Loading...

Meccsajánló

2017/2018. évi Női Országos I. Osztályú Bajnokság

A 2017/2018. évi Női Országos I. Osztályú Bajnokságba 10 csapat nevezett, melyek a következők: BVSC-Zugló Diapolo, Dunaújvárosi Egyetem-MAARSK Graphics, FTC, Hungerit Szentes, Racionet Honvéd, Szegedi Tudományegyetem T&N, Tatabánya, UVSE Vízilabda Kft., UVSE Margitsziget, ZF-Eger Az alapszakasz két részre osztható, az első (őszi) 2017. október 14 – 2017. december 13-a között kerül megrendezésre, a csapatok egy kört játszanak egymással. Az alapszakasz második [...]

Írta: | 2018. február 12. |Kategória: Meccsajánló|0 hozzászólás

Kőnigh György Gyermek 2006 Bajnokság

A Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület utánpótlás fiú gyermek csapata a 2017/2018-as szezonban a Kőnigh György Gyermek 2006 Bajnokságban indul, melyben összesen 22 csapatot neveztek, 3 csoportban kerültek beosztásra a következők szerint: A-csoport: AVUS, Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület, Fehérvári Vízilabda Sportegyesület, Kistarcsa, KSI SE II., OSC VSE II., Tatabányai Vízmű Sport Egyesület, UVSE. B-csoport: Alfa SC, Angyalföldi Sportiskola Diáksportegyesület, FTC Utánpótlás, [...]

Írta: | 2018. február 12. |Kategória: Meccsajánló|0 hozzászólás

Rusorán Péter Gyermek 2004 Bajnokság

A Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület utánpótlás fiú gyermek csapata a 2017/2018-as szezonban a Rusorán Péter Gyermek 2004 Bajnokságban indul, melyben összesen 20 csapatot neveztek, 2 csoportban kerültek beosztásra a következők szerint: A-csoport: Dunakanyar Waterpolo, FTC Utánpótlás II., Hírös Sport Nonprofit Kft., HUVK SE, KSI SE, OSC VSE, Tatabányai Vízmű Sport Egyesület, UVSE II., YBL WPC, Vasas Sport Club. B-csoport: BVSC, [...]

Írta: | 2018. február 12. |Kategória: Meccsajánló|0 hozzászólás

BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság

A Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület utánpótlás fiú serdülő csapata a 2017/2018-as szezonban a BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokságban indul, melyben összesen 21 csapatot neveztek, 3 csoportban kerültek beosztásra a következők szerint: A-csoport: Alfa SC Kispest, BVSC, FTC Utánpótlás, Honvéd-Érd, KSI SE, OSC VSE II., Újszilvás KSE. B-csoport: Aquaworm Waterpolo Göd, Cápa VK, Crisul Oradea I., Honvéd Kölyök Polo Suli, Oázis SC, [...]

Írta: | 2018. február 12. |Kategória: Meccsajánló|0 hozzászólás

DVL Baby „B” Bajnokság

A Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület a 2008. és annál fiatalabb korosztályú utánpótlás kezdő csoportját a DVL Baby „B” Bajnokságban indította, melybe összesen 9 csapat került nevezésre. „A” csoport: Aligátor Vízilabda Utánpótlás Sportegyesület, Sportliget Sport Egyesület, Tatabánya Vízmű Sport Egyesület, Váci Vízilabda Sport Egyesület.    „B” csoport: Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület, Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület II., Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület, Kaposvári [...]

Írta: | 2018. február 12. |Kategória: Meccsajánló|0 hozzászólás

2017/2018. évi Leány Gyermek Országos Bajnokság

A Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület utánpótlás leány gyermek csapata a 2017/2018. évi bajnoki szezonban Leány Gyermek Országos Bajnokságban indul, melybe összesen 10 csapatot a neveztek: BVSC-Zugló Diapolo, Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület – YORDO, Győri Vízisport Egyesület, OSC Vízilabda Sportegyesület, POLO Sport Club, Tatabányai Vízmű Sport Egyesület, Szegedi Női Vízilabda Egyesület, Szentesi VK, UVSE Vízilabda Sportegyesület I., ZF-Eger.   13. forduló 2018. február [...]

Írta: | 2018. február 12. |Kategória: Meccsajánló|0 hozzászólás

2017/2018. évi Leány Serdülő Országos Bajnokság

A Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület utánpótlás leány serdülő csapata a 2017/2018. évi bajnoki szezonban Leány Serdülő Országos Bajnokságban indul, melybe összesen 10 csapatot a neveztek: BVSC-Zugló Diapolo, Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület – YORDO, Győri Vízisport Egyesület, OSC Vízilabda Sportegyesület, POLO Sport Club, Tatabányai Vízmű Sport Egyesület, Szegedi Női Vízilabda Egyesület, Szentesi VK, UVSE Vízilabda Sportegyesület I., ZF-Eger.   13. forduló 2018. február [...]

Írta: | 2018. február 12. |Kategória: Meccsajánló|0 hozzászólás

2017/2018. évi Leány Ifjúsági Országos Bajnokság

A Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület utánpótlás leány ifjúsági csapata a 2017/2018. évi bajnoki szezonban Leány Ifjúsági Országos Bajnokságban indul, melybe összesen 11 csapatot a neveztek: BVSC-Zugló Diapolo, Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület – YORDO, Győri Vízisport Egyesület, OSC Vízilabda Sportegyesület, POLO Sport Club, Tatabányai Vízmű Sport Egyesület, Szegedi Női Vízilabda Egyesület, Szentesi VK, UVSE Vízilabda Sportegyesület I., UVSE Vízilabda Sportegyesület II., ZF-Eger.   [...]

Írta: | 2018. február 12. |Kategória: Meccsajánló|0 hozzászólás