zugló, FTC, Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület, KSI SE, OSC, Tatabánya, Szentes, UVSE

Középszakasz II. – Alsóház: Csongrád, Eger, Fehérvár, Győr, Kecskemét, Polo SC, Szeged

 

 

Középszakasz II. – Felsőház tabella

H Csapat J Gy D V Lőtt Kapott Gólkül Pont
1. UVSE 3 3 0 0 67 32 35 24
2. DFVE 3 3 0 0 42 15 27 24
3. BVSC 3 1 0 2 32 28 4 18
4. FTC 3 1 0 2 43 41 2 15
5. KSI 3 3 0 0 42 22 20 15
6. OSC 3 0 0 3 24 56 -32 6
7. Tatabánya 3 1 0 2 32 51 -19 3
8. Szentes 3 0 0 3 21 58 -37 3

 

 

Középszakasz II. – Felsőház – 1. forduló

  1. február 14.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 17-4 Szentes

Góllövők: Széles 7, Kardos L. 4, Kardos D. 2, Koltay 2, Erdősi 1, Horváth 1

 

Középszakasz II. – Felsőház – 2. forduló

  1. február 21.

BVSC 8-11 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

Góllövők: Kardos D. 4, Koltay 3, Rend 2, Erdősi 2

 

Középszakasz II. – Felsőház – 3. forduló

  1. február 28.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 14-3 OSC

Góllövők: Kardos D. 7, Kardos L. 2, Széles 2, Uitz 2, Lovász 1

 

Középszakasz II. – Felsőház – 4. forduló

  1. március 14.

FTC – Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

 

Középszakasz II. – Felsőház – 5. forduló

  1. március 21.

Szentes – Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

 

Középszakasz II. – Felsőház – 6. forduló

  1. március 28.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület – BVSC

 

Középszakasz II. – Felsőház – 7. forduló

  1. április 11.

OSC – Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

 

Középszakasz II. – Felsőház – 8. forduló

  1. április 18.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület – FTC

 

 

 

Középszakasz – Felsőház – Nyugati csoport tabella

H Csapat J Gy D V Lőtt Kapott Gólkül Pont
1. DFVE 6 5 0 1 91 62 29 15
2. UVSE 6 5 0 1 96 81 15 15
3. KSI 6 2 0 4 81 97 -16 6
4. Tatabánya 6 0 0 6 69 97 -28 0

 

 

Középszakasz – Felsőház – Nyugati csoport – 1.forduló

2020.november 8.

KSI SE 9–19 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

Góllövők: Kardos L. 5, Kardos D. 4, Szolek 4, Koltay 3, Rend 1, Széles 1, Lovász 1

 

Középszakasz – Felsőház – Nyugati csoport – 2.forduló

2020.november 15.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 10–13 UVSE

Góllövők: Kardos D. 4, Koltay 2, Kardos L, 1, Erdősi 1, Széles 1, Szolek 1

Helyszín: Dunaújváros

 

Középszakasz – Felsőház – Nyugati csoport – 3.forduló

2020.november 22.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 15–8 KSI SE

Góllövők: Kardos L. 6, Kardos D. 2, Erdősi 2, Szolek 2, Rend 1, Horváth 1, Koltay 1

Helyszín: Dunaújváros

 

Középszakasz – Felsőház – Nyugati csoport – 4.forduló

2020.december 6.

UVSE 15–16 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

Góllövők: Kardos D. 7, Szolek 6, Koltay 2, Kardos L. 1

Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda

 

Alapszakasz – Nyugati 2 csoport tabella

H Csapat J Gy D V Lőtt Kapott Gólkül Pont
1. DFVE 6 6 0 0 130 26 104 18
2. Tatabánya 5 3 0 2 96 46 50 9
3. Győr 6 2 0 4 67 87 -20 6
4. Fehérvár 5 0 0 5 8 142 -134 0

 

 

 

Alapszakasz – Nyugati 2 csoport – 1. forduló

  1. szeptember 20.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 30-1 Fehérvár

Góllövők: Rend 7, Kardos L. 6, Széles 4, Pintér 4, Hegedűs 3, Pasti 2, Kardos D. 1, Erdősi 1, Horváth 1, Bordács 1

 

Alapszakasz – Nyugati 2 csoport – 2. forduló

  1. szeptember 27.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 17-8 Tatabánya

Góllövők: Koltay 7, Kardos L. 5, Szolek 2, Kardos D. 1, Rend 1, Széles 1

 

Alapszakasz – Nyugati 2 csoport – 3. forduló

  1. október 4.

Győr 2-19 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

Góllövők: Kardos D. 6, Kardos L. 6, Szolek 4, Erdősi 1, Horváth 1, Széles 1

 

Alapszakasz – Nyugati 2 csoport – 4. forduló

  1. október 11.

Fehérvár 1-28 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

Góllövők: Széles 11, Kardos L. 8, Szolek 3, Bordács 2, Kardos D. 1,Horváth 1, Pasti 1, Pintér 1

 

Alapszakasz – Nyugati 2 csoport – 5. forduló

  1. október 18.

Tatabánya 9-14 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

Góllövők: Koltay 5, Széles 4, Kardos D. 3, Kardos L. 1, Rend 1

 

Alapszakasz – Nyugati 2 csoport – 6. forduló

  1. október 25.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 22-5 Győr

Góllövők: Kardos L. 4, Széles 4, Szolek 3, Pintér 3, Kardos D. 2, Rend 2, Koltay 2, Erdősi 1, Pasti 1