A BENU Női Magyar Kupa elődöntőjében csapatunk már rögtön a nagy rivális UVSE csapatával nézhetett farkasszemet. A mérkőzés az előzetes elvárásoknak megfelelően óriási, a végletekig kiélezett küzdelmet hozott, ahol lányaink végül 8-7 arányban legyőzték a tavalyi bajnokot. Azt gondolhattuk, hogy innen már nem lesz nehéz dolga csapatunknak, hiszen az idei bajnokságban egyszer már nagy fölénnyel legyőzött Eger gárdája várt ránk a döntőben. Sajnos nem az történt, az Eger olyannyira megnehezítette a dolgunkat, hogy az első félidőben gólt sem sikerült szereznünk. A harmadik negyedben kicsit összekapták magukat a lányok, viszont az utolsó negyedet az Eger húzta be, így ők örülhettek a 2021. évi Magyar Kupa döntője után, lányaink egy ezüstéremmel térhettek haza, ami valószínűleg sokak számára csalódást jelent az elődöntőben mutatott teljesítmény után. De nincs vége a szezonnak, év elején folytatódik a bajnokság, valamint az Euroligában is fontos mérkőzések várnak még ránk. Hajrá DFVE!