A Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület a 2002-ben, vagy annál később született leány sportolóit a 2020/2021. évi szezonban a Leány Országos Ifjúsági Bajnokságban versenyezteti, melybe 11 csapat nevezett és az alábbi csoportokba kerültek beosztásra sorsolás útján:

Alapszakasz – Nyugati 1 csoport: Polo Sport Club, UVSE Hunguest Hotels, III. Kerületi TVE

Alapszakasz – Nyugati 2 csoport: Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület, Győri Vízisport Egyesület, Tatabánya

Alapszakasz – Keleti 1 csoport: BVSC-Zugló, YORDO Szentes

Alapszakasz – Keleti 2 csoport: FTC Telekom, OSC Újbuda, ZF-Eger

Az alapszakasz mérkőzéseinek eredményei alapján a Középszakasz I-ben kerültek besorolásra a csapatok:

Középszakasz I. – Felsőház – Keleti csoport: BVSC-Zugló, FTC-Telekom, OSC Újbuda, Yordo Szentes

Középszakasz I. – Felsőház – Nyugati csoport: Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület, Tatabánya, UVSE, III. Kerületi TVE

Középszakasz I. – Alsóház: Győri Vízisport Egyesület, Polo Sport Club, ZF-Eger

A Középszakasz I. mérkőzéseinek eredményei alapján a csapatok beosztásra kerültek a középszakasz II-ben 2 csoportra:

Középszakasz II. – Felsőház: BVSC-Zugló, FTC, Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület, Tatabánya, Szentes, UVSE

Középszakasz II. – Alsóház: Eger, Győr, OSC, Polo SC, III. Kerület

 

 

Középszakasz II. – Felsőház tabella

H Csapat J Gy D V Lőtt Kapott Gólkül Pont
1. Szentes 1 1 0 0 18 10 8 12
2. UVSE 1 1 0 0 13 11 2 12
3. BVSC 2 2 0 0 23 11 12 12
4. Tatabánya 2 1 0 1 20 20 0 11
5. FTC 2 0 0 2 21 30 -9 3
6. DFVE 2 0 0 2 18 31 -13 1

 

 

Középszakasz II. – Felsőház – 1. forduló

  1. február 14.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 10–18 Szentes

Góllövők: Szabó 4, Sümegi 3, Jonkl 1, Erdélyi 1, Szabó 1

 

 

Középszakasz II. – Felsőház – 2. forduló

  1. február 21.

BVSC-Zugló 13–8 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

Góllövők: Szabó 3, Sümegi 2, Erdélyi 1, Lengyel 1, Lovász 1

 

 

Középszakasz II. – Felsőház – 3. forduló

A Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület csapat ebben a fordulóban nem játszik mérkőzést.

 

 

Középszakasz II. – Felsőház – 4. forduló

  1. március 14.

FTC – Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

 

 

Középszakasz II. – Felsőház – 5. forduló

  1. március 21.

Szentes – Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

 

 

Középszakasz II. – Felsőház – 6. forduló

  1. március 28.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület – BVSC

 

 

Középszakasz II. – Felsőház – 7. forduló

A Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület csapat ebben a fordulóban nem játszik mérkőzést.

 

Középszakasz II. – Felsőház – 8. forduló

  1. április 18.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület – FTC

 

 

 

 

Középszakasz I. – Felsőház – Nyugati csoport tabella:

H Csapat J Gy D V Lőtt Kapott Gólkül Pont
1. UVSE 6 5 0 1 96 38 58 15
2. Tatabánya 6 5 0 1 89 47 42 15
3. DFVE 6 2 0 4 85 73 12 6
4. III. Kerület 6 0 0 6 23 135 -112 0

 

 

Középszakasz I. – Felsőház – Nyugati csoport – 1.forduló

2020.november 8.

III. Kerületi TVE 6–21 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

Góllövők: Szabó 7, Somogyvári 5, Jonkl 4, Lengyel 3, Sümegi 2

 

 

Középszakasz I. – Felsőház – Nyugati csoport – 2.forduló

2020.november 15.

13.30 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 8–15 UVSE

Góllövők: Sümegi 3, Szabó 3, Somogyvári 1, Szabó 1

Helyszín: Dunaújváros

 

Középszakasz I. – Felsőház – Nyugati csoport – 3.forduló

2020.november 22.

12.15. Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 27–4 III. Kerületi TVE

Góllövők: Sümegi 7, Somogyvári 5, Jonkl 4, Szabó 3, Lengyel 3, Lövei 2, Erdélyi 1, Bálint 1, Szabó 1

Helyszín: Dunaújváros

 

Középszakasz I. – Felsőház – Nyugati csoport – 4.forduló

2020.december 6.

17.30 UVSE 14–5 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

Góllövők: Sümegi 2, Szabó 1, Somogyvári 1, Lengyel 1

Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda

 

Alapszakasz – Nyugati 2 tabella

H Csapat J Gy D V Lőtt Kapott Gólkül Pont
1. Tatabánya 4 4 0 0 62 30 32 12
2. DFVE 3 1 0 2 38 42 -4 3
3. Győr 3 0 0 3 14 42 -28 0

 

1.forduló

  1. szeptember 20.

Ebben a fordulóban a Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület csapata nem játszik mérkőzést.

 

2.forduló

2020.szeptember 27.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 16–17 Tatabánya

Góllövők: Sümegi 6, Somogyvári 6, Lovász 2, Lövei 1, Szabó 1

 

3.forduló

2020.október 4.

Győri VSE 8–14 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

Góllövők: Jonkl 7, Somogyvári 4, Lövei 1, Szolek 1, Lovász 1

 

4.forduló

2020.október 11.

Ebben a fordulóban a Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület csapata nem játszik mérkőzést.

 

5.forduló

2020.október 18.

Tatabánya 17–8 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület

Góllövők: Jonkl 4, Lovász 2, Erdélyi 1, Lenygel 1

 

6.forduló

2020.október 25.

Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület 23–8 Győri VSE

Góllövők: Szabó 6, Jonkl 4, Lengyel 4, Sümegi 3, Erdélyi 2, Hegedűs 1, Lövei 1, Rend 1, Pintér 1