Gyermek fiu eredmények

/Gyermek fiu eredmények

szeptember 2020

Dunántúli Baby II. Bajnokság

Írta: | 2020. szeptember 10. |

A Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület a 2011-ben és később született sportolóit idén a Dunántúli Baby II. Bajnokságba nevezte be, melyben az alábbi csapatok mérhetik össze erejüket: Blamax-Kaposvári VK, Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület, Kanizsa VSE, Tatabánya VSE, PSN Zrt. Zöld Békák     forduló október 18. 10.20 Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület – TVSE 12.00 Dunaújvárosi Főiskola [...]

Dunántúli Baby I. Bajnokság

Írta: | 2020. szeptember 10. |

A Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület a 2010-ben és később született sportolóit idén a Dunántúli Baby I. Bajnokságba nevezte be, melyben a nevezett csapatok három csoportba kerültek beosztásra. „A” csoport: AVUS, Balaton VK, Győri VSE „B” csoport: Blamax Kaposvári VK, MTE 1888 Baby, PSN Zrt. Kék Delfinek „C” csoport: Balaton VK, Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület, Fehérvár [...]

Dunántúli Gyermek IV. Bajnokság

Írta: | 2020. szeptember 10. |

A Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület a 2009-ben és később született sportolóit idén a Dunántúli Gyermek IV. Bajnokságba nevezte be, melyben a nevezett csapatok három csoportba kerültek beosztásra. „A” csoport: Blamax Kaposvári VK, Cápa VK, Fehérvár VSE, PSN Zrt. 2010 „B” csoport: AVUS, Győri VSE, Soproni VSE „C” csoport: Balaton Vízilabda Klub, Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület-Fiú, [...]

Dunántúli Gyermek III. Bajnokság

Írta: | 2020. szeptember 10. |

A Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület a 2008-ban és később született sportolóit idén a Dunántúli Gyermek III. Bajnokságba nevezte be, melyben a nevezett csapatok három csoportba kerültek beosztásra. „A” csoport: Blamax Kaposvári VK, Fehérvár VSE, PSN Zrt. I., PNS Zrt. II. „B” csoport: AVUS, Győri VSE, Pápai SE, Soproni VSE „C” csoport: Balaton Vízilabda Klub, Dunaújvárosi [...]

Dunántúli Gyermek I. Bajnokság

Írta: | 2020. szeptember 10. |

A Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület a 2006-ban és később született sportolóit idén a Dunántúli Gyermek I. Bajnokságba nevezte be, melyben a nevezett csapatok három csoportba kerültek beosztásra. „A” csoport: Blamax Kaposvári VK, Erzsébeti SMTK, PSN Zrt. Sportiskola, Szekszárd 3, III. Kerületi TVE „B” csoport: Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület, Kanizsa VSE, Soproni VSE, Velencei-tavi UVE, Velence [...]

augusztus 2020

DVL Utánpótlás Felkészülési Baby I. Magyar Kupa

Írta: | 2020. augusztus 7. |

A Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület a 2010-ben született és annál fiatalabb játékosait a 2020/2021-es szezonra való felkészülés szellemében a DVL Utánpótlás Felkészülési Baby I. Magyar Kupába nevezte. Nevezett csapatok: Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület, Fehérvári VSE, Kaposvári VK, PSN Zrt,PSN Zrt. II. Minden csapat játszik minden csapattal. Lebonyolítás: 2020. augusztus 18. időpont fehér sapka   kék [...]

DVL Utánpótlás Felkészülési Gyermek IV. Magyar Kupa

Írta: | 2020. augusztus 7. |

A Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület a 2009-ben született és annál fiatalabb játékosait a 2020/2021-es szezonra való felkészülés szellemében a DVL Utánpótlás Felkészülési Gyermek II. Magyar Kupába nevezte. „A” csoport: AVUS, Kaposvári VK, Tatabánya VSE „B” csoport: Győri VSE, KAnizsa VSE, Soproni VSE "C" csoport: Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület, Fehérvári VSE, PSN Zrt. Csoportonként körmérkőzések kerülnek [...]

DVL Utánpótlás Felkészülési Gyermek III. Magyar Kupa

Írta: | 2020. augusztus 7. |

A Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület a 2008-ban született és annál fiatalabb játékosait a 2020/2021-es szezonra való felkészülés szellemében a DVL Utánpótlás Felkészülési Gyermek III. Magyar Kupába nevezte. „A” csoport: Fehérvári VSE, III. Kerületi TVE, Soproni VSE „B” csoport: AVUS, Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület I., Kaposvári VK, "C" csoport: Balaton VK, Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület II., [...]

DVL Utánpótlás Felkészülési Gyermek II. Magyar Kupa

Írta: | 2020. augusztus 7. |

A Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület a 2007-ben született és annál fiatalabb játékosait a 2020/2021-es szezonra való felkészülés szellemében a DVL Utánpótlás Felkészülési Gyermek II. Magyar Kupába nevezte. „A” csoport: AVUS, Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület, PSN Zrt, Soproni VSE „B” csoport: Fehérvári VSE, Győri VSE, Kanizsa VSE, Kaposvári VK Csoportonként körmérkőzések kerülnek megrendezésre, majd a csoportban [...]

szeptember 2019

2019/2020. évi DVL Utánpótlás Gyermek I. Bajnokság

Írta: | 2019. szeptember 10. |

A Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület utánpótlás fiú gyermek csapata (’05-ben és később születettek) a 2019/2020-as szezonban a DVL Utánpótlás Gyermek I. Bajnokságban indul, melyben összesen 11 csapatot neveztek, melyeket két csoportra osztottak:   „A” csoport: AVUS, Cápa VK, Komárom VSE, Oázis Nonprofit Kft., Sopron VSE, Velence Plus I. „B” csoport: Balaton VK, Blamax-Kaposvári VK, Dunaújvárosi [...]