Támogasd a sikereinket!

támogatom

MOL Női OBI: Magabiztos győzelem idegenben

Szerdán este a DFVE női vízilabda csapatunk megérdemelten győzött az elhalasztott III. Kerületi TVE elleni bajnokin, minden negyedet megnyerve aratott sikert!

Dobi Dorina háromszor is betalált az ellenfél kapujába

III. Kerületi TVE – DFVE 8-16 (3-5, 1-3, 1-3, 3-5)

III. Ker.: Poor – Török 1, Kiss 1, Gyöngyössy 1, Rajna, Huszti D., Brezovszki 2. Csere: Gresó (kapus), Keresztes, Ráski, Fodor, Zöld, Hajdú 3, Kun. Vezetedző: Lukács Dénes.

DFVE: Maczkó – Jonkl 1, Dobi 3, Mahieu, Szabó 1, Garda 4, Kardos D. 2. Csere: Kardos L. 1, Horváth 2, Somogyvári, Pál 1, Sümegi, Karancsi 1. Vezetőedző: Vad Lajos.

Statisztika itt nézhető meg!

A Dunaújvárosi Hírlap pozitívan írt a mérkőzésről:

„A fővárosi csapata csak 2–2-ig tudta csak tartani a lépést, onnantól kezdve aztán folyamatosan távolodott a DFVE. A következő három negyedet egyaránt két góllal nyert meg, azaz nyolcgólos diadalt aratott. „

Ezzel a győzelemmel Garda Krisztináék egy lépéssel közelebb kerültek a célhoz, azonban szombaton nagy mérkőzés vár rájuk. A listavezető zöld-fehérekkel FTC-Telekom csapatával csapnak össze, este 19:00 órakor a fővárosban.