Gyermek fiu eredmények

/Gyermek fiu eredmények

szeptember 2019

2019/2020. évi DVL Utánpótlás Gyermek I. Bajnokság

Írta: | 2019. szeptember 10. |

A Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület utánpótlás fiú gyermek csapata (’05-ben és később születettek) a 2019/2020-as szezonban a DVL Utánpótlás Gyermek I. Bajnokságban indul, melyben összesen 11 csapatot neveztek, melyeket két csoportra osztottak:   „A” csoport: AVUS, Cápa VK, Komárom VSE, Oázis Nonprofit Kft., Sopron VSE, Velence Plus I. „B” csoport: Balaton VK, Blamax-Kaposvári VK, Dunaújvárosi [...]

2019/2020. évi DVL Gyermek III. Bajnokság

Írta: | 2019. szeptember 10. |

A Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület utánpótlás fiú gyermek csapata (’07-ben és később születettek) a 2019/2020-as szezonban a DVL Utánpótlás Gyermek III. Bajnokságban indul, melyben összesen 14 csapatot neveztek, melyeket három csoportra osztottak:   „A” csoport: Győri VSE, Soproni VSE, Új-Hullám SE, Váci VSE „B” csoport: Balaton VK, BUSC, Fehérvár VSE, Kanizsa VSE, Mohács 3 „C” [...]

2019/2020. évi DVL Utánpótlás Gyermek IV. Bajnokság

Írta: | 2019. szeptember 10. |

A Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület utánpótlás fiú gyermek csapata (’08-ban és később születettek) a 2019/2020-as szezonban a DVL Utánpótlás Gyermek IV. Bajnokságban indul, melyben összesen 16 csapatot neveztek, melyeket három csoportra osztottak:   „A” csoport: AVUS, Győri VSE, Pápai SE, Soproni VSE, Új-Hullám VSE, Váci VSE „B” csoport: Balaton VK, Cápa VK, Fehérvár VSE, Kanizsa [...]

2019/2020. évi Baby I. Bajnokság

Írta: | 2019. szeptember 10. |

A Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület utánpótlás fiú gyermek csapata (’09-ben és később születettek) a 2019/2020-as szezonban a DVL Baby I. Bajnokságban indul, melyben összesen 10 csapatot neveztek, melyeket kettő csoportra osztottak:   „A” csoport: Blamax-Kaposvári VK, Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület-TOPO, Fehérvár VSE, Kanizsa VSE, PSN Zrt. Sportiskola „B” csoport: AVUS, Balaton VK, Győri VSE, Soproni [...]

2019/2020. évi Baby II. Bajnokság

Írta: | 2019. szeptember 10. |

A Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület utánpótlás fiú gyermek csapata (’10-ben és később születettek) a 2019/2020-as szezonban a DVL Baby II. Bajnokságban indul, melyben összesen 6 csapatot neveztek, melyeket az alábbiak: AVUS, Blamax-Kaposvári VK, Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület-TOPO, Kanizsa VSE, PSN Zrt. Sportiskola, Tatabánya VSE, Váci VSE   Alapszakasz 2: „A” csoport: AVUS, Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda [...]

október 2018

2018/2019. évi DVL Baby II. Bajnokság

Írta: | 2018. október 7. |

A Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület a 2009. és annál fiatalabb korosztályú utánpótlás kezdő csoportját a DVL Baby I. Bajnokságban indította, melybe összesen 7 csapat került nevezésre.   "A" csoport: AVUS, Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület, Kaposvári VK, Kanizsa VSE, PSN Zrt., Tatabánya, Váci VSE   1. forduló 2018. október 21. Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület - Váci [...]

2018/2019. évi DVL Baby I. Bajnokság

Írta: | 2018. október 7. |

A Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület a 2008. és annál fiatalabb korosztályú utánpótlás kezdő csoportját a DVL Baby I. Bajnokságban indította, melybe összesen 12 csapat került nevezésre.   "A" csoport: AVUS, Balaton VK, Győri SVE, Sopron, Tatabánya, Torna és Vívó Egylet, Váci VSE "B" csoport: Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület, Kanizsa VSE, Kaposvár, PSN Zrt., Sportliget   [...]

szeptember 2018

2018/2019. évi DVL Utánpótlás Gyermek IV. Fiú Bajnokság

Írta: | 2018. szeptember 27. |

A Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület utánpótlás fiú gyermek csapata (’07-ben és később születettek) a 2018/2019-es szezonban a DVL Utánpótlás Gyermek IV. Bajnokságban indul, melyben összesen 15 csapatot neveztek, melyek három csoportba kerültek beosztásra. A-csoport: AVUS, ESMTK, Győri VSE, Soproni VSE, Új-Hullám SE. B-csoport: Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület-Fiú, Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület-Leány, Kaposvári VK, Pécsi SN [...]

2018/2019. évi DVL Utánpótlás Gyermek III. Fiú Bajnokság

Írta: | 2018. szeptember 27. |

A Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület utánpótlás fiú gyermek csapata (’06-ban és később születettek) a 2018/2019-es szezonban a DVL Utánpótlás Gyermek III. Bajnokságban indul, melyben összesen 15 csapatot neveztek, melyek három csoportba kerültek beosztásra.   A-csoport: Balaton VK, Cápa VK, Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület, Tatabányai VSE, Velence Plus Kft. B-csoport: HKLSE, Polo SC, Soproni VSE, Torna [...]

2018/2019. évi DVL Utánpótlás Gyermek I. Fiú Bajnokság

Írta: | 2018. szeptember 27. |

A Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület utánpótlás fiú gyermek csapata (’04-ben és később születettek) a 2018/2019-es szezonban a DVL Utánpótlás Gyermek I. Bajnokságban indul, melyben összesen 15 csapatot neveztek, melyek három csoportba kerültek beosztásra. A-csoport: Kaposvári VK, Mohácsi Torna Egylet 1888, Pécsi SN Zrt., Szekszárd SN Kft., Torna és Vívó Egylet B-csoport: Balaton VK, Balatonfüred USC, [...]