A 2020/2021. évi Női Országos I. Osztályú Bajnokságba 10 csapat nevezett, melyek a következők: Budapesti Honvéd Sport Egyesület, BVSC Zugló, FTC Telekom, Dunaújvárosi Egyetem-MAARSK Graphics, Hungerit Szentes, Szegedi Női Vízilabda Egyesület, TVSE Vízilabda Kft, UVSE Hunguest Hotels, ZF-Eger, III. Kerületi TVE.

A csapatok az alapszakasz során egy csoportban, körmérkőzéses rendszerben, a sorsolás szerinti sorrendben és pályaválasztói joggal egymás ellen két mérkőzést játszanak. A mérkőzéseken döntetlen eredmény születhet. A Play Off lebonyolításáról még döntés szükséges, abban döntetlen eredmény nem születhet (A FINA vízilabda szabályok WP 11.3. pontjában leírtak szerinti szétlövéssel kell dönteni (5-5 büntetődobás, és amennyiben annak alapján nem alakul ki a végeredmény, a csapatok újabb büntetődobásokat lőnek felváltva mindaddig, ameddig az egyik csapat nem hibázik, a másik csapat pedig ugyanakkor gólt ér el).

 

Alapszakasz tabella

H Csapat J Gy D V Lőtt Kapott Gólkül Pont
1. DUE-MAARSK 14 13 1 0 246 90 156 40
2. UVSE 14 13 0 1 262 120 142 39
3. BVSC 14 12 0 2 221 106 115 36
4. FTC 14 10 1 3 227 106 121 31
5. Szeged 13 6 0 7 148 168 -20 18
6. Szentes 14 4 2 8 149 205 -56 14
7. III. Kerület 14 4 1 9 150 194 -44 13
8. Eger 13 3 1 9 129 183 -54 10
9. Tatabánya 14 1 0 13 69 208 -139 3
10. Honvéd 14 0 0 14 93 314 -221 0

 

 

1.forduló

  1. szeptember 26.

11.00 Dunaújvárosi Egyetem-MAARSK Graphics 19–5 TVSE Vízilabda Kft.

Góllövők: Gurisatti 6, Mucsy 3, Szellák 3, Szilágyi 3, Garda 2, Brezovszki 1, Pál 1

Helyszín: Fabó Éva Sportuszoda, Dunaújváros

 

2.forduló

  1. október 3.

11.00 III. Kerületi TVE 5–11 Dunaújvárosi Egyetem-MAARSK Graphics

Góllövők: Gurisatti 5, Sajben 2, Szilágyi 2, Szellák 1, Pál 1

Helyszín: III. Kerületi TVE Uszoda

 

3.forduló

  1. október 10.

17.00 Dunaújvárosi Egyetem-MAARSK Graphics 11–7 ZF-Eger

Góllövők: Garda 2, Gurisatti 2, Horváth 2, Ziegler 1, Mucsy 1, Brezovszki 1, Szilágyi 1, Mahieu 1

Helyszín: Fabó Éva Sportuszoda, Dunaújváros

 

4.forduló

  1. október 17.

16.00 Hungerit Szentes 8–17 Dunaújvárosi Egyetem-MAARSK Graphics

Góllövők: Gurisatti 4, Szilágyi 4, Szellák 3, Horváth 2, Mucsy 2, Sümegi 1, Pál 1

Helyszín: Szentes

 

5.forduló

  1. október 24.

17.00 Dunaújvárosi Egyetem-MAARSK Graphics – UVSE Hunguest Hotels

Helyszín: Fabó Éva Sportuszoda, Dunaújváros

 

6.forduló

2020.november 7.

Budapesti Honvéd sport Egyesület 13–33 Dunaújvárosi Egyetem-MAARSK Graphics

Góllövők: Gurisatti 5, Horváth 4, Brezovszki 4, Mahieu 4, Mucsy 3, Sajben 3, Sümegi 2, Huszti 2, Szilágyi 2, Pál 2, Tiegler 1, Szabó 1

 

7.forduló

2020.november 14.

FTC-Telekom 11–11 Dunaújvárosi Egyetem-MAARSK Graphics

Góllövők: Garda 5, Szilágyi 4, Horváth 1, Mucsy 1

 

8.forduló

2020.november 18.

19.00 Dunaújvárosi Egyetem-MAARSK Graphics 11–9 BVSC-Zugló

Góllövők: Gursatti 4, Garda 2, Horváth 1, Mucsy 1, Brezovszki 1, Szilágyi 1, Mahieu 1

Helyszín: Fabó Éva Sportuszoda, Dunaújváros

 

9.forduló

2020.november 21.

Szegedi Női Vízilabda Egyesület 7–18 Dunaújvárosi Egyetem-MAARSK Graphics

Góllövők: Szilágyi 7, Gurisatti 5, Szabó 4, Horváth 2

 

10.forduló

2021.február 13.

TVSE Vízilabda Kft. 2–12 Dunaújvárosi Egyetem-MAARSK Graphics

Góllövők: Brezovszki 3, Garda 2, Gurisatti 2, Szellák 2, Szilágyi 2, Ziegler 1

 

11.forduló

2021.február 17.

Dunaújvárosi Egyetem-MAARSK Graphics 17–6 III. Kerületi TVE

Góllövők: Szilágyi 7, Gurisatti 4, Horváth 2, Huszti 2, Garda 1, Ziegler 1

Helyszín: Fabó Éva Sportuszoda, Dunaújváros

 

12.forduló

  1. február 20.

ZF-Eger 6–14 Dunaújvárosi Egyetem-MAARSK Graphics

Góllövők: Gurisatti 6, Garda 3, Brezovszki 2, Horváth 1, Szilágyi 1, Pál 1

 

13.forduló

  1. február 27.

Dunaújvárosi Egyetem-MAARSK Graphics 13–5 Hungerit Szentes

Góllövők: Szilágyi 5, Gurisatti 2, Garda 1, Horváth 1, Mucsy 1, Szellák 1, Huszti 1, Mahieu 1

Helyszín: Fabó Éva Sportuszoda, Dunaújváros

 

14.forduló

  1. április 7.

16.45 UVSE Hunguest Hotels – Dunaújvárosi Egyetem-MAARSK Graphics

 

15.forduló

  1. március 3.

Dunaújvárosi Egyetem-MAARSK Graphics 31–2 Budapesti Honvéd Sport Egyesület

Góllövők: Gurisatti 5, Mahieu 5, Huszti 4, Sajben 3, Szilágyi 3, Garda 2, Horváth 2, Mucsy 2, Brezovszki 2, Szellák 2, Szabó 1

Helyszín: Fabó Éva Sportuszoda, Dunaújváros

 

16.forduló

  1. március 17.

19.00 Dunaújvárosi Egyetem-MAARSK Graphics – FTC Telekom

Helyszín: Fabó Éva Sportuszoda, Dunaújváros

 

17.forduló

  1. március 20.

20.30 BVSC-Zugló – Dunaújvárosi Egyetem-MAARSK Graphics

 

18.forduló

  1. április 10.

11.00 Dunaújvárosi Egyetem-MAARSK Graphics – Szegedi Női Vízilabda Egyesület

Helyszín: Fabó Éva Sportuszoda, Dunaújváros