Meccsajánló

//Meccsajánló

október 2019

2019/2020. évi DVL Utánpótlás Gyermek I. Bajnokság mérkőzés

Írta: | 2019. október 13. |

A Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület utánpótlás fiú gyermek csapata (’05-ben és később születettek) a 2019/2020-as szezonban a DVL Utánpótlás Gyermek I. Bajnokságban indul, melyben összesen 11 csapatot neveztek, melyeket két csoportra osztottak:   „A” csoport: AVUS, Cápa VK, Komárom VSE, Oázis Nonprofit Kft., Sopron VSE, Velence Plus I. „B” csoport: Balaton VK, Blamax-Kaposvári VK, Dunaújvárosi [...]

2019/2020. évi DVL Utánpótlás Ifjúsági Bajnokság mérkőzés

Írta: | 2019. október 13. |

A Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület utánpótlás fiú ifjúsági csapata (’01-ben és később születettek) a 2019/2020-as szezonban a DVL Utánpótlás Ifjúsági Bajnokságban indul, melyben összesen 7 csapatot neveztek: ASV Wein, Balaton VK, Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület, Honvéd-Dorog, Pápai SE, PSN Zrt. Sportiskola, Szekszárdi Sportközpont Nkft.     2.forduló október 19. Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület – Szekszárdi [...]

2019/2020. évi DVL Utánpótlás Gyermek IV. Bajnokság mérkőzés

Írta: | 2019. október 13. |

A Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület utánpótlás fiú gyermek csapata (’08-ban és később születettek) a 2019/2020-as szezonban a DVL Utánpótlás Gyermek IV. Bajnokságban indul, melyben összesen 16 csapatot neveztek, melyeket három csoportra osztottak:   „A” csoport: AVUS, Győri VSE, Pápai SE, Soproni VSE, Új-Hullám VSE, Váci VSE „B” csoport: Balaton VK, Cápa VK, Fehérvár VSE, Kanizsa [...]

2019/2020. évi Leány Gyermek Országos Bajnokság mérkőzés

Írta: | 2019. október 13. |

A Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület utánpótlás leány gyermek csapata (’05-ben és később születettek) a 2019/2020-as szezonban a Leány Gyermek Országos Bajnokságban indul, melyben összesen 12 csapatot neveztek: A-HÍD OSC, BVSC-Zugló, Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület, FTC-Telekom, Győri VE, KSI-Százhalombatta, Polo SC, Tatabánya, UVSE, Szegedi NVE, Yordo Szentes, ZF-Eger,     4.forduló október 20. 14.00 Szegedi NVE [...]

2019/2020. évi Leány Serdülő Országos Bajnokság mérkőzés

Írta: | 2019. október 13. |

A Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület utánpótlás leány serdülő csapata (’03-ban és később születettek) a 2019/2020-as szezonban a Leány Serdülő Országos Bajnokságban indul, melyben összesen 12 csapatot neveztek: A-HÍD OSC, BVSC-Zugló, Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület, FTC-Telekom, Győri VE, Polo SC, Tatabánya, UVSE, Szegedi NVE, Yordo Szentes, ZF-Eger, III. Ker. TVE     4.forduló október 20. 15.15 [...]

2019/2020. évi Leány Ifjúsági Országos Bajnokság mérkőzés

Írta: | 2019. október 13. |

A Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület utánpótlás leány ifjúsági csapata (’01-ben és később születettek) a 2019/2020-as szezonban a Leány Ifjúsági Országos Bajnokságban indul, melyben összesen 12 csapatot neveztek: A-HÍD OSC, BVSC-Zugló, Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület, FTC-Telekom, Győri VE, Polo SC, Tatabánya, UVSE, Szegedi NVE, Yordo Szentes, ZF-Eger, III. Ker. TVE   4.forduló október 20. 16.30 Szegedi [...]