Támogasd a sikereinket!

támogatom

Ma este Fradi ellen ugranak vízbe a lányaink

A szombati, fölényes, BVSC elleni bajnoki sikert követően, ma este a legnehezebb hazai ellenfél vár a női vízilabdázóinkra, ma Ferencváros vendégei lesznek, este 20.30-tól. FTC szombaton Euro Kupa elődöntő-visszavágót játszik ezért esett ilyen szokatlan időpontba a mérkőzés.

Garda Krisztináék immár negyedszer találkoznak a szezonban a zöld-fehérekkel, kétszer a Magyar Kupában és egyszer a bajnokságban mérkőztek meg egymással a felek. A szezonban eddig egyedül a lányaink tudtak vele döntetlent játszani, a kupapárharc tavaly novemberi első felvonásán lett 8–8, igaz, a negyeddöntő visszavágóját már simán nyerte a későbbi aranyérmes Fradi 13–7-re. – írt a hírlap.

Meccsplakát

A bajnokságban eddig hibátlanok Gurisattiék, a sorozatban a DFVE játszotta velük a legszorosabb rangadót februárban. Akkor úgy nyertek Dunaújvárosban 11–9-re a fővárosiak, hogy négy perccel a lefújás előtt még a hazaiak vezettek 9–8-ra. Azaz a legnagyobb csatára eddig Mihók Attila alakulata késztette őket, reméljük, így lesz ez kedden is – írta a duol.hu.

Jonkl Csenge, a DFVE játékosa, a  Facebook oldalunkon közzétett beharangozó videóban elmondta, bízik benne hogy a BVSC elleni mutatott jó játékunkat tudják majd a Fradi ellen is hasznosítani.

– Mindenképpen egy kemény mérkőzésre számítunk, szurkoljatok nekünk.