Pierre Thierry Laurent Mahieu
ELEMZŐ
ikon-ember-kicsi

Játékosok

Az úszás iránti szenvedélyem 1976 óta tart, amikor elkezdtem foglalkozni vele. 1985-ben sikerült megszereznem a szakedzői diplomát, amely azóta is fő foglalkozásom. A pályafutásom során több VB, EB és Országos Korosztályos Bajnokot neveltem ki.

Jelenleg vízilabda edzőként dolgozom több korosztálynál is. Szükség esetén úszást is oktatók az egyesületnél immár lassan 12 éve. Verseny úszással kezdődött a pályafutásom, majd válogatott vízilabdázó lett belőlem. Többszörös magyar bajnok és kupa győztes vagyok. Nemzetközi kupa és Világbajnoki 4.helyezett. Mindig is közel állt hozzám a sport szeretete. A gyerekekkel igen könnyen barátkozom és jól szót értek velük. Ezt a két dolgot tettem össze és járok le mindennap oktatni, tanítani a piciket, nagyokat. Nagyon fontosnak tartom, hogy a sportolás ne azt jelentse a többségnek, hogy versenysport, hanem napi rutinként jelenjen meg az életükben. Sok-sok sportszerető felnőttet kinevelni az egyesületünkből. A másodlagos célom, hogy akinek megadatik a tehetség, a kitartás segíteni tudjam a vízilabdában, hogy a maximumot el tudja érni. Amit szeretnék a hosszú közös úton sokat nevetni és rengeteg élményt együtt megélni a gyerekekkel. Sikereket, győzelmeket, mert számunkra kudarc nem létezik. A gyerekek nem veszítenek, hanem tanulnak az elveszített mérkőzésből.